Näytä tuomarit
La 21.4.2018
Nro Sarja Sarja Klo Kenttä Koti Vieras Tulos Katsojia
5506 F-pojat pieni kenttä kilpasarja FPtesti 09:00 Folksam Arena Atlas KyIF 20-10 35
1961 B-tytöt kilpasarja BT 09:00 Kauniaisten Palloiluhalli GrIFK Dicken 9-21 35
5555 F-pojat pieni kenttä haastajasarja FPHtesti 09:30 Folksam Arena KyIF PIF 11-14
897 C-tytöt 03 kilpasarja CT-03 09:30 Karjaan Urheiluhalli/Karis idrottshall BK-46 Akilles 18-30 48
2580 E-pojat 07 haastajasarja EPH 09:55 Riihimäen Urheilutalo Cocks GrIFK 37-19 35
5505 F-pojat pieni kenttä kilpasarja FPtesti 10:00 Folksam Arena PIF Atlas 18-25
2940 F-pojat 08 haastajasarja FPH 10:00 Hyria Cocks GrIFK 26-16 15
968 C-tytöt 03 kilpasarja CT-03 10:15 Paraisten Urheilu- ja Nuorisotalo PIF KyIF 25-18 49
5557 F-pojat pieni kenttä haastajasarja FPHtesti 10:30 Folksam Arena Atlas KyIF 10-9 35
3347 C-tytöt 03 haastajasarja CT-03H 10:30 Kauniaisten Palloiluhalli GrIFK Cocks 18-26 12
3861 D-tytöt 06 kilpasarja DT-06 10:50 Latokartanon liikuntahalli HIFK EIF 23-8 22
3333 C-tytöt 03 haastajasarja CT-03H 10:50 Pirkkolan Palloiluhalli Sparta Dicken 17-21 20
5504 F-pojat pieni kenttä kilpasarja FPtesti 11:00 Folksam Arena KyIF PIF 15-16 39
6073 C-tytöt 04 kilpasarja CT-04 11:00 Karjaan Urheiluhalli/Karis idrottshall PIF BK-46 20-15 127
5556 F-pojat pieni kenttä haastajasarja FPHtesti 11:30 Folksam Arena PIF Atlas 10-12 30
2579 E-pojat 07 haastajasarja EPH 11:30 Ilpoisten palloiluhalli ÅIFK HIFK 17-13 20
1964 B-tytöt kilpasarja BT 11:45 Paraisten Urheilu- ja Nuorisotalo PIF KyIF 19-32 34
611 B-pojat kilpasarja BP 12:00 Kauniaisten Palloiluhalli GrIFK HC HIK 44-19 22
584 B-pojat kilpasarja BP 12:20 Pirkkolan Palloiluhalli Dicken ÅIFK 26-24 20
6072 C-tytöt 04 kilpasarja CT-04 12:30 Karjaan Urheiluhalli/Karis idrottshall HIFK Länsi Dicken 24-19 91
967 C-tytöt 03 kilpasarja CT-03 12:30 Siuntion Palloiluhalli SIF HIFK 19-37 31
3888 D-tytöt 06 kilpasarja DT-06 12:40 Ruskeasuon liikuntahalli 2 Dicken Röd Cocks 21-19 26
586 B-pojat kilpasarja BP 13:00 Porvoon Urheiluhalli Akilles SIF 18-37 37
4863 F-tytöt 08 kilpasarja FT 13:15 Koulukeskus/Skolcentrum GrIFK Akilles 8-18 38
4333 E-tytöt 07 kilpasarja ET 13:20 Varia Atlas Cocks 23-17 22
2210 D-pojat 05 kilpasarja DP-05 13:30 Riihimäen Urheilutalo Cocks Dicken Röd 24-15 16
2628 E-pojat 07 kilpasarja EP 13:40 Ruskeasuon liikuntahalli 2 Dicken Akilles 31-17 34
