KyIF  



Peliasun värit: Paita Keltainen
Housut Sininen
Vara-asun värit: Paita Sininen
Housut Sininen

Yhteyshenkilö:
Katja Lönnqvist

050 420 0021
Vanhat kaudet
B-tytöt kilpasarja
Nro Sarja Pv Pvm Klo Kenttä Koti Vieras Tulos Katsojia Tuomari Tuomari 2
1864 BT Su 10.09 16:30 Kirkkonummen halli (väestönsuoja) KyIF HIFK 23-17 50 Pavlics Krisztian Wessberg Alexander
1871 BT Su 24.09 16:30 Kirkkonummen halli (väestönsuoja) KyIF Dicken 23-24 52 Karlsson Robin Skogberg Johan
1874 BT La 30.09 12:45 Karjaan Urheiluhalli/Karis idrottshall BK-46 KyIF 19-16 65 Kinnari Sami Järnström Sixten
1883 BT La 14.10 15:30 Myyrmäen Urheilutalo Atlas KyIF 18-18 47 Tillan Niko Voionmaa Mikael
1892 BT Su 05.11 11:30 Paraisten Urheilu- ja Nuorisotalo PIF KyIF 17-34 36 Glantz Julia Sjöström Katja
1900 BT Su 19.11 10:40 Helsingin Urheilutalo HIFK KyIF 25-23 56 Laaksonen Annika Pavlics Krisztian
1907 BT Su 03.12 14:20 Pirkkolan Palloiluhalli Dicken KyIF 20-17 46 Lindroos Mikael Leandersson Samuel
1910 BT Su 10.12 16:20 Kirkkonummen halli (väestönsuoja) KyIF BK-46 30-22 62 Wikström Emil Maijala Anna
1913 BT Pe 15.12 19:15 Kauniaisten Palloiluhalli GrIFK KyIF 14-27 42 Björkman Jyri Laaksonen Annika
1888 BT Ke 20.12 17:40 Kirkkonummen halli (väestönsuoja) KyIF SIF 21-31 70 Rima Timo Maijala Anna
1919 BT Su 14.01 14:30 Kirkkonummen halli (väestönsuoja) KyIF Atlas 21-18 42 Tillan Niko Roth Magnus
1924 BT La 20.01 17:00 Folksam Arena SIF KyIF 29-16 58 Filonenko Volodymyr Liimatainen Janne
1928 BT Su 28.01 13:40 Kirkkonummen halli (väestönsuoja) KyIF PIF 31-14 48 Filonenko Volodymyr Wikström Emil
1877 BT Su 04.02 10:50 Kirkkonummen halli (väestönsuoja) KyIF GrIFK 28-28 40 Haka-Taivalmäki Ari Hiitola Sofie
1936 BT Su 11.02 15:10 Kirkkonummen halli (väestönsuoja) KyIF HIFK 30-15 36 Korja Miro Mitrunen Päivi
1943 BT Su 11.03 14:40 Kirkkonummen halli (väestönsuoja) KyIF Dicken 17-20 49 Wessberg Ulf Illman Krister
1946 BT La 17.03 19:15 Karjaan Urheiluhalli/Karis idrottshall BK-46 KyIF 26-16 66 Filonenko Volodymyr Helander Jan
1949 BT Su 25.03 14:40 Kirkkonummen halli (väestönsuoja) KyIF GrIFK 31-20 57 Nyberg Annette Tillan Niko
1955 BT Su 08.04 14:30 Myyrmäen Urheilutalo Atlas KyIF 24-19 48 Björkman Jyri Voionmaa Mikael
1960 BT La 14.04 19:50 Folksam Arena KyIF SIF 24-28 30 Filonenko Volodymyr Voionmaa Mikael
1964 BT La 21.04 11:45 Paraisten Urheilu- ja Nuorisotalo PIF KyIF 19-32 34 Leandersson Samuel Sjöström Katja

B-tytöt kilpasarja

1 Emma Ryky KP
2 Ann-Sofie Ruusila
3 Mia Larsen
6 Ida Granholm
7 Cecilia Sved
12 Joanna Fuhrmann KP
13 Jasmin Pesola KP
14 Rebecca Lönnqvist KP
15 Amanda Westerlund
16 Emma Hägerström
17 Sofia Skoglund
18 Jenny Salomäki
19 Anna Österberg
32 Jasmin Ikonen AP B
34 Nea Nousiainen KP AP B
39 Olivia Wollsten AP B
41 Reetta Mustonen AP B
44 Nea Forss
K1 Kiinnitys kilpasarjaan, kun seuralla on joukkue myös haastajasarjassa
K2 Kiinnitys joukkueeseen, kun seuralla (B-F) on kaksi joukkuetta samassa sarjassa
IP Käyttää ikärajaisten kilpailujen poikkeussääntöä
YP Yli-ikäisten poikkeuslupa
KP Kehityspelaaja
AP Ali-ikäisen poikkeuslupa, kiinnitys A tai B-junioreihin

JoukkueenjohtajaKatja Lönnqvist