Näytä tuomarit
To 19.3.2020
NroSarjaSarjaKloKenttäKotiVierasTulosKatsojia
2232C-tytöt 06 kilpasarjaCT-06--:--Cocks AreenaCocksDicken Röd-
3638Naisten I-divisioonaN1D--:--Kauniaisten PalloiluhalliGrIFK Young LadiesDicken Island Girls-
1956C-tytöt 05 kilpasarjaCT-05--:--Lauttasaaren yhteiskouluDickenAkilles-
1702D-tytöt 08 kilpasarjaDT-08--:--Lyseopuiston yläasteAkillesDicken Blå-
3655Naisten I-divisioonaN1D--:--Porvoon UrheiluhalliAkillesDicken Oldies-
591B-pojat haastajasarjaBPH--:--Ruskeasuon liikuntahalli 1HIFKDicken-
Ke 18.3.2020
NroSarjaSarjaKloKenttäKotiVierasTulosKatsojia
3684Naisten II-divisioonaN2D--:--Porvoon UrheiluhalliAkilles Team HarrasteKyIF Ladies-
216Miesten I-divisioonaM1D--:--Samppalinnan PalloiluhalliÅIFK AkkupojatBK-46 Akademi-
Ti 17.3.2020
NroSarjaSarjaKloKenttäKotiVierasTulosKatsojia
2478B-tytöt kilpasarjaBT--:--Kirkkonummen halli (väestönsuoja)KyIFGrIFK-
3629Naisten I-divisioonaN1D--:--Pirkkolan PalloiluhalliDicken Island GirlsDicken Akademi-
Su 15.3.2020
NroSarjaSarjaKloKenttäKotiVierasTulosKatsojia
1949C-tytöt 05 kilpasarjaCT-05--:--Fennia ArenaSIFPIF-
2035C-tytöt 05 haastajasarjaCT-05H--:--Fennia ArenaSIFPIF Vit-
2084C-tytöt 05 haastajasarjaCT-05H--:--Fennia ArenaSIFPIF Röd-
2219C-tytöt 06 kilpasarjaCT-06--:--Fennia ArenaSIFPIF-
2228C-tytöt 06 kilpasarjaCT-06--:--Fennia ArenaSIFCocks-
537B-pojat kilpasarjaBP--:--Hangon UrheilutaloHC HIKHIFK-
1068D-pojat 07 kilpasarjaDP-07--:--Hangon UrheilutaloHC HIKEIF-
1518D-tytöt 07 kilpasarjaDT-07--:--Hangon UrheilutaloHC HIKKyIF-
2495B-tytöt kilpasarjaBT--:--Helsingin UrheilutaloHIFKKyIF-
2225C-tytöt 06 kilpasarjaCT-06--:--Karjaan Urheiluhalli/Karis idrottshallBK-46GrIFK-
2360C-tytöt 06 haastajasarjaCT-06H--:--Karjaan Urheiluhalli/Karis idrottshallBK-46GrIFK-
891C-pojat 06 kilpasarjaCP-06--:--Kauniaisten PalloiluhalliGrIFKCocks-
981C-pojat 05-06 haastajasarjaCP-05H--:--Kauniaisten PalloiluhalliGrIFK 06Cocks-
3432Miesten II-divisioonaM2D--:--Kirkkonummen halli (väestönsuoja)KyIFHC HIK-
1515D-tytöt 07 kilpasarjaDT-07--:--Koulukeskus/SkolcentrumGrIFK GrönBK-46-
1695D-tytöt 08 kilpasarjaDT-08--:--Koulukeskus/SkolcentrumGrIFKBK-46-
1830D-tytöt 08 haastajasarjaDT-08H--:--Koulukeskus/SkolcentrumGrIFKSIF-
1065D-pojat 07 kilpasarjaDP-07--:--Paraisten Urheilu- ja NuorisotaloPIF VitDicken-
1733D-tytöt 08 kilpasarjaDT-08--:--Paraisten Urheilu- ja NuorisotaloPIFDicken Röd-
