Dicken  



Peliasun värit: Paita Punainen
Sukat hb2010
Vara-asun värit: Paita Sininen

Kotikenttä:
Yhteyshenkilö:
Kristian Sjölund

050 558 3001
Vanhat kaudet
B-tytöt kilpasarja
Nro Sarja Pv Pvm Klo Kenttä Koti Vieras Tulos Katsojia Tuomari Tuomari 2
1862 BT Pe 08.09 19:30 Siuntion Palloiluhalli SIF Dicken 24-18 55 Tillan Niko Roth Magnus
1867 BT La 16.09 10:50 Pirkkolan Palloiluhalli Dicken PIF 21-16 25 Pakarinen Jonna Rima Timo
1871 BT Su 24.09 16:30 Kirkkonummen halli (väestönsuoja) KyIF Dicken 23-24 52 Karlsson Robin Skogberg Johan
1875 BT Su 01.10 10:55 Pirkkolan Palloiluhalli Dicken HIFK 30-17 48 Björkman Jyri Voncina Iva
1889 BT La 28.10 10:30 Kauniaisten Palloiluhalli GrIFK Dicken 10-25 20 Voncina Iva Laaksonen Annika
1894 BT Su 05.11 09:25 Pirkkolan Palloiluhalli Dicken Atlas 23-10 47 Voionmaa Mikael Wessberg Alexander
1898 BT Su 19.11 09:25 Pirkkolan Palloiluhalli Dicken SIF 19-17 57 Björkman Jyri Fuhrer Christian
1903 BT Su 26.11 14:45 Paraisten Urheilu- ja Nuorisotalo PIF Dicken 18-32 32 Glantz Julia Sjöström Katja
1907 BT Su 03.12 14:20 Pirkkolan Palloiluhalli Dicken KyIF 20-17 46 Lindroos Mikael Leandersson Samuel
1911 BT Su 10.12 19:30 Ruskeasuon liikuntahalli 2 HIFK Dicken 19-34 40 Voncina Iva Wessberg Alexander
1922 BT La 20.01 11:00 Karjaan Urheiluhalli/Karis idrottshall BK-46 Dicken 19-21 58 Helander Jan Mitrunen Päivi
1925 BT La 27.01 12:20 Pirkkolan Palloiluhalli Dicken GrIFK 27-18 38 Laaksonen Annika Voncina Iva
1930 BT La 03.02 15:30 Myyrmäen Urheilutalo Atlas Dicken 23-17 63 Westerlund Christian Helander Jan
1934 BT La 10.02 14:00 Folksam Arena SIF Dicken 31-20 73 Filonenko Volodymyr Wessberg Ulf
1886 BT Ke 14.02 19:00 Pirkkolan Palloiluhalli Dicken BK-46 18-16 51 Björkman Jyri Fuhrer Christian
1939 BT La 03.03 10:50 Pirkkolan Palloiluhalli Dicken PIF 36-13 23 Pakarinen Jonna Lehto Halina
1943 BT Su 11.03 14:40 Kirkkonummen halli (väestönsuoja) KyIF Dicken 17-20 49 Wessberg Ulf Illman Krister
1947 BT La 17.03 12:20 Pirkkolan Palloiluhalli Dicken HIFK 27-20 48 Voncina Iva Pakarinen Jonna
1958 BT Su 08.04 10:50 Pirkkolan Palloiluhalli Dicken BK-46 16-24 53 Lehto Halina Pakarinen Jonna
1961 BT La 21.04 09:00 Kauniaisten Palloiluhalli GrIFK Dicken 9-21 35 Björkman Jyri Fuhrer Christian
1966 BT Su 29.04 10:50 Pirkkolan Palloiluhalli Dicken Atlas - Nyberg Annette Korja Miro

B-tytöt kilpasarja

1 Moa Sjölund
2 Hanna Sundell
3 Olivia Neumayer
4 Maj Sundquist
6 Alexandra Seger
7 Leonora Åström
8 Sofie Utriainen
9 Mia Åstrand
10 Klara Väisänen
11 Amanda Ljunglin
12 Linnea Aula
13 Helen Laitinen
14 Hanna Nyman
15 Nina Ottelin
17 Cecilia Lindberg
20 Susanne Erlund
21 Venla Varjonen
22 Liv Green
27 Betty Berglund
31 Sophie Knoblock
35 Alina Stendahl
36 Corinna Ramsay
K1 Kiinnitys kilpasarjaan, kun seuralla on joukkue myös haastajasarjassa
K2 Kiinnitys joukkueeseen, kun seuralla (B-F) on kaksi joukkuetta samassa sarjassa
IP Käyttää ikärajaisten kilpailujen poikkeussääntöä
YP Yli-ikäisten poikkeuslupa
KP Kehityspelaaja
AP Ali-ikäisen poikkeuslupa, kiinnitys A tai B-junioreihin

PäävalmentajaGutte Ahlroos
ValmentajaStefan Ottelin
ValmentajaTomas Utriainen
JoukkueenjohtajaKristian Sjölund