Pickala HD  



Peliasun värit: Paita Keltainen
Housut Vihreä
Vara-asun värit: 

Kotikenttä:
Yhteyshenkilö:
Susanne Ekström

050 529 8525
Vanhat kaudet
Naisten I-divisioona Ylempi Jatkosarja
Nro Sarja Pv Pvm Klo Kenttä Koti Vieras Tulos Katsojia Tuomari Tuomari 2
5703 N1D Su 11.03 13:15 Karjaan Urheiluhalli/Karis idrottshall BK-46 Akademi Pickala HD 22-30 42 Kinnari Sami Roth Magnus
5709 N1D La 24.03 12:30 Folksam Arena Pickala HD Dicken Akademi 32-22 41 Roth Magnus Tillan Niko
5712 N1D Ke 28.03 19:50 Riihimäen Urheilutalo Cocks Akatemia Pickala HD 16-35 95 Westerlund Christian Kuri Tapani
5715 N1D Su 08.04 18:30 Siuntion Palloiluhalli Pickala HD Atlas Wandas 31-13 35 Filonenko Volodymyr Tillan Niko
5706 N1D To 19.04 19:00 Folksam Arena KyIF Akademi Pickala HD 16-28 45 Helander Jan Tillan Niko
5718 N1D La 21.04 17:30 Folksam Arena Pickala HD GrIFK Young Ladies - Karlsson Robin Filonenko Volodymyr
5724 N1D --:-- (Alkulohkon tulos) BK-46 Akademi Pickala HD 16-33
5727 N1D --:-- (Alkulohkon tulos) Pickala HD KyIF Akademi 30-24
5730 N1D --:-- (Alkulohkon tulos) Dicken Akademi Pickala HD 27-31
5733 N1D --:-- (Alkulohkon tulos) Pickala HD Cocks Akatemia 26-28
5736 N1D --:-- (Alkulohkon tulos) Atlas Wandas Pickala HD 18-25
5739 N1D --:-- (Alkulohkon tulos) Pickala HD GrIFK Young Ladies 26-21


Naisten I-divisioona Runkosarja
Nro Sarja Pv Pvm Klo Kenttä Koti Vieras Tulos Katsojia Tuomari Tuomari 2
5215 N1D La 21.10 17:00 Folksam Arena Pickala HD Pirkat 27-15 20 Tillan Niko Illman Krister
5222 N1D Su 29.10 17:45 Ruskeasuon liikuntahalli 1 Dicken Oldies Pickala HD 23-29 15 Wessberg Alexander Pavlics Krisztian
5228 N1D La 04.11 15:30 Folksam Arena Pickala HD HIFK Planets 25-20 16 Voncina Iva Voionmaa Mikael
5239 N1D Ke 15.11 19:30 Porvoon Urheiluhalli Akilles Pickala HD 22-29 78 Nieminen Harri Ojapalo Pasi
5249 N1D Su 10.12 17:30 Myyrmäen Urheilutalo Atlas Wandas Pickala HD 18-25 47 Kuri Tapani Illman Krister
5254 N1D Su 17.12 18:30 Siuntion Palloiluhalli Pickala HD BK-46 Akademi 33-16 37 Helander Jan Illman Krister
5259 N1D Ke 10.01 19:15 Kauniaisten Palloiluhalli GrIFK Young Ladies Pickala HD 21-26 18 Voncina Iva Kaulio Teemu
5267 N1D La 20.01 18:30 Folksam Arena Pickala HD KyIF Akademi 30-24 40 Filonenko Volodymyr Pavlics Krisztian
5274 N1D Pe 26.01 20:45 Pirkkolan Palloiluhalli Dicken Akademi Pickala HD 27-31 15 Kaulio Teemu Voionmaa Mikael
5244 N1D La 27.01 18:30 Siuntion Palloiluhalli Pickala HD PIF 30-13 47 Helander Jan Leandersson Samuel
5280 N1D Su 04.02 18:30 Siuntion Palloiluhalli Pickala HD Cocks Akatemia 26-28 47 Filonenko Volodymyr Voionmaa Mikael
5287 N1D Su 11.02 16:30 Pirkkolan Palloiluhalli Hellas Pickala HD 8-34 15 Pavlics Krisztian Wessberg Alexander

Naisten I-divisioona

1 Nina Savijoki
3 Heini Lahtinen
20 Anette Oravakangas
0 Rebecca Adolfsson KP
0 Maria Arte
0 Jenni Bäck
0 Wilma Danielsson KP
0 Susanne Ekström
0 Sara Falck KP
0 Emma Forsblom KP
0 Anni Joensuu
0 Wilma Kinnula
0 Laura Laakso
0 Saara Lehtola KP
0 Matilda Luuppala
0 Sanni Miettinen KP
0 Mette Nyberg
0 Anna Nylund KP
0 Nea Puijola KP
0 Janina Seijo
0 Matilda Sjöstedt KP
0 Petra Sjöstedt
0 Karoliina Ståhle KP
0 Nea Wunsch KP
0 Emmi Perovuo
K1 Kiinnitys kilpasarjaan, kun seuralla on joukkue myös haastajasarjassa
K2 Kiinnitys joukkueeseen, kun seuralla (B-F) on kaksi joukkuetta samassa sarjassa
IP Käyttää ikärajaisten kilpailujen poikkeussääntöä
YP Yli-ikäisten poikkeuslupa
KP Kehityspelaaja
AP Ali-ikäisen poikkeuslupa, kiinnitys A tai B-junioreihin

Susanne Ekström
PäävalmentajaRoger Dahlqvist