429A-pojatAP--:--Pirkkolan PalloiluhalliDickenGrIFK-
2498B-tytöt kilpasarjaBT--:--Pirkkolan PalloiluhalliSpartaÅIFK-
2682A-tytötAT--:--Pirkkolan PalloiluhalliDickenAtlas-
534B-pojat kilpasarjaBP--:--Riihimäen UrheilutaloCocks PunainenBK-46-
979C-pojat 05-06 haastajasarjaCP-05H--:--Ruskeasuon liikuntahalli 1Dicken 05Dicken 06-
1517D-tytöt 07 kilpasarjaDT-07--:--Ruskeasuon liikuntahalli 1DickenAtlas-
1832D-tytöt 08 haastajasarjaDT-08H--:--Ruskeasuon liikuntahalli 1Dicken VitSparta-
2985E-pojat 09 kilpasarjaEP--:--Ruskeasuon liikuntahalli 1Dicken RödHC HIK-
1158D-pojat 07 haastajasarjaDP-07H--:--Ruskeasuon liikuntahalli 2HIFKAtlas-
2913E-pojat 09 kilpasarjaEP--:--Ruskeasuon liikuntahalli 2Dicken RödBK-46-
2969E-pojat 09 kilpasarjaEP--:--Ruskeasuon liikuntahalli 2HIFKHC HIK-
3059E-pojat 09 haastajasarjaEPH--:--Ruskeasuon liikuntahalli 2HIFKAtlas-
428A-pojatAP--:--Samppalinnan PalloiluhalliÅIFK IISIF-
753C-pojat 05 kilpasarjaCP-05--:--Samppalinnan PalloiluhalliÅIFKBK-46-
887C-pojat 06 kilpasarjaCP-06--:--Samppalinnan PalloiluhalliÅIFKSIF-
1955C-tytöt 05 kilpasarjaCT-05--:--Samppalinnan PalloiluhalliÅIFKGrIFK-
1191D-pojat 08 kilpasarjaDP-08--:--SporttikaivosAtlasÅIFK-
1281D-pojat 08 kilpasarjaDP-08--:--SporttikaivosAtlasÅIFK-
1698D-tytöt 08 kilpasarjaDT-08--:--Tammisaaren PalloiluhalliEIFKyIF-
La 14.3.2020
NroSarjaSarjaKloKenttäKotiVierasTulosKatsojia
3651Naisten I-divisioonaN1D--:--Cocks AreenaCocksBK-46-
212Miesten I-divisioonaM1D--:--Fennia ArenaSIF AcademyEsbo IF-
2693A-tytötAT--:--Fennia ArenaSIFHIFK-
755C-pojat 05 kilpasarjaCP-05--:--Herttoniemenrannan LiikuntahalliHIFKGrIFK-
890C-pojat 06 kilpasarjaCP-06--:--Herttoniemenrannan LiikuntahalliHIFK WhiteCocks Les Filles-
980C-pojat 05-06 haastajasarjaCP-05H--:--Herttoniemenrannan LiikuntahalliHIFK RedGrIFK 05-
1246D-pojat 08 kilpasarjaDP-08--:--Ilpoisten palloiluhalliÅIFKCocks-
1833D-tytöt 08 haastajasarjaDT-08H--:--Ilpoisten palloiluhalliÅIFKKyIF-
2967E-pojat 09 kilpasarjaEP--:--Ilpoisten palloiluhalliÅIFKCocks-
3239E-tytöt 09 haastajasarjaETH--:--Ilpoisten palloiluhalliÅIFKKyIF-
211Miesten I-divisioonaM1D--:--Karjaan Urheiluhalli/Karis idrottshallBK-46 AkademiDicken Akademi-
1247D-pojat 08 kilpasarjaDP-08--:--Karjaan Urheiluhalli/Karis idrottshallBK-46Akilles-
2968E-pojat 09 kilpasarjaEP--:--Karjaan Urheiluhalli/Karis idrottshallBK-46Akilles-
536B-pojat kilpasarjaBP--:--Kauniaisten PalloiluhalliGrIFKKyIF-
