Akilles  



Peliasun värit: Paita Vihreä
Vara-asun värit: Paita Valkoinen

Kotikenttä:
Yhteyshenkilö:
Anna Karlsson

040 725 9133
Vanhat kaudet
B-pojat kilpasarja
Nro Sarja Pv Pvm Klo Kenttä Koti Vieras Tulos Katsojia Tuomari Tuomari 2
451 BP Su 10.09 14:30 Hangon Urheilutalo HC HIK Akilles 24-27 72 Korja Miro Pind Jörgen
460 BP La 23.09 14:00 Tammisaaren Palloiluhalli EIF Akilles 39-13 35 Helander Jan Snell Christian
464 BP La 30.09 11:45 Porvoon Urheiluhalli Akilles ÅIFK 9-29 52 Lehto Halina Pakarinen Jonna
476 BP Pe 13.10 19:00 Porvoon Urheiluhalli Akilles SIF 22-32 49 Backman Bertel Westerlund Christian
468 BP Su 15.10 15:40 Riihimäen Urheilutalo Cocks Akilles 18-10 28 Wessberg Alexander Lehto Halina
487 BP Su 29.10 12:10 Porvoon Urheiluhalli Akilles GrIFK 12-44 89 Backman Bertel Kuri Tapani
574 BP La 11.11 15:50 Porvoon Urheiluhalli Akilles ÅIFK 21-32 49 Backman Bertel Voionmaa Mikael
497 BP La 18.11 18:00 Karjaan Urheiluhalli/Karis idrottshall BK-46 Akilles 26-24 49 Lindroos Mikael Laaksonen Annika
502 BP Su 26.11 10:50 Porvoon Urheiluhalli Akilles Dicken 23-20 53 Nieminen Harri Ojapalo Pasi
506 BP La 02.12 14:50 Porvoon Urheiluhalli Akilles HC HIK 25-24 38 Nieminen Harri Illman Krister
511 BP La 09.12 13:00 Myyrmäen Urheilutalo Atlas Akilles 37-21 43 Helander Jan Pakarinen Jonna
515 BP La 16.12 11:30 Porvoon Urheiluhalli Akilles EIF 17-41 49 Kuri Tapani Backman Bertel
519 BP Su 14.01 15:00 Samppalinnan Palloiluhalli ÅIFK Akilles 36-25 28 Metsämäki Christopher Nurmi Max
523 BP La 20.01 13:30 Porvoon Urheiluhalli Akilles Cocks 20-39 47 Voionmaa Mikael Voncina Iva
456 BP La 27.01 11:20 Porvoon Urheiluhalli Akilles Atlas 19-31 Ojapalo Pasi Kivipato Werneri
531 BP Su 28.01 15:30 Folksam Arena SIF Akilles 37-23 34 Kinnari Sami Skogberg Johan
607 BP La 03.02 13:15 Karjaan Urheiluhalli/Karis idrottshall BK-46 Akilles 24-24 36 Kinnari Sami Skogberg Johan
552 BP Su 11.03 13:30 Porvoon Urheiluhalli Akilles BK-46 19-29 68 Björkman Jyri Fuhrer Christian
612 BP La 17.03 15:50 Porvoon Urheiluhalli Akilles Dicken 19-39 64 Kuri Tapani ?? ????
557 BP Su 18.03 --:-- Pirkkolan Palloiluhalli Dicken Akilles 10-0 lv Björkman Jyri Fuhrer Christian
561 BP Su 25.03 14:00 Hangon Urheilutalo HC HIK Akilles 23-21 85 Filonenko Volodymyr Wessberg Ulf
566 BP Ti 03.04 19:20 Porvoon Urheiluhalli Akilles Atlas 17-33 53 Laaksonen Annika Westerlund Christian
570 BP Su 08.04 16:00 Tammisaaren Palloiluhalli EIF Akilles 33-31 38 Snell Christian Järnström Sixten
578 BP Su 15.04 12:40 Riihimäen Urheilutalo Cocks Akilles 32-22 28 Wessberg Alexander Kaulio Teemu
586 BP La 21.04 13:00 Porvoon Urheiluhalli Akilles SIF - Nieminen Harri Kuri Tapani
542 BP Su 22.04 12:00 Kauniaisten Palloiluhalli GrIFK Akilles - Rima Timo Voncina Iva
597 BP La 28.04 12:00 Porvoon Urheiluhalli Akilles GrIFK - Björkman Jyri Fuhrer Christian

B-pojat kilpasarja

3 Leo Narinen
8 Wille Grönman
10 Moritz Söderström
11 Linus Schmidt
14 Emil Andersson
16 Benjamin Fredrikson YP
17 Henrik Salin
18 Emil Karlsson YP
23 Oliver Nylander
24 Miche Karlsson
26 Linus Karlsson
63 Alvar Andersson
K1 Kiinnitys kilpasarjaan, kun seuralla on joukkue myös haastajasarjassa
K2 Kiinnitys joukkueeseen, kun seuralla (B-F) on kaksi joukkuetta samassa sarjassa
IP Käyttää ikärajaisten kilpailujen poikkeussääntöä
YP Yli-ikäisten poikkeuslupa
KP Kehityspelaaja
AP Ali-ikäisen poikkeuslupa, kiinnitys A tai B-junioreihin

JoukkueenjohtajaAnna Karlsson