SIF  



Peliasun värit: Paita Keltainen
Housut Vihreä
Sukat hb2010
Vara-asun värit: Paita Vihreä
Housut Vihreä

Kotikenttä:
Yhteyshenkilö:
Nina Linden


Vanhat kaudet
B-pojat kilpasarja
Nro Sarja Pv Pvm Klo Kenttä Koti Vieras Tulos Katsojia Tuomari Tuomari 2
448 BP La 09.09 18:15 Samppalinnan Palloiluhalli ÅIFK SIF 23-27 47 Leandersson Samuel Blomqvist Stefan
453 BP Su 17.09 14:30 Siuntion Palloiluhalli SIF Cocks 26-21 38 Björkman Jyri Fuhrer Christian
472 BP La 07.10 15:30 Folksam Arena SIF GrIFK 25-29 60 Kinnari Sami Maijala Anna
476 BP Pe 13.10 19:00 Porvoon Urheiluhalli Akilles SIF 22-32 49 Backman Bertel Westerlund Christian
481 BP La 21.10 15:30 Folksam Arena SIF BK-46 23-29 45 Tillan Niko Illman Krister
485 BP La 28.10 10:50 Pirkkolan Palloiluhalli Dicken SIF 24-30 30 Fuhrer Christian Korja Miro
490 BP Su 05.11 17:00 Siuntion Palloiluhalli SIF HC HIK 30-22 56 Helander Jan Korja Miro
499 BP Su 26.11 18:30 Siuntion Palloiluhalli SIF EIF 25-29 48 Karlsson Robin Tillan Niko
503 BP La 02.12 15:30 Siuntion Palloiluhalli SIF ÅIFK 16-21 20 Filonenko Volodymyr Rima Timo
494 BP Su 03.12 --:-- Myyrmäen Urheilutalo Atlas SIF 10-0 lv ?? ???? ?? ????
508 BP La 09.12 10:40 Riihimäen Urheilutalo Cocks SIF 27-26 46 Nieminen Harri Ojapalo Pasi
527 BP La 20.01 12:10 Kauniaisten Palloiluhalli GrIFK SIF 39-25 53 Kuri Tapani Rima Timo
531 BP Su 28.01 15:30 Folksam Arena SIF Akilles 37-23 34 Kinnari Sami Skogberg Johan
591 BP Su 04.02 17:00 Siuntion Palloiluhalli SIF BK-46 30-27 75 Filonenko Volodymyr Voionmaa Mikael
540 BP Su 11.02 18:30 Siuntion Palloiluhalli SIF Dicken 28-26 45 Filonenko Volodymyr Wessberg Ulf
545 BP Su 04.03 16:30 Hangon Urheilutalo HC HIK SIF 25-32 37 Karlsson Robin Järnström Sixten
549 BP La 10.03 18:30 Siuntion Palloiluhalli SIF Atlas 32-22 56 Filonenko Volodymyr Illman Krister
554 BP Pe 16.03 20:00 Tammisaaren Palloiluhalli EIF SIF 31-24 55 Helander Jan Järnström Sixten
558 BP Su 25.03 15:00 Samppalinnan Palloiluhalli ÅIFK SIF 26-32 47 Leandersson Samuel Nurmi Max
604 BP To 05.04 18:15 Myyrmäen Urheilutalo Atlas SIF 28-28 31 Lehto Halina Illman Krister
563 BP La 07.04 12:30 Siuntion Palloiluhalli SIF Cocks 20-20 45 Illman Krister Filonenko Volodymyr
582 BP Su 15.04 18:30 Siuntion Palloiluhalli SIF GrIFK 23-28 64 Filonenko Volodymyr Lindroos Mikael
586 BP La 21.04 13:00 Porvoon Urheiluhalli Akilles SIF 18-37 37 Nieminen Harri Kuri Tapani
536 BP Su 22.04 10:30 Karjaan Urheiluhalli/Karis idrottshall BK-46 SIF - Helander Jan Skogberg Johan
609 BP To 26.04 19:55 Folksam Arena SIF EIF - Filonenko Volodymyr Karlsson Robin
600 BP La 28.04 15:30 Folksam Arena SIF HC HIK - Filonenko Volodymyr Helander Jan
595 BP Su 29.04 09:25 Pirkkolan Palloiluhalli Dicken SIF - Korja Miro Nyberg Annette

B-pojat kilpasarja

3 Erik Wikström 0 - - - - - - - -
8 Robin Järvinen 0 - - - - - - - -
9 Oliver Alexander Lodenius 0 - - - - - - - -
14 Dennis Forsman 0 - - - - - - - -
16 Robin Forsman 0 - - - - - - - -
18 Paulus Borgström 0 - - - - - - - -
20 Oscar Andersson
22 Frans Åberg 0 - - - - - - - -
24 Kalle Danielsson 0 - - - - - - - -
28 Ilja Roudak 0 - - - - - - - -
29 Markus Wikström 0 - - - - - - - -
30 Tuomas Hyry
69 Maksim Roudak 0 - - - - - - - -
Ei enää kokoonpanossa
23 Anders Nordström 0 - - - - - - - -
K1 Kiinnitys kilpasarjaan, kun seuralla on joukkue myös haastajasarjassa
K2 Kiinnitys joukkueeseen, kun seuralla (B-F) on kaksi joukkuetta samassa sarjassa
IP Käyttää ikärajaisten kilpailujen poikkeussääntöä
YP Yli-ikäisten poikkeuslupa
KP Kehityspelaaja
AP Ali-ikäisen poikkeuslupa, kiinnitys A tai B-junioreihin

JoukkueenjohtajaNina Lindén