626B-pojat haastajasarjaBPH--:--Kauniaisten PalloiluhalliGrIFKKyIF-
2512B-tytöt kilpasarjaBT--:--Kauniaisten PalloiluhalliGrIFKSparta-
1069D-pojat 07 kilpasarjaDP-07--:--Koulukeskus/SkolcentrumGrIFKSIF-
1159D-pojat 07 haastajasarjaDP-07H--:--Koulukeskus/SkolcentrumGrIFKSIF-
1516D-tytöt 07 kilpasarjaDT-07--:--Koulukeskus/SkolcentrumGrIFK VitPIF-
1605D-tytöt 07 haastajasarjaDT-07H--:--Koulukeskus/SkolcentrumGrIFKSIF-
2970E-pojat 09 kilpasarjaEP--:--Koulukeskus/SkolcentrumGrIFKSIF-
3060E-pojat 09 haastajasarjaEPH--:--Koulukeskus/SkolcentrumGrIFKDicken P10-
3146E-tytöt 09 kilpasarjaET--:--Koulukeskus/SkolcentrumGrIFKSIF-
3236E-tytöt 09 haastajasarjaETH--:--Koulukeskus/SkolcentrumGrIFKSIF-
752C-pojat 05 kilpasarjaCP-05--:--Paraisten Urheilu- ja NuorisotaloPIFSIF-
888C-pojat 06 kilpasarjaCP-06--:--Paraisten Urheilu- ja NuorisotaloPIFBK-46-
1156D-pojat 07 haastajasarjaDP-07H--:--Paraisten Urheilu- ja NuorisotaloPIF RödCocks-
1954C-tytöt 05 kilpasarjaCT-05--:--Paraisten Urheilu- ja NuorisotaloPIFKyIF-
2224C-tytöt 06 kilpasarjaCT-06--:--Paraisten Urheilu- ja NuorisotaloPIFKyIF-
2468B-tytöt kilpasarjaBT--:--Paraisten Urheilu- ja NuorisotaloPIFKyIF-
1245D-pojat 08 kilpasarjaDP-08--:--PIF-centerPIFDicken Röd-
1380D-pojat 08 haastajasarjaDP-08H--:--PIF-centerPIFDicken Blå-
2966E-pojat 09 kilpasarjaEP--:--PIF-centerPIFDicken Röd-
3056E-pojat 09 haastajasarjaEPH--:--PIF-centerPIFDicken Blå-
213Miesten I-divisioonaM1D--:--Pirkkolan PalloiluhalliHK PötsiGrIFK Akademi-
214Miesten I-divisioonaM1D--:--Pirkkolan PalloiluhalliDicken Island BoysÅIFK Akkupojat-
533B-pojat kilpasarjaBP--:--Pirkkolan PalloiluhalliDickenAtlas-
2497B-tytöt kilpasarjaBT--:--Pirkkolan PalloiluhalliDickenBK-46-
210Miesten I-divisioonaM1D--:--Porvoon UrheiluhalliAkillesDynamo Riihimäki-
741C-pojat 05 kilpasarjaCP-05--:--Porvoon UrheiluhalliAkillesBK-46-
3430Miesten II-divisioonaM2D--:--Porvoon UrheiluhalliAkilles AkademiDynamo Riihimäki II-
3672Naisten II-divisioonaN2D--:--Porvoon UrheiluhalliAkilles AkademiDicken Goldies-
1608D-tytöt 07 haastajasarjaDT-07H--:--Riihimäen UrheilutaloCocksKyIF-
1958C-tytöt 05 kilpasarjaCT-05--:--Riihimäen UrheilutaloCocksSIF-
1519D-tytöt 07 kilpasarjaDT-07--:--Ruskeasuon liikuntahalli 1HIFKAkilles-
1609D-tytöt 07 haastajasarjaDT-07H--:--Ruskeasuon liikuntahalli 1HIFKAkilles-
1699D-tytöt 08 kilpasarjaDT-08--:--Ruskeasuon liikuntahalli 1HIFKAkilles-