6068 C-pojat 04 kilpasarja CP-04 14:00 Karjaan Urheiluhalli/Karis idrottshall HIFK HC Kiffen 29-8 85
4599 E-tytöt 07 haastajasarja ETH 14:15 Koulukeskus/Skolcentrum GrIFK Akilles 14-18 37
2591 E-pojat 07 haastajasarja EPH 14:30 PIF-center PIF HIFK 14-124 12
4168 D-tytöt 06 haastajasarja DT-06H 14:40 Ruskeasuon liikuntahalli 2 Dicken Vit Cocks 22-15 40
2211 D-pojat 05 kilpasarja DP-05 14:45 Samppalinnan Palloiluhalli ÅIFK Dicken Blå 23-14 40
3449 D-tytöt 05 kilpasarja DT-05 15:20 Koulukeskus/Skolcentrum GrIFK ÅIFK 21-18 20
1819 A-tytöt AT 15:30 Folksam Arena SIF HIFK 23-10 41
6067 C-pojat 04 kilpasarja CP-04 15:30 Karjaan Urheiluhalli/Karis idrottshall BK-46 Dicken 27-22 103
3474 D-tytöt 05 kilpasarja DT-05 15:40 Ruskeasuon liikuntahalli 2 Dicken PIF 28-16 42
5874 Miesten SM-liiga SM-liiga 16:00 Kauniaisten Palloiluhalli GrIFK Cocks ja. 30-28 25-25 387
966 C-tytöt 03 kilpasarja CT-03 16:00 Samppalinnan Palloiluhalli ÅIFK GrIFK 26-18 37
5718 Naisten I-divisioona N1D 17:30 Folksam Arena Pickala HD GrIFK Young Ladies 19-15 51
3352 C-tytöt 03 haastajasarja CT-03H 17:45 Samppalinnan Palloiluhalli ÅIFK GrIFK 19-19 34
5881 Miesten SM-liiga SM-liiga 18:00 Karjaan Urheiluhalli/Karis idrottshall BK-46 Dicken 28-19 708
3407 D-tytöt 05 kilpasarja DT-05 19:15 Istuinkiven liikuntahalli Cocks Akilles 27-26 46
Su 22.4.2018
Nro Sarja Sarja Klo Kenttä Koti Vieras Tulos Katsojia
5707 Naisten I-divisioona N1D --:-- Pirkkolan Palloiluhalli Dicken Akademi GrIFK Young Ladies 0-10 lv
5994 Naisten SM-sarja NSM Pirkkolan Palloiluhalli Dicken BK-46 -
3890 D-tytöt 06 kilpasarja DT-06 09:30 Helsingin Urheilutalo HIFK SIF 9-12 40
5125 F-tytöt 08 haastajasarja FTH 09:30 Ruskeasuon liikuntahalli 2 Sparta Cocks 2-22 20
2325 D-pojat 06 kilpasarja DP-06 09:50 Istuinkiven liikuntahalli Cocks SIF 25-17 23
1587 C-pojat 03 kilpasarja CP-03 09:50 Kirkkonummen halli (väestönsuoja) KyIF Pink GrIFK 18-38 39
536 B-pojat kilpasarja BP 10:30 Karjaan Urheiluhalli/Karis idrottshall BK-46 SIF -
3450 D-tytöt 05 kilpasarja DT-05 10:50 Helsingin Urheilutalo HIFK SIF 12-6 30
972 C-tytöt 03 kilpasarja CT-03 10:50 Latokartanon liikuntahalli HIFK PIF 20-22 15
3206 C-tytöt 04 haastajasarja CT-04H 10:50 Ruskeasuon liikuntahalli 2 Sparta Atlas 17-27 20
964 C-tytöt 03 kilpasarja CT-03 11:20 Kirkkonummen halli (väestönsuoja) KyIF SIF 39-16 72
2613 E-pojat 07 kilpasarja EP 11:30 Lyseopuiston yläaste Akilles SIF 18-25 20
