20.12.2021-19.01.2022Näytä tuomarit
Ke 19.1.2022
NroSarjaSarjaKloKenttäKotiVierasTulosKatsojia
2244Naisten I-divisioonaN1D--:--Pirkkolan PalloiluhalliDicken Island GirlsAtlas-
227Miesten I-divisioonaM1D19:00Cocks AreenaCocks AkatemiaPIF0-0 live
233Miesten I-divisioonaM1D19:15Samppalinnan PalloiluhalliÅIFK AkkupojatBK-46 Akademi-
Ma 17.1.2022
NroSarjaSarjaKloKenttäKotiVierasTulosKatsojia
2678Miesten III-divisioonaM3D--:--Myyrmäen UrheilutaloAtlas IIWincester-
2679Miesten III-divisioonaM3D--:--Ruskeasuon liikuntahalli 1HaukatKyIF-
Su 16.1.2022
NroSarjaSarjaKloKenttäKotiVierasTulosKatsojia
220Miesten I-divisioonaM1D--:--Fennia ArenaSIF AcademyCocks Akatemia-
461B-tytöt kilpasarjaBT--:--Fennia ArenaSIFDicken-
551B-tytöt haastajasarjaBTH--:--Fennia ArenaSIFDicken-
1353C-tytöt 07 kilpasarjaCT-07--:--Fennia ArenaSIFDicken0-10 lv0
1092D-pojat 09 kilpasarjaDP-09--:--Hangon UrheilutaloHC HIKViTa-
1174D-pojat 10 kilpasarjaDP-10--:--Hangon UrheilutaloHC HIKGrIFK Grön-
2242Naisten I-divisioonaN1D--:--Helsingin UrheilutaloHIFK AkatemiaAkilles-
2641A-tytötAT--:--Paraisten Urheilu- ja NuorisotaloPIFDicken-
2314Naisten II-divisioonaN2D--:--Pirkkolan PalloiluhalliHellasHIFK Planets-
2643A-tytötAT--:--Pirkkolan PalloiluhalliSpartaKyIF-
1089D-pojat 09 kilpasarjaDP-09--:--Ruskeasuon liikuntahalli 1DickenAkilles-0
1171D-pojat 10 kilpasarjaDP-1010:00Karjaan Urheiluhalli/Karis idrottshallBK-46Dicken Röd25-140
867C-pojat 08 kilpasarjaCP-0810:00Koulukeskus/SkolcentrumGrIFKAtlas28-320
2719F-pojat 12 kilpasarjaFP11:00Istuinkiven liikuntahalliCocksAtlas34-360
2720F-pojat 12 kilpasarjaFP11:00Istuinkiven liikuntahalliGrIFKSIF29-80
1448C-tytöt 08 kilpasarjaCT-0811:00Paraisten Urheilu- ja NuorisotaloPIFKyIF29-220
869C-pojat 08 kilpasarjaCP-0811:20Karjaan Urheiluhalli/Karis idrottshallBK-46Dicken24-280
2723F-pojat 12 kilpasarjaFP11:45Istuinkiven liikuntahalliSIFDicken Röd12-220
2739F-pojat 12 kilpasarjaFP11:45Istuinkiven liikuntahalliAtlasHC HIK26-260
2065E-tytöt 11 kilpasarjaET12:00Tammisaaren PalloiluhalliEIFGrIFK22-50
1538C-tytöt 08 haastajasarjaCT-08H12:20Paraisten Urheilu- ja NuorisotaloPIFKyIF18-200
2722F-pojat 12 kilpasarjaFP12:30Istuinkiven liikuntahalliAkillesCocks36-250
2724F-pojat 12 kilpasarjaFP12:30Istuinkiven liikuntahalliPIFGrIFK15-280
1170D-pojat 10 kilpasarjaDP-1012:30Ruskeasuon liikuntahalli 2AtlasHIFK30-120
1354C-tytöt 07 kilpasarjaCT-0712:50Karjaan Urheiluhalli/Karis idrottshallBK-46HIFK26-370
2718F-pojat 12 kilpasarjaFP13:15Istuinkiven liikuntahalliDicken RödAkilles12-230
2725F-pojat 12 kilpasarjaFP13:15Istuinkiven liikuntahalliHC HIKHIFK24-260
2149E-tytöt 11 haastajasarjaETH13:30Tammisaaren PalloiluhalliEIFGrIFK17-80
2721F-pojat 12 kilpasarjaFP14:00Istuinkiven liikuntahalliHIFKPIF11-280
332B-pojat kilpasarjaBP14:00Paraisten Urheilu- ja NuorisotaloPIFDicken30-210
1396C-tytöt 07 haastajasarjaCT-07H14:20Karjaan Urheiluhalli/Karis idrottshallBK-46HIFK25-390
2064E-tytöt 11 kilpasarjaET15:10Ruskeasuon liikuntahalli 1Dicken RödKyIF13-83
462B-tytöt kilpasarjaBT15:30Cocks AreenaCocksHIFK25-160