3150E-tytöt 09 kilpasarjaET--:--Ruskeasuon liikuntahalli 1HIFKAkilles-
2227C-tytöt 06 kilpasarjaCT-06--:--Ruskeasuon liikuntahalli 2Dicken RödHIFK-
2361C-tytöt 06 haastajasarjaCT-06H--:--Ruskeasuon liikuntahalli 2Dicken VitAkilles-
3148E-tytöt 09 kilpasarjaET--:--Ruskeasuon liikuntahalli 2Dicken RödBK-46-
3238E-tytöt 09 haastajasarjaETH--:--Ruskeasuon liikuntahalli 2Dicken BlåAtlas-
427A-pojatAP--:--Samppalinnan PalloiluhalliÅIFKBK-46-
535B-pojat kilpasarjaBP--:--Samppalinnan PalloiluhalliTurku HCCocks Keltainen0-10 lv
1066D-pojat 07 kilpasarjaDP-07--:--Samppalinnan PalloiluhalliTurku HCCocks-
Pe 13.3.2020
NroSarjaSarjaKloKenttäKotiVierasTulosKatsojia
3433Miesten II-divisioonaM2D--:--Helsingin UrheilutaloHIFK IIÅbo IFK-
2687A-tytötAT--:--Paraisten Urheilu- ja NuorisotaloPIFDicken-
To 12.3.2020
NroSarjaSarjaKloKenttäKotiVierasTulosKatsojia
2647B-tytöt haastajasarjaBTH--:--Kauniaisten PalloiluhalliGrIFKAtlas-
3682Naisten II-divisioonaN2D18:15Porvoon UrheiluhalliSellikaHellas20-825
Ke 11.3.2020
NroSarjaSarjaKloKenttäKotiVierasTulosKatsojia
889C-pojat 06 kilpasarjaCP-0618:45Energia AreenaAtlasDicken24-3022
361Naisten SM-sarjaNSM19:00Fennia ArenaSIFKyIF26-23132
362Naisten SM-sarjaNSM19:00Pirkkolan PalloiluhalliDickenGrIFK25-23128
2248C-tytöt 06 kilpasarjaCT-0619:15Kauniaisten PalloiluhalliGrIFKCocks30-3625
345Naisten SM-sarjaNSM20:00Helsingin UrheilutaloHIFKAtlas46-2071
3636Naisten I-divisioonaN1D20:45Fennia ArenaPickala HDGrIFK Young Ladies27-1937
Ti 10.3.2020
NroSarjaSarjaKloKenttäKotiVierasTulosKatsojia
3637Naisten I-divisioonaN1D19:40Pirkkolan PalloiluhalliDicken AkademiHIFK Akatemia15-2432
Ma 9.3.2020
NroSarjaSarjaKloKenttäKotiVierasTulosKatsojia
3635Naisten I-divisioonaN1D19:30Ruskeasuon liikuntahalli 2Dicken Island GirlsPIF21-1954
3492Miesten III-divisioonaM3D21:05Ruskeasuon liikuntahalli 1HaukatWincester18-2223
Su 8.3.2020
NroSarjaSarjaKloKenttäKotiVierasTulosKatsojia
2221C-tytöt 06 kilpasarjaCT-0609:25Pirkkolan PalloiluhalliDicken BlåGrIFK38-3126
2963E-pojat 09 kilpasarjaEP10:30Cocks AreenaCocksBK-4617-3440
1062D-pojat 07 kilpasarjaDP-0710:30Karjaan Urheiluhalli/Karis idrottshallCocksBK-46 Röd15-2230
531B-pojat kilpasarjaBP10:50Kirkkonummen halli (väestönsuoja)KyIFHC HIK28-2238
1764D-tytöt 08 kilpasarjaDT-0810:50Lyseopuiston yläasteAkillesBK-4615-2342
425A-pojatAP12:00Cocks AreenaCocksÅIFK25-3085
2931E-pojat 09 kilpasarjaEP12:00Lyseopuiston yläasteAkillesPIF35-2736
