PIF  



Peliasun värit: Paita Punainen
Housut Musta
Vara-asun värit: Paita Valkoinen
Housut Musta

www.pifhandboll.fi
Kotikenttä:
Yhteyshenkilö:
Christina Björklund

0400 364 331
Vanhat kaudet
Naisten I-divisioona Alempi jatkosarja
Nro Sarja Pv Pvm Klo Kenttä Koti Vieras Tulos Katsojia Tuomari Tuomari 2
5742 N1D La 03.03 18:40 Myyrmäen Urheilutalo Pirkat PIF 28-23 15 Wessberg Alexander Pavlics Krisztian
5745 N1D Ma 05.03 20:00 Paraisten Urheilu- ja Nuorisotalo PIF Hellas 29-12 48 Metsämäki Christopher Nurmi Max
5748 N1D Ma 12.03 20:00 Paraisten Urheilu- ja Nuorisotalo PIF Dicken Oldies 19-19 48 Leandersson Samuel Nurmi Max
5751 N1D Ti 27.03 19:00 Porvoon Urheiluhalli Akilles PIF 26-26 31 Kuri Tapani Westerlund Christian
5754 N1D Su 08.04 10:40 Helsingin Urheilutalo HIFK Planets PIF 31-33 6 Pavlics Krisztian Björkman Jyri
5757 N1D --:-- (Alkulohkon tulos) PIF Pirkat 19-18
5760 N1D --:-- (Alkulohkon tulos) Hellas PIF 15-11
5763 N1D --:-- (Alkulohkon tulos) PIF Dicken Oldies 25-22
5766 N1D --:-- (Alkulohkon tulos) Akilles PIF 23-29
5769 N1D --:-- (Alkulohkon tulos) PIF HIFK Planets 21-21


Naisten I-divisioona Runkosarja
Nro Sarja Pv Pvm Klo Kenttä Koti Vieras Tulos Katsojia Tuomari Tuomari 2
5213 N1D Su 08.10 16:30 Paraisten Urheilu- ja Nuorisotalo PIF Cocks Akatemia 33-30 52 Sjöström Katja Glantz Julia
5220 N1D Su 29.10 16:30 Pirkkolan Palloiluhalli Hellas PIF 15-11 21 Kaulio Teemu Westerlund Christian
5226 N1D La 04.11 15:30 Paraisten Urheilu- ja Nuorisotalo PIF Pirkat 19-18 62 Glantz Julia Nurmi Max
5232 N1D Ma 06.11 19:40 Ruskeasuon liikuntahalli 2 Dicken Oldies PIF 22-25 18 Illman Krister Wessberg Alexander
5238 N1D Ma 13.11 20:00 Paraisten Urheilu- ja Nuorisotalo PIF HIFK Planets 21-21 58 Glantz Julia Sjöström Katja
5250 N1D Su 17.12 17:15 Paraisten Urheilu- ja Nuorisotalo PIF Akilles 29-23 35 Nurmi Max Blomqvist Stefan
5261 N1D Su 14.01 14:30 Myyrmäen Urheilutalo Atlas Wandas PIF 27-11 42 Korja Miro Voncina Iva
5266 N1D La 20.01 15:40 Paraisten Urheilu- ja Nuorisotalo PIF BK-46 Akademi 15-26 49 Nurmi Max Lindberg Joni
5271 N1D Ke 24.01 20:40 Kauniaisten Palloiluhalli GrIFK Young Ladies PIF 33-17 20 Voncina Iva Tillan Niko
5244 N1D La 27.01 18:30 Siuntion Palloiluhalli Pickala HD PIF 30-13 47 Helander Jan Leandersson Samuel
5285 N1D Pe 09.02 20:45 Pirkkolan Palloiluhalli Dicken Akademi PIF 32-16 22 Wessberg Alexander Björkman Jyri
5278 N1D Ke 14.02 21:00 Paraisten Urheilu- ja Nuorisotalo PIF KyIF Akademi 31-22 23 Tillan Niko Roth Magnus

Naisten I-divisioona

1 Valentina Blomqvist
3 Malin Sjöblom KP
4 Nina Barck
5 Frida Silén
6 Annette Herrgård
8 Fanny Ahokas KP
10 Anna Fröberg KP
11 Jessica Ranta-Aho KP
13 Hedvig Lindroos KP
16 Paulina Ahokas KP
17 Isabella Forsman KP
21 Jenny Björklund KP
22 Katinka Blomqvist
0 Iman Achkir AP B
0 Ida Keihäs AP B
K1 Kiinnitys kilpasarjaan, kun seuralla on joukkue myös haastajasarjassa
K2 Kiinnitys joukkueeseen, kun seuralla (B-F) on kaksi joukkuetta samassa sarjassa
IP Käyttää ikärajaisten kilpailujen poikkeussääntöä
YP Yli-ikäisten poikkeuslupa
KP Kehityspelaaja
AP Ali-ikäisen poikkeuslupa, kiinnitys A tai B-junioreihin

JoukkueenjohtajaChristina Björklund