Näytä tuomarit
Pe 16.4.2021
NroSarjaSarjaKloKenttäKotiVierasTulosKatsojia
225Miesten I-divisioonaM1D--:--Samppalinnan PalloiluhalliÅIFK AkkupojatGrIFK Akademi-
3354Naisten SM-sarjaNSM19:00Helsingin UrheilutaloHIFKDicken17-16 live
La 17.4.2021
NroSarjaSarjaKloKenttäKotiVierasTulosKatsojia
293A-pojatAP--:--Cocks AreenaCocksBK-46-
1347B-tytöt kilpasarjaBT--:--Cocks AreenaCocksSparta-
1903C-tytöt 07 haastajasarjaCT-07H--:--Cocks AreenaCocksPIF-
1813C-tytöt 07 kilpasarjaCT-07--:--Hämeenkylän LiikuntahalliAtlasPIF-
2560E-tytöt 10 kilpasarjaET--:--Hämeenkylän LiikuntahalliAtlasBK-46-
2757E-pojat 10 kilpasarjaEP--:--Karjaan Urheiluhalli/Karis idrottshallBK-46 VitCocks-
1983D-tytöt 08 kilpasarjaDT-08--:--Koulukeskus/SkolcentrumGrIFKHIFK-
2534E-tytöt 10 kilpasarjaET--:--Koulukeskus/SkolcentrumGrIFKHIFK-
2758E-pojat 10 kilpasarjaEP--:--Koulukeskus/SkolcentrumGrIFK GrönHIFK-
2759E-pojat 10 kilpasarjaEP--:--Koulukeskus/SkolcentrumGrIFK VitHC HIK-
2868E-pojat 10 haastajasarjaEPH--:--Koulukeskus/SkolcentrumGrIFKHIFK-
2761E-pojat 10 kilpasarjaEP--:--Lauttasaaren yhteiskouluDicken BlåDicken Röd-
199Miesten I-divisioonaM1D--:--Myyrmäen UrheilutaloAtlas VantaaSIF Academy-
3109F-pojat 11 kilpasarjaFP--:--Paraisten Urheilu- ja NuorisotaloÅIFKAkilles-
3110F-pojat 11 kilpasarjaFP--:--Paraisten Urheilu- ja NuorisotaloPIFAtlas-
3111F-pojat 11 kilpasarjaFP--:--Paraisten Urheilu- ja NuorisotaloKyIFDicken Red-
3112F-pojat 11 kilpasarjaFP--:--Paraisten Urheilu- ja NuorisotaloHIFKGrIFK-
3113F-pojat 11 kilpasarjaFP--:--Paraisten Urheilu- ja NuorisotaloAkillesPIF-
3114F-pojat 11 kilpasarjaFP--:--Paraisten Urheilu- ja NuorisotaloAtlasKyIF-
3115F-pojat 11 kilpasarjaFP--:--Paraisten Urheilu- ja NuorisotaloDicken RedHIFK-
3116F-pojat 11 kilpasarjaFP--:--Paraisten Urheilu- ja NuorisotaloGrIFKÅIFK-
3165F-pojat 11 haastajasarjaFPH--:--Paraisten Urheilu- ja NuorisotaloDicken BluePIF-
3166F-pojat 11 haastajasarjaFPH--:--Paraisten Urheilu- ja NuorisotaloHIFKKyIF-
3167F-pojat 11 haastajasarjaFPH--:--Paraisten Urheilu- ja NuorisotaloPIFAtlas-
3168F-pojat 11 haastajasarjaFPH--:--Paraisten Urheilu- ja NuorisotaloKyIFDicken Blue-
3169F-pojat 11 haastajasarjaFPH--:--Paraisten Urheilu- ja NuorisotaloAtlasKyIF-
3170F-pojat 11 haastajasarjaFPH--:--Paraisten Urheilu- ja NuorisotaloDicken BlueHIFK-
294A-pojatAP--:--Pirkkolan PalloiluhalliDickenSIF-
827D-pojat 08 kilpasarjaDP-08--:--Porvoon UrheiluhalliAkillesPIF-
1979D-tytöt 08 kilpasarjaDT-08--:--Porvoon UrheiluhalliAkillesDicken-
3332Miesten SM-liigaSM-liiga16:00Cocks AreenaCocksDicken-
Su 18.4.2021
NroSarjaSarjaKloKenttäKotiVierasTulosKatsojia
829D-pojat 08 kilpasarjaDP-08--:--Cocks AreenaCocksAtlas-
964D-pojat 08 haastajasarjaDP-08H--:--Cocks AreenaCocksAtlas-
2225D-tytöt 09 kilpasarjaDT-09--:--Cocks AreenaCocksAtlas-
1624C-tytöt 06 kilpasarjaCT-06--:--Karjaan Urheiluhalli/Karis idrottshallBK-46GrIFK-
1714C-tytöt 06 haastajasarjaCT-06H--:--Karjaan Urheiluhalli/Karis idrottshallBK-46GrIFK-
2760E-pojat 10 kilpasarjaEP--:--Kivimäen kouluAtlasPIF-
2870E-pojat 10 haastajasarjaEPH--:--Kivimäen kouluAtlasPIF-
830D-pojat 08 kilpasarjaDP-08--:--Ruskeasuon liikuntahalli 1DickenGrIFK-
965D-pojat 08 haastajasarjaDP-08H--:--Ruskeasuon liikuntahalli 1DickenGrIFK-
1117D-pojat 09 kilpasarjaDP-09--:--Ruskeasuon liikuntahalli 1DickenAkilles-
1207D-pojat 09 haastajasarjaDP-09H--:--Ruskeasuon liikuntahalli 1DickenAkilles-
1810C-tytöt 07 kilpasarjaCT-07--:--Ruskeasuon liikuntahalli 1DickenKyIF-
1900C-tytöt 07 haastajasarjaCT-07H--:--Ruskeasuon liikuntahalli 1DickenKyIF-
1980D-tytöt 08 kilpasarjaDT-08--:--Tammisaaren PalloiluhalliEIFPIF-
3355Naisten SM-sarjaNSM16:00Pirkkolan PalloiluhalliDickenHIFK-
3361Naisten SM-sarjaNSM17:30Kirkkonummen halli, väestönsuojaKyIFGrIFK-
Ke 21.4.2021
NroSarjaSarjaKloKenttäKotiVierasTulosKatsojia
3339Miesten SM-liigaSM-liiga18:15Kauniaisten PalloiluhalliGrIFKBK-46-
3333Miesten SM-liigaSM-liiga19:15Pirkkolan PalloiluhalliDickenCocks-