1849D-tytöt 10 haastajasarjaDT-10H15:30Lyseopuiston yläasteAkillesCocks9-220
891C-pojat 08 kilpasarjaCP-0815:40Paraisten Urheilu- ja NuorisotaloPIFCocks41-200
1989E-pojat 11 kilpasarjaEP16:10Ruskeasuon liikuntahalli 1Dicken RedHIFK29-190
1001C-pojat 08 haastajasarjaCP-08H17:00Paraisten Urheilu- ja NuorisotaloPIFCocks30-170
La 15.1.2022
NroSarjaSarjaKloKenttäKotiVierasTulosKatsojia
2240Naisten I-divisioonaN1D--:--Fennia ArenaPickala HDPIF YJ-
2549A-pojatAP--:--Helsingin UrheilutaloHIFKDicken-
2642A-tytötAT--:--Helsingin UrheilutaloHIFKGrIFK-
647C-pojat 07 kilpasarjaCP-07--:--Karjaan Urheiluhalli/Karis idrottshallBK-46Dicken-
223Miesten I-divisioonaM1D--:--Kauniaisten PalloiluhalliGrIFK AkademiEsbo IF-
1091D-pojat 09 kilpasarjaDP-09--:--Koulukeskus/SkolcentrumGrIFKCocks-0
1116D-pojat 09 haastajasarjaDP-09H--:--Koulukeskus/SkolcentrumGrIFKCocks-
225Miesten I-divisioonaM1D--:--Pirkkolan PalloiluhalliDicken AkademiAtlas Vantaa-
2315Naisten II-divisioonaN2D--:--Porvoon UrheiluhalliSellikaEIF-
2312Naisten II-divisioonaN2D--:--Ruskeasuon liikuntahalli 1HIFK StarsDicken Goldies-
2587Miesten II-divisioonaM2D--:--Samppalinnan PalloiluhalliÅbo IFKBK-46 II-
645C-pojat 07 kilpasarjaCP-0709:00Kauniaisten PalloiluhalliGrIFKAtlas32-240
1988E-pojat 11 kilpasarjaEP10:00Cocks AreenaCocksBK-4614-330
459B-tytöt kilpasarjaBT10:30Kauniaisten PalloiluhalliGrIFKÅIFK22-152
1447C-tytöt 08 kilpasarjaCT-0810:45Koulukeskus/SkolcentrumGrIFKÅIFK42-250
1260D-pojat 10 haastajasarjaDP-10H11:30Hämeenkylän LiikuntahalliAtlasHIFK10-170
1450C-tytöt 08 kilpasarjaCT-0811:30Karjaan Urheiluhalli/Karis idrottshallBK-46HIFK41-180
646C-pojat 07 kilpasarjaCP-0711:45Herttoniemenrannan LiikuntahalliHIFKAkilles18-420
331B-pojat kilpasarjaBP12:00Kauniaisten PalloiluhalliGrIFKCocks32-270
1537C-tytöt 08 haastajasarjaCT-08H12:00Koulukeskus/SkolcentrumGrIFKÅIFK46-340
226Miesten I-divisioonaM1D12:00Samppalinnan PalloiluhalliÅIFK AkkupojatAkilles30-230
2768D-pojat 10 haastajasarjaDP-10H12:30Cocks AreenaCocksKyIF34-135
1932D-tytöt 10 kilpasarjaDT-1012:50Ruskeasuon liikuntahalli 2DickenSIF14-210
1540C-tytöt 08 haastajasarjaCT-08H13:00Karjaan Urheiluhalli/Karis idrottshallBK-46HIFK35-270
1449C-tytöt 08 kilpasarjaCT-0813:00Tammisaaren PalloiluhalliEIFDicken21-280
1627D-tytöt 09 kilpasarjaDT-0913:15Hämeenkylän LiikuntahalliAtlasAkilles15-260
1628D-tytöt 09 kilpasarjaDT-0913:15Koulukeskus/SkolcentrumGrIFKÅIFK31-150
1934D-tytöt 10 kilpasarjaDT-1013:50Ruskeasuon liikuntahalli 1HIFKGrIFK14-220
1631D-tytöt 09 kilpasarjaDT-0914:00Cocks AreenaCocksHIFK13-284
1848D-tytöt 10 haastajasarjaDT-10H14:00Ruskeasuon liikuntahalli 2DickenSIF23-110
1630D-tytöt 09 kilpasarjaDT-0914:00Siuntion PalloiluhalliSIFDicken17-220
1717D-tytöt 09 haastajasarjaDT-09H14:25Hämeenkylän LiikuntahalliAtlasAkilles20-270
1094D-pojat 09 kilpasarjaDP-0914:30Karjaan Urheiluhalli/Karis idrottshallBK-46Sparta26-120
1539C-tytöt 08 haastajasarjaCT-08H14:30Tammisaaren PalloiluhalliEIFDicken29-280
1718D-tytöt 09 haastajasarjaDT-09H14:45Koulukeskus/SkolcentrumGrIFKÅIFK20-80