6075 C-tytöt 04 kilpasarja CT-04 12:00 Karjaan Urheiluhalli/Karis idrottshall Dicken BK-46 24-17 117
542 B-pojat kilpasarja BP 12:00 Kauniaisten Palloiluhalli GrIFK Akilles 42-19 37
3398 D-tytöt 05 kilpasarja DT-05 12:10 Pirkkolan Palloiluhalli Dicken Cocks 38-18 14
2832 F-pojat 08 haastajasarja FPH 12:10 Ruskeasuon liikuntahalli 2 HIFK GrIFK 13-15 30
3351 C-tytöt 03 haastajasarja CT-03H 12:15 Istuinkiven liikuntahalli Cocks Dicken 21-30 36
4337 E-tytöt 07 kilpasarja ET 12:30 Kallahden Koulu HIFK Länsi PIF 11-21 21
4862 F-tytöt 08 kilpasarja FT 12:40 Kirkkonummen halli (väestönsuoja) KyIF Dicken 6-20 50
588 B-pojat kilpasarja BP 12:40 Riihimäen Urheilutalo Cocks Dicken -
3887 D-tytöt 06 kilpasarja DT-06 13:00 Tammisaaren Palloiluhalli EIF BK-46 -
3618 D-tytöt 05 haastajasarja DT-05H 13:10 Pirkkolan Palloiluhalli Dicken Cocks -
2607 E-pojat 07 haastajasarja EPH 13:10 Ruskeasuon liikuntahalli 2 HIFK GrIFK -
6074 C-tytöt 04 kilpasarja CT-04 13:40 Karjaan Urheiluhalli/Karis idrottshall HIFK Länsi PIF -
3891 D-tytöt 06 kilpasarja DT-06 13:50 Kirkkonummen halli (väestönsuoja) KyIF PIF -
4336 E-tytöt 07 kilpasarja ET 14:00 Kallahden Koulu HIFK Itä SIF -
1737 A-tytöt AT 14:00 Kauniaisten Palloiluhalli GrIFK HIFK -
1772 A-tytöt AT 14:30 Myyrmäen Urheilutalo Atlas ÅIFK -
590 B-pojat kilpasarja BP 14:30 Tammisaaren Palloiluhalli EIF Atlas -
2213 D-pojat 05 kilpasarja DP-05 14:50 Paraisten Urheilu- ja Nuorisotalo PIF Akilles -
5988 Naisten SM-sarja NSM 15:00 Helsingin Urheilutalo HIFK GrIFK -
4334 E-tytöt 07 kilpasarja ET 15:00 Kirkkonummen halli (väestönsuoja) KyIF Dicken -
4332 E-tytöt 07 kilpasarja ET 15:10 Hangon Urheilutalo HC HIK BK-46 -
6070 C-pojat 04 kilpasarja CP-04 15:20 Karjaan Urheiluhalli/Karis idrottshall Dicken HC Kiffen -
1963 B-tytöt kilpasarja BT 15:30 Siuntion Palloiluhalli SIF HIFK -
4661 E-tytöt 07 haastajasarja ETH 16:10 Kirkkonummen halli (väestönsuoja) KyIF PIF -
6069 C-pojat 04 kilpasarja CP-04 17:00 Karjaan Urheiluhalli/Karis idrottshall BK-46 HIFK -
1669 C-pojat 03 kilpasarja CP-03 17:30 Kirkkonummen halli (väestönsuoja) KyIF Cocks -
1676 C-pojat 03 kilpasarja CP-03 17:30 Samppalinnan Palloiluhalli ÅIFK BK-46 -
5432 Naisten II-divisoona N2D 19:20 Kirkkonummen halli (väestönsuoja) KyIF Ladies Dicken Goldies -
Ma 23.4.2018
Nro Sarja Sarja Klo Kenttä Koti Vieras Tulos Katsojia