662B-pojat haastajasarjaBPH12:20Kirkkonummen halli (väestönsuoja)KyIFHIFK36-2540
1017D-pojat 07 kilpasarjaDP-0712:30Karjaan Urheiluhalli/Karis idrottshallBK-46 RödCocks17-1835
1312D-pojat 08 kilpasarjaDP-0813:10Lyseopuiston yläasteAkillesGrIFK23-3849
1313D-pojat 08 kilpasarjaDP-0813:30Cocks AreenaCocksAtlas22-3163
749C-pojat 05 kilpasarjaCP-0513:50Karjaan Urheiluhalli/Karis idrottshallBK-46Dicken42-2246
821C-pojat 05 kilpasarjaCP-0513:50Porvoon UrheiluhalliAkillesSIF26-2449
2220C-tytöt 06 kilpasarjaCT-0614:00LähiTapiola Sport CenterKyIFBK-4622-4115
3081E-tytöt 09 kilpasarjaET14:20Lyseopuiston yläasteAkillesGrIFK25-1849
1448D-pojat 08 haastajasarjaDP-08H14:30Cocks AreenaCocksAtlas23-2578
1079D-pojat 07 kilpasarjaDP-0715:00Tammisaaren PalloiluhalliEIFSIF25-1254
4064Baltian liigaBal15:00ViroHC Kehra, ESTCocks19-27
3171E-tytöt 09 haastajasarjaETH15:30Lyseopuiston yläasteAkillesGrIFK25-949
1950C-tytöt 05 kilpasarjaCT-0515:30LähiTapiola Sport CenterKyIFÅIFK32-2111
401A-pojatAP16:00Cocks AreenaCocksÅIFK II19-2362
3647Naisten I-divisioonaN1D16:30Pirkkolan PalloiluhalliDicken OldiesAtlas Wandas23-2233
357Naisten SM-sarjaNSM17:30Kirkkonummen halli (väestönsuoja)KyIFAtlas22-25158
1953C-tytöt 05 kilpasarjaCT-0518:00Cocks AreenaCocksHIFK18-3527
2691A-tytötAT18:00Paraisten Urheilu- ja NuorisotaloPIFSIF23-2836
1762D-tytöt 08 kilpasarjaDT-0818:10Ruskeasuon liikuntahalli 1Dicken RödHIFK25-1629
3680Naisten II-divisioonaN2D19:20Kirkkonummen halli (väestönsuoja)KyIF LadiesSellika16-2522
La 7.3.2020
NroSarjaSarjaKloKenttäKotiVierasTulosKatsojia
820C-pojat 05 kilpasarjaCP-0510:00Karjaan Urheiluhalli/Karis idrottshallBK-46GrIFK38-2335
2738F-pojat 10 kilpasarjaFP10:00Kauniaisten PalloiluhalliDicken BlåHIFK13-1438
2739F-pojat 10 kilpasarjaFP10:00Kauniaisten PalloiluhalliAtlasGrIFK27-1843
2735F-pojat 10 kilpasarjaFP10:45Kauniaisten PalloiluhalliHIFKAtlas14-2642
2737F-pojat 10 kilpasarjaFP10:45Kauniaisten PalloiluhalliDicken RödSIF29-1256
3189E-tytöt 09 haastajasarjaETH10:55Kivimäen kouluAtlasAkilles14-2837
1763D-tytöt 08 kilpasarjaDT-0811:00PIF-centerPIFKyIF46-1815
818C-pojat 05 kilpasarjaCP-0511:15Herttoniemenrannan LiikuntahalliHIFKDicken30-2332
884C-pojat 06 kilpasarjaCP-0611:30Karjaan Urheiluhalli/Karis idrottshallBK-46Atlas37-2136
2734F-pojat 10 kilpasarjaFP11:30Kauniaisten PalloiluhalliPIFDicken Blå36-1893
2736F-pojat 10 kilpasarjaFP11:30Kauniaisten PalloiluhalliGrIFKAkilles18-3345
