Dicken  



Peliasun värit: Paita Punainen
Sukat hb2010
Vara-asun värit: Paita Sininen

Kotikenttä:
Yhteyshenkilö:
Inger Tallqvist

040 199 1073
Vanhat kaudet
A-tytöt Final Four
Nro Sarja Pv Pvm Klo Kenttä Koti Vieras Tulos Katsojia Tuomari Tuomari 2
6093 AT La 12.05 19:00 Samppalinnan Palloiluhalli Dicken SIF Gul 22-25 160 Nieminen Harri Kuri Tapani
6095 AT Su 13.05 11:00 Samppalinnan Palloiluhalli ÅIFK Dicken 23-27 122 Leandersson Jan-Erik Metsämäki Christopher


A-tytöt
Nro Sarja Pv Pvm Klo Kenttä Koti Vieras Tulos Katsojia Tuomari Tuomari 2
1718 AT Ti 05.09 18:30 Siuntion Palloiluhalli SIF Gul Dicken 17-21 49 Lindroos Mikael Illman Krister
1731 AT Ti 26.09 19:30 Pirkkolan Palloiluhalli Dicken HIFK 40-17 63 Björkman Jyri Lehto Halina
1745 AT To 26.10 18:15 Kauniaisten Palloiluhalli GrIFK Dicken 26-12 52 Björkman Jyri Lehto Halina
1754 AT Su 19.11 12:30 Pirkkolan Palloiluhalli Dicken SIF Gul 35-25 72 Björkman Jyri Fuhrer Christian
1759 AT Su 26.11 16:45 Samppalinnan Palloiluhalli ÅIFK Dicken 26-29 45 Metsämäki Christopher Leandersson Samuel
1767 AT To 07.12 17:30 Ruskeasuon liikuntahalli 1 HIFK Dicken 12-41 40 Lehto Halina Pakarinen Jonna
1781 AT Su 28.01 10:45 Pirkkolan Palloiluhalli Dicken GrIFK 17-15 47 Roth Magnus Tillan Niko
1795 AT Su 04.03 12:30 Pirkkolan Palloiluhalli Dicken ÅIFK 22-19 37 Björkman Jyri Fuhrer Christian
1723 AT Pe 16.03 19:00 Pirkkolan Palloiluhalli Dicken ÅIFK 30-36 35 Laaksonen Annika Nyberg Annette
1803 AT Su 18.03 12:30 Pirkkolan Palloiluhalli Dicken HIFK 32-24 31 Björkman Jyri Fuhrer Christian
1790 AT Su 25.03 18:30 Siuntion Palloiluhalli SIF Gul Dicken 33-28 52 Roth Magnus Tillan Niko
1817 AT To 19.04 18:15 Kauniaisten Palloiluhalli GrIFK Dicken 17-17 39 Lehto Halina Pavlics Krisztian

A-tytöt

8 Malena Heikkinen
9 Mia Åstrand
12 Linnea Aula
14 Hanna Nyman
15 Nina Ottelin
16 Kira Itkonen
18 Milena Hackman
27 Betty Berglund
28 Patricia Tallqvist
32 Greta Wirén C
33 Jenna Alakari C
34 Sigrid Berglund
42 Janica Sjöström
52 Linn Wentzel
56 Ella Pugin
75 Sissel Baarman
K1 Kiinnitys kilpasarjaan, kun seuralla on joukkue myös haastajasarjassa
K2 Kiinnitys joukkueeseen, kun seuralla (B-F) on kaksi joukkuetta samassa sarjassa
IP Käyttää ikärajaisten kilpailujen poikkeussääntöä
YP Yli-ikäisten poikkeuslupa
KP Kehityspelaaja
AP Ali-ikäisen poikkeuslupa, kiinnitys A tai B-junioreihin

PäävalmentajaGustaf Ahlroos
PäävalmentajaGutte Ahlroos
ValmentajaIsabel Pipping-Wuori
JoukkueenjohtajaInger Tallqvist