2212 D-pojat 05 kilpasarja DP-05 18:10 Ruskeasuon liikuntahalli 1 HIFK GrIFK -
3491 D-tytöt 05 kilpasarja DT-05 18:30 Paraisten Urheilu- ja Nuorisotalo PIF ÅIFK -
5875 Miesten SM-liiga SM-liiga 19:00 Riihimäen Urheilutalo Cocks GrIFK -
Ti 24.4.2018
Nro Sarja Sarja Klo Kenttä Koti Vieras Tulos Katsojia
2099 C-pojat 03-04 haastajasarja CP-03H 19:10 Istuinkiven liikuntahalli Cocks Punainen 04 HC Kiffen 04 -
Ke 25.4.2018
Nro Sarja Sarja Klo Kenttä Koti Vieras Tulos Katsojia
6106 Mielenterveyskuntoutujien SM-turnaus Mie 10:00 Ruskeasuon liikuntahalli 2 Säätiö Vaisaari -
6107 Mielenterveyskuntoutujien SM-turnaus Mie 10:20 Ruskeasuon liikuntahalli 2 Mehiläinen TP-K -
6108 Mielenterveyskuntoutujien SM-turnaus Mie 11:00 Ruskeasuon liikuntahalli 2 TP-K Säätiö -
6109 Mielenterveyskuntoutujien SM-turnaus Mie 11:20 Ruskeasuon liikuntahalli 2 Vaisaari Mehiläinen -
6110 Mielenterveyskuntoutujien SM-turnaus Mie 12:30 Ruskeasuon liikuntahalli 2 Säätiö Mehiläinen -
6111 Mielenterveyskuntoutujien SM-turnaus Mie 12:50 Ruskeasuon liikuntahalli 2 TP-K Vaisaari -
6112 Mielenterveyskuntoutujien SM-turnaus Mie 13:20 Ruskeasuon liikuntahalli 2 -
6113 Mielenterveyskuntoutujien SM-turnaus Mie 13:50 Ruskeasuon liikuntahalli 2 -
3488 D-tytöt 05 kilpasarja DT-05 18:30 Latokartanon liikuntahalli HIFK Cocks -
2234 D-pojat 05 kilpasarja DP-05 18:30 Samppalinnan Palloiluhalli ÅIFK BK-46 -
5876 Miesten SM-liiga SM-liiga 19:00 Kauniaisten Palloiluhalli GrIFK Cocks -
5882 Miesten SM-liiga SM-liiga 19:15 Pirkkolan Palloiluhalli Dicken BK-46 -
To 26.4.2018
Nro Sarja Sarja Klo Kenttä Koti Vieras Tulos Katsojia
1743 A-tytöt AT --:-- Ruskeasuon liikuntahalli 1 HIFK Atlas -
6003 Naisten SM-sarja NSM 19:00 Kauniaisten Palloiluhalli GrIFK BK-46 -
1672 C-pojat 03 kilpasarja CP-03 19:15 Ruskeasuon liikuntahalli 1 Dicken HIFK -
609 B-pojat kilpasarja BP 19:55 Folksam Arena SIF EIF -
Pe 27.4.2018
Nro Sarja Sarja Klo Kenttä Koti Vieras Tulos Katsojia
5996 Naisten SM-sarja NSM 18:15 Helsingin Urheilutalo HIFK Dicken -
1757 A-tytöt AT 20:00 Myyrmäen Urheilutalo Atlas GrIFK -
580 B-pojat kilpasarja BP 20:00 Tammisaaren Palloiluhalli EIF Dicken -
La 28.4.2018
Nro Sarja Sarja Klo Kenttä Koti Vieras Tulos Katsojia
3892 D-tytöt 06 kilpasarja DT-06 10:00 Karjaan Urheiluhalli/Karis idrottshall BK-46 Dicken Röd -
1965 B-tytöt kilpasarja BT 11:30 Karjaan Urheiluhalli/Karis idrottshall BK-46 GrIFK -
