ÅIFK  



Peliasun värit: Paita musta
Housut musta
Vara-asun värit: Paita keltainen
Housut musta

Yhteyshenkilö:
Juha Stranden



D-pojat 06 kilpasarja
Nro Sarja Pv Pvm Klo Kenttä Koti Vieras Tulos Katsojia Tuomari Tuomari 2
2256 DP-06 Su 29.10 15:35 Peltola ÅIFK Dicken 11-22 20 Lundin Eddie Lehtonen Mika
2261 DP-06 La 04.11 14:15 Koulukeskus/Skolcentrum GrIFK ÅIFK 15-16 25 Örn Simeon Rots Hugo
2266 DP-06 La 18.11 16:30 Peltola ÅIFK HIFK White 24-7 29 Nurmi Max Nylund Rolf
2271 DP-06 Su 26.11 15:30 Siuntion Palloiluhalli SIF ÅIFK 12-21 52 Karlsson Robin Tillan Niko
2275 DP-06 Su 03.12 14:25 Istuinkiven liikuntahalli Cocks ÅIFK 12-16 28 Heinonen Pyry Pilvilä Jimi
2279 DP-06 Su 10.12 14:30 Samppalinnan Palloiluhalli ÅIFK BK-46 14-17 45 Lundin Eddie Lehtonen Mika
2283 DP-06 Su 17.12 14:30 Tammisaaren Palloiluhalli EIF ÅIFK 14-19 47 Järnström Sixten Wessberg Ulf
2290 DP-06 Ke 10.01 17:30 Samppalinnan Palloiluhalli ÅIFK PIF 18-14 40 Blomqvist Stefan Lindberg Joni
2301 DP-06 La 27.01 13:45 Ruskeasuon liikuntahalli 2 Dicken ÅIFK 18-16 39 Pavlics Krisztian Keinänen Kai
2306 DP-06 La 03.02 09:30 Kupittaa 3 ÅIFK GrIFK 20-15 27 Lundin Eddie Nylund Rolf
2311 DP-06 La 10.02 12:10 Herttoniemenrannan Liikuntahalli HIFK White ÅIFK 14-17 15 Salokivi Jouni ?? ????
2316 DP-06 Su 04.03 16:00 Kupittaa 3 ÅIFK SIF 17-13 39 Nurmi Max Lehtonen Mika
2320 DP-06 La 10.03 15:00 Peltola ÅIFK Cocks 24-29 35 Blomqvist Stefan Lundin Eddie
2324 DP-06 La 17.03 11:30 Karjaan Urheiluhalli/Karis idrottshall BK-46 ÅIFK 30-14 46 Bobe Andreas Mitrunen Päivi
2328 DP-06 La 24.03 15:00 Peltola ÅIFK EIF 24-11 37 Lundin Eddie Blomqvist Stefan
2335 DP-06 Ti 03.04 18:00 PIF-center PIF ÅIFK 17-24 32 Lindberg Joni Leandersson Samuel
2340 DP-06 Su 15.04 11:00 Samppalinnan Palloiluhalli ÅIFK Atlas 20-13 32 Maijala Anna Leandersson Jan-Erik
2295 DP-06 Su 15.04 13:00 Samppalinnan Palloiluhalli Atlas ÅIFK 18-26 44 Maijala Anna Leandersson Jan-Erik

D-pojat 06 kilpasarja

2 Robin Penttinen
3 Lukas Grankull
5 Oliver Malkamäki
7 Veikka Iivonen
9 Rasmus Harjanne
12 William Perho
18 Lenni Karrento
19 Emil Kitinoja
22 Niklas Heikkilä
0 Konrad Grönlund
K1 Kiinnitys kilpasarjaan, kun seuralla on joukkue myös haastajasarjassa
K2 Kiinnitys joukkueeseen, kun seuralla (B-F) on kaksi joukkuetta samassa sarjassa
IP Käyttää ikärajaisten kilpailujen poikkeussääntöä
YP Yli-ikäisten poikkeuslupa
KP Kehityspelaaja
AP Ali-ikäisen poikkeuslupa, kiinnitys A tai B-junioreihin

JoukkueenjohtajaJuha Stranden