1850D-tytöt 10 haastajasarjaDT-10H15:10Ruskeasuon liikuntahalli 1HIFKGrIFK8-180
1720D-tytöt 09 haastajasarjaDT-09H15:15Siuntion PalloiluhalliSIFDicken27-180
221Miesten I-divisioonaM1D16:00Karjaan Urheiluhalli/Karis idrottshallBK-46 AkademiPIF33-240
115Naisten SM-sarjaNSM16:00Pirkkolan PalloiluhalliDickenGrIFK29-170
643C-pojat 07 kilpasarjaCP-0716:20Samppalinnan PalloiluhalliTurku HCPIF34-230
222Miesten I-divisioonaM1D17:00Tammisaaren PalloiluhalliEIFHK Pötsi28-300
329B-pojat kilpasarjaBP18:00Karjaan Urheiluhalli/Karis idrottshallBK-46ÅIFK27-270
1090D-pojat 09 kilpasarjaDP-0918:15Siuntion PalloiluhalliSIFAtlas17-130
Pe 14.1.2022
NroSarjaSarjaKloKenttäKotiVierasTulosKatsojia
2243Naisten I-divisioonaN1D--:--Kauniaisten PalloiluhalliGrIFK Young LadiesCocks-
975C-pojat 08 haastajasarjaCP-08H16:30Paraisten Urheilu- ja NuorisotaloPIFPIF 0738-400
To 13.1.2022
NroSarjaSarjaKloKenttäKotiVierasTulosKatsojia
1350C-tytöt 07 kilpasarjaCT-0718:30Kauniaisten PalloiluhalliGrIFK VitAtlas28-310
Ke 12.1.2022
NroSarjaSarjaKloKenttäKotiVierasTulosKatsojia
224Miesten I-divisioonaM1D--:--Helsingin UrheilutaloHIFK AkatemiaDynamo Riihimäki-
2241Naisten I-divisioonaN1D--:--Pirkkolan PalloiluhalliDicken AkademiBK-46-
Ti 11.1.2022
NroSarjaSarjaKloKenttäKotiVierasTulosKatsojia
2550A-pojatAP--:--Samppalinnan PalloiluhalliÅIFKGrIFK-
200Miesten I-divisioonaM1D19:30Paraisten Urheilu- ja NuorisotaloPIFGrIFK Akademi18-320
Su 9.1.2022
NroSarjaSarjaKloKenttäKotiVierasTulosKatsojia
2225Naisten I-divisioonaN1D--:--Paraisten Urheilu- ja NuorisotaloPIF YJAkilles-
1082D-pojat 09 kilpasarjaDP-0910:45Ruskeasuon liikuntahalli 2SpartaHIFK25-280
530B-tytöt haastajasarjaBTH12:00Paraisten Urheilu- ja NuorisotaloPIFAkilles30-282
2808MaajoukkueetMaa16:00Energia AreenaFIN MGEO M30-230
La 8.1.2022
NroSarjaSarjaKloKenttäKotiVierasTulosKatsojia
193Miesten I-divisioonaM1D--:--Helsingin UrheilutaloHIFK AkatemiaPIF-
198Miesten I-divisioonaM1D--:--Myyrmäen UrheilutaloAtlas VantaaDynamo Riihimäki-
112Naisten SM-sarjaNSM--:--Paraisten Urheilu- ja NuorisotaloPIFDicken-
2047E-tytöt 11 kilpasarjaET12:30Tammisaaren PalloiluhalliEIFDicken Röd14-50
2051E-tytöt 11 kilpasarjaET14:00Tammisaaren PalloiluhalliEIFDicken Blå10-60
Ke 5.1.2022
NroSarjaSarjaKloKenttäKotiVierasTulosKatsojia
2807MaajoukkueetMaa17:00GeorgiaGEO MFIN M22-221500
Su 2.1.2022
NroSarjaSarjaKloKenttäKotiVierasTulosKatsojia
2275Naisten I-divisioonaN1D16:30Paraisten Urheilu- ja NuorisotaloPIF YJBK-4624-350
To 23.12.2021
NroSarjaSarjaKloKenttäKotiVierasTulosKatsojia
2811MaajoukkueetMaa10:30BelgiaFIN P04LTU P0427-280
Ke 22.12.2021
NroSarjaSarjaKloKenttäKotiVierasTulosKatsojia
454B-tytöt kilpasarjaBT18:30Paraisten Urheilu- ja NuorisotaloPIFÅIFK30-231
2810MaajoukkueetMaa19:00BelgiaLUX P04FIN P0419-250
Ti 21.12.2021
NroSarjaSarjaKloKenttäKotiVierasTulosKatsojia
2809MaajoukkueetMaa21:00BelgiaBEL P04FIN P0416-340
Ma 20.12.2021
NroSarjaSarjaKloKenttäKotiVierasTulosKatsojia
206Miesten I-divisioonaM1D20:45Kauniaisten PalloiluhalliGrIFK AkademiCocks Akatemia35-2513