1968 B-tytöt kilpasarja BT 12:00 Helsingin Urheilutalo HIFK PIF -
597 B-pojat kilpasarja BP 12:00 Porvoon Urheiluhalli Akilles GrIFK -
4870 F-tytöt 08 kilpasarja FT 12:15 PIF-center PIF HIFK -
594 B-pojat kilpasarja BP 12:30 Myyrmäen Urheilutalo Atlas ÅIFK -
1822 A-tytöt AT 12:30 Pirkkolan Palloiluhalli Dicken Atlas -
3453 D-tytöt 05 kilpasarja DT-05 12:30 Riihimäen Urheilutalo Cocks Dicken -
3455 D-tytöt 05 kilpasarja DT-05 12:30 Siuntion Palloiluhalli SIF GrIFK -
2214 D-pojat 05 kilpasarja DP-05 12:50 Ruskeasuon liikuntahalli 2 Dicken Röd BK-46 -
6087 C-tytöt 03 kilpasarja CT-03 13:00 Paraisten Urheilu- ja Nuorisotalo B/1 GrIFK -
2216 D-pojat 05 kilpasarja DP-05 13:15 Koulukeskus/Skolcentrum GrIFK ÅIFK -
3207 C-tytöt 04 haastajasarja CT-04H 13:20 Porvoon Urheiluhalli Akilles Dicken -
4342 E-tytöt 07 kilpasarja ET 13:30 PIF-center PIF HIFK Itä -
3673 D-tytöt 05 haastajasarja DT-05H 13:45 Riihimäen Urheilutalo Cocks Dicken -
2215 D-pojat 05 kilpasarja DP-05 14:00 Ruskeasuon liikuntahalli 2 Dicken Blå Cocks -
3895 D-tytöt 06 kilpasarja DT-06 14:00 Siuntion Palloiluhalli SIF GrIFK -
2584 E-pojat 07 haastajasarja EPH 14:15 Koulukeskus/Skolcentrum GrIFK ÅIFK -
4343 E-tytöt 07 kilpasarja ET 14:15 Ruskeasuon liikuntahalli 1 HIFK Länsi KyIF -
3209 C-tytöt 04 haastajasarja CT-04H 14:20 Myyrmäen Urheilutalo Atlas HIFK -
6082 C-pojat 03 kilpasarja CP-03 14:45 Paraisten Urheilu- ja Nuorisotalo Cocks B/4 -
2111 C-pojat 03-04 haastajasarja CP-03H 14:50 Istuinkiven liikuntahalli Cocks Keltainen 04 Dicken 04 -
2967 F-pojat 08 haastajasarja FPH 15:15 Koulukeskus/Skolcentrum GrIFK HIFK -
600 B-pojat kilpasarja BP 15:30 Folksam Arena SIF HC HIK -
4341 E-tytöt 07 kilpasarja ET 15:30 Siuntion Palloiluhalli SIF GrIFK -
5883 Miesten SM-liiga SM-liiga 16:00 Karjaan Urheiluhalli/Karis idrottshall BK-46 Dicken -
4148 D-tytöt 06 haastajasarja DT-06H 16:10 Ruskeasuon liikuntahalli 1 HIFK Cocks -
6088 C-tytöt 03 kilpasarja CT-03 16:30 Paraisten Urheilu- ja Nuorisotalo B/2 KyIF -
6083 C-pojat 03 kilpasarja CP-03 18:15 Paraisten Urheilu- ja Nuorisotalo KyIF B/3 -
5414 Naisten II-divisoona N2D 18:20 Folksam Arena KyIF Ladies Cocks -
6002 Naisten SM-sarja NSM 19:00 Karjaan Urheiluhalli/Karis idrottshall BK-46 GrIFK -
5877 Miesten SM-liiga SM-liiga 19:00 Riihimäen Urheilutalo Cocks GrIFK -
4339 E-tytöt 07 kilpasarja ET 19:15 Istuinkiven liikuntahalli Cocks Dicken -