24.02.2024-02.03.2024Näytä tuomarit
La 24.2.2024
NroSarjaSarjaKloKenttäKotiVierasTulosKatsojia
385A-tytötAT13:30Helsingin UrheilutaloHIFKCocks34–3136
3367Naisten II-divisioonaN2D14:00Porvoon UrheiluhalliAkilles IIEIF8–2638
3626Miesten SM-liigaSM-liiga14:00Samppalinnan PalloiluhalliÅIFKDicken25–26130
3624Miesten SM-liigaSM-liiga16:00Cocks AreenaCocksHIFK36–28326
3617Miesten SM-liigaSM-liiga16:00Kauniaisten PalloiluhalliGrIFKBK-4627–31196
Su 25.2.2024
NroSarjaSarjaKloKenttäKotiVierasTulosKatsojia
347Naisten I-divisioonaN1D10:30Helsingin UrheilutaloHIFK AkatemiaDicken Island Girls
2851Miesten II-divisioonaM2D13:00Arena Siuntio-SjundeåSIF AcademyAtlas Vantaa22–3535
599B-pojat kilpasarjaBP14:30Karjaan Urheiluhalli - Karis idrottshallBK-46 RödÅIFK27–1675
2832Miesten II-divisioonaM2D18:00Riihimäen UrheilutaloDynamo Riihimäki IIAkilles26–2748
Ma 26.2.2024
NroSarjaSarjaKloKenttäKotiVierasTulosKatsojia
3597Lukiot ja ammattioppilaitokset tytötLAMT10:00Paraisten Urheilu- ja NuorisotaloGymnasiet LärkanMattlidens gymnasium
3598Lukiot ja ammattioppilaitokset tytötLAMT10:45Paraisten Urheilu- ja NuorisotaloBrändö gymnasiumPargas svenska gymnasium
3600Lukiot ja ammattioppilaitokset tytötLAMT11:30Paraisten Urheilu- ja NuorisotaloHäviäjä 3597Häviäjä 3598
3599Lukiot ja ammattioppilaitokset tytötLAMT12:30Paraisten Urheilu- ja NuorisotaloVoittaja 3597Voittaja 3598
Ti 27.2.2024
NroSarjaSarjaKloKenttäKotiVierasTulosKatsojia
3393Naisten II-divisioonaN2D19:50Ruskeasuon liikuntahalli 1HIFK PlanetsDynamo Riihimäki
Ke 28.2.2024
NroSarjaSarjaKloKenttäKotiVierasTulosKatsojia
1093C-pojat 09 kilpasarjaCP-09--:--Cocks AreenaCocksGrIFK
1183C-pojat 09 haastajasarjaCP-09H--:--Cocks AreenaCocksGrIFK
267A-pojatAP--:--Samppalinnan PalloiluhalliÅIFKPIF
260A-pojatAP19:00Cocks AreenaCocksÅIFK
3623Miesten SM-liigaSM-liiga19:00Karjaan Urheiluhalli - Karis idrottshallBK-46GrIFK
3635Miesten SM-liigaSM-liiga19:30Arena Siuntio-SjundeåSIFDicken
345Naisten I-divisioonaN1D19:30Paraisten Urheilu- ja NuorisotaloPIFAtlas
201Miesten I-divisioonaM1D20:30Riihimäen UrheilutaloDynamo RiihimäkiBK-46 Akademi
3431Miesten III-divisioonaM3D20:50Helsingin UrheilutaloHIFK IIIAtlas II
To 29.2.2024
NroSarjaSarjaKloKenttäKotiVierasTulosKatsojia
2195D-pojat 11 haastajasarjaDP-11H18:15Karjaan Urheiluhalli - Karis idrottshallBK-46KyIF
470MaajoukkueetMaa18:30Energia AreenaFIN NPOR N
776B-tytöt kilpasarjaBT20:00Ruskeasuon liikuntahalli 2Dicken BlåBK-46
La 2.3.2024
NroSarjaSarjaKloKenttäKotiVierasTulosKatsojia
2102D-pojat 11 kilpasarjaDP-1109:40Ilpoisten palloiluhalliÅIFKHIFK
2192D-pojat 11 haastajasarjaDP-11H10:50Ilpoisten palloiluhalliÅIFKHIFK
1988C-tytöt 10 haastajasarjaCT-10H11:00Koulukeskus - SkolcentrumGrIFKÅIFK
1920C-tytöt 10 kilpasarjaCT-1011:45Hämeenkylän LiikuntahalliAtlasCocks
203Miesten I-divisioonaM1D12:10Helsingin UrheilutaloHIFK AkatemiaPIF
2016C-tytöt 10 haastajasarjaCT-10H12:30Koulukeskus - SkolcentrumÅIFKGrIFK
1730C-tytöt 09 kilpasarjaCT-0912:40Ruskeasuon liikuntahalli 2DickenSIF
2004C-tytöt 10 haastajasarjaCT-10H13:15Hämeenkylän LiikuntahalliAtlasCocks
378A-tytötAT13:30Helsingin UrheilutaloHIFKDicken
1012B-tytöt haastajasarjaBTH13:45Porvoon UrheiluhalliAkillesPIF
1814C-tytöt 09 haastajasarjaCT-09H13:50Ruskeasuon liikuntahalli 2DickenSIF
579B-pojat kilpasarjaBP14:45Myyrmäen UrheilutaloAtlasAkilles
351Naisten I-divisioonaN1D15:45Pirkkolan PalloiluhalliDicken Island GirlsGrIFK Young Ladies
348Naisten I-divisioonaN1D16:00Porvoon UrheiluhalliAkillesPickala HD
1016B-tytöt haastajasarjaBTH16:30Ruskeasuon liikuntahalli 1HIFKBK-46
2848Miesten II-divisioonaM2D16:45Leppävaaran LiikuntahalliEsbo IFAkilles
1089C-pojat 09 kilpasarjaCP-0916:45Samppalinnan PalloiluhalliÅIFKAtlas
3618Miesten SM-liigaSM-liiga17:00Helsingin UrheilutaloHIFKCocks
3396Naisten II-divisioonaN2D17:20Pirkkolan PalloiluhalliKiffenPirkat
200Miesten I-divisioonaM1D17:30Cocks AreenaCocks AkatemiaÅIFK Akkupojat
202Miesten I-divisioonaM1D18:00Myyrmäen UrheilutaloHK PötsiGrIFK Akademi
582B-pojat kilpasarjaBP18:15Samppalinnan PalloiluhalliÅIFKGrIFK Grön
2849Miesten II-divisioonaM2D18:30Kauniaisten PalloiluhalliGrIFK IIDynamo Riihimäki II
199Miesten I-divisioonaM1D19:00Pirkkolan PalloiluhalliDicken AkademiEIF