1085D-pojat 07 kilpasarjaDP-0711:45Paraisten Urheilu- ja NuorisotaloPIF VitTurku HC20-2845
2493B-tytöt kilpasarjaBT12:00Samppalinnan PalloiluhalliÅIFKDicken19-2132
2740F-pojat 10 kilpasarjaFP12:15Kauniaisten PalloiluhalliAkillesSIF33-2098
2741F-pojat 10 kilpasarjaFP12:15Kauniaisten PalloiluhalliPIFDicken Röd17-1650
2785F-pojat 10 haastajasarjaFPH12:15Kauniaisten PalloiluhalliAtlasKyIF32-1545
1511D-tytöt 07 kilpasarjaDT-0713:00Karjaan Urheiluhalli/Karis idrottshallBK-46GrIFK Vit25-1557
2783F-pojat 10 haastajasarjaFPH13:00Kauniaisten PalloiluhalliKyIFDicken Vit14-1335
2784F-pojat 10 haastajasarjaFPH13:00Kauniaisten PalloiluhalliHIFKDicken Svart21-1390
3648Naisten I-divisioonaN1D13:00Porvoon UrheiluhalliAkillesBK-4623-20109
2490B-tytöt kilpasarjaBT13:30Paraisten Urheilu- ja NuorisotaloPIFHIFK26-2625
2782F-pojat 10 haastajasarjaFPH13:45Kauniaisten PalloiluhalliPIFAtlas23-2420
2786F-pojat 10 haastajasarjaFPH13:45Kauniaisten PalloiluhalliDicken VitHIFK17-1645
2787F-pojat 10 haastajasarjaFPH13:45Kauniaisten PalloiluhalliDicken SvartGrIFK19-2411
2628B-tytöt haastajasarjaBTH13:45Samppalinnan PalloiluhalliÅIFKDicken33-2436
3679Naisten II-divisioonaN2D13:50Myyrmäen UrheilutaloPirkatAkilles Team Harraste34-525
1310D-pojat 08 kilpasarjaDP-0814:30Ilpoisten palloiluhalliÅIFKPIF19-2236
2214C-tytöt 06 kilpasarjaCT-0615:00Paraisten Urheilu- ja NuorisotaloPIFCocks33-4635
2624B-tytöt haastajasarjaBTH15:30Myyrmäen UrheilutaloAtlasHIFK White24-1921
3716Miesten SM-liigaSM-liiga16:00Karjaan Urheiluhalli/Karis idrottshallBK-46Dicken26-31756
358Naisten SM-sarjaNSM16:00Kauniaisten PalloiluhalliGrIFKHIFK25-36257
359Naisten SM-sarjaNSM16:15Pirkkolan PalloiluhalliDickenSIF27-1981
3633Naisten I-divisioonaN1D17:00Paraisten Urheilu- ja NuorisotaloPIFPickala HD25-1692
205Miesten I-divisioonaM1D17:15Leppävaaran LiikuntahalliEsbo IFAkilles30-3010
2356C-tytöt 06 haastajasarjaCT-06H17:30Lauttasaaren yhteiskouluDicken VitGrIFK16-2925
526B-pojat kilpasarjaBP17:45Samppalinnan PalloiluhalliTurku HCCocks Punainen29-3532
2215C-tytöt 06 kilpasarjaCT-0618:00Karjaan Urheiluhalli/Karis idrottshallBK-46SIF34-8102
208Miesten I-divisioonaM1D18:30Kauniaisten PalloiluhalliGrIFK AkademiSIF Academy31-2231
3632Naisten I-divisioonaN1D18:30Pirkkolan PalloiluhalliDicken Island GirlsHIFK Akatemia19-1542
529B-pojat kilpasarjaBP19:30Karjaan Urheiluhalli/Karis idrottshallBK-46Dicken32-2475