SIF  



Peliasun värit: Paita Keltainen
Housut vihreä
Sukat hb2010
Vara-asun värit: Paita Vihreä
Housut vihreä

Kotikenttä:
Yhteyshenkilö:
Camilla Vaahtoranta

040 514 2669
Vanhat kaudet
A-pojat Play offs
Nro Sarja Pv Pvm Klo Kenttä Koti Vieras Tulos Katsojia Tuomari Tuomari 2
6078 AP Ke 11.04 19:30 Karjaan Urheiluhalli/Karis idrottshall BK-46 SIF 29-25 182 Lindroos Mikael Kaulio Teemu
6080 AP Su 15.04 18:00 Folksam Arena SIF Cocks 27-11 110 Roth Magnus Karlsson Robin


A-pojat
Nro Sarja Pv Pvm Klo Kenttä Koti Vieras Tulos Katsojia Tuomari Tuomari 2
366 AP La 30.09 18:30 Siuntion Palloiluhalli SIF BK-46 34-35 75 Roth Magnus Rima Timo
374 AP Pe 06.10 19:30 Folksam Arena SIF Cocks 27-18 64 Skogberg Johan Kinnari Sami
370 AP Pe 13.10 20:30 Samppalinnan Palloiluhalli ÅIFK SIF 14-24 44 Kinnari Sami Skogberg Johan
381 AP Su 29.10 12:30 Pirkkolan Palloiluhalli Dicken SIF 25-26 23 Kaulio Teemu Laaksonen Annika
384 AP Su 05.11 18:30 Siuntion Palloiluhalli SIF GrIFK 31-21 57 Helander Jan Korja Miro
394 AP Su 26.11 13:15 Karjaan Urheiluhalli/Karis idrottshall BK-46 SIF 29-28 92 Roth Magnus Illman Krister
398 AP Su 03.12 15:30 Folksam Arena SIF ÅIFK 37-25 45 Helander Jan Rönnberg Jan
402 AP La 09.12 12:30 Riihimäen Urheilutalo Cocks SIF 31-24 60 Ojapalo Pasi Nieminen Harri
409 AP Su 14.01 17:00 Folksam Arena SIF Dicken 24-21 56 Helander Jan Kinnari Sami
412 AP To 18.01 20:45 Kauniaisten Palloiluhalli GrIFK SIF 26-30 42 Tillan Niko Kaulio Teemu
422 AP Su 04.02 15:30 Folksam Arena SIF BK-46 27-31 125 Filonenko Volodymyr Voionmaa Mikael
426 AP Ti 06.02 20:30 Samppalinnan Palloiluhalli ÅIFK SIF 21-39 27 Leandersson Jan-Erik Nurmi Max
430 AP Su 04.03 18:30 Siuntion Palloiluhalli SIF Cocks 30-17 37 Helander Jan Kaulio Teemu
437 AP Ti 13.03 18:00 Pirkkolan Palloiluhalli Dicken SIF 28-29 47 Nyberg Annette Lehto Halina
440 AP To 29.03 18:15 Folksam Arena SIF GrIFK 30-35 72 Karlsson Robin Helander Jan

A-pojat

2 Emil Wikström
3 Carl Weurlander
4 Juho Lehto
5 Joonas Ahola
6 Jan Tarkio
7 Alex Rantamaa
8 Robin Kinnula
9 Matias Flemmich
11 Edvin Voutilainen
12 Thomas Lostedt
15 Alex Vaahtoranta
18 Paulus Borgström
20 Thomas Ignatius
22 Frans Åberg
24 Atte Marjamäki
25 Craig Rantaniemi
29 Markus Wikström
35 Max Westerlund
38 Richard Dahlqvist
K1 Kiinnitys kilpasarjaan, kun seuralla on joukkue myös haastajasarjassa
K2 Kiinnitys joukkueeseen, kun seuralla (B-F) on kaksi joukkuetta samassa sarjassa
IP Käyttää ikärajaisten kilpailujen poikkeussääntöä
YP Yli-ikäisten poikkeuslupa
KP Kehityspelaaja
AP Ali-ikäisen poikkeuslupa, kiinnitys A tai B-junioreihin

ValmentajaHarry Wikström
JoukkueenjohtajaCamilla Vaahtoranta
JoukkueenjohtajaLaila Andersson