HIFK  



Peliasun värit: Paita Punainen
Housut Valkoinen
Sukat Valkoinen
Vara-asun värit: Paita valkoinen
Housut punainen
Sukat valkoinen

Yhteyshenkilö:
Teemu Kavander

040 965 1045

D-pojat 06 kilpasarja
Nro Sarja Pv Pvm Klo Kenttä Koti Vieras Tulos Katsojia Tuomari Tuomari 2
2257 DP-06 Su 29.10 14:10 Ruskeasuon liikuntahalli 2 HIFK GrIFK 13-14 42 Rots Hugo Örn Simeon
2262 DP-06 La 04.11 14:00 Siuntion Palloiluhalli SIF HIFK 17-13 29 Wikström Emil Liimatainen Janne
2266 DP-06 La 18.11 16:30 Peltola ÅIFK HIFK 24-7 29 Nurmi Max Nylund Rolf
2270 DP-06 La 25.11 12:10 Pirkkolan Palloiluhalli HIFK Cocks 2-39 14 Ankio Christine Fuhrer Christian
2274 DP-06 La 02.12 18:00 Karjaan Urheiluhalli/Karis idrottshall BK-46 HIFK 24-5 72 Helander Jan Wikström Emil
2278 DP-06 Su 10.12 14:10 Ruskeasuon liikuntahalli 2 HIFK EIF 14-12 55 Heiskanen Raita Keinänen Kai
2285 DP-06 Su 17.12 12:00 Paraisten Urheilu- ja Nuorisotalo PIF HIFK 25-18 35 Alexandersson Alfons Nylund Rolf
2291 DP-06 Su 14.01 14:10 Ruskeasuon liikuntahalli 2 HIFK Atlas 21-14 93 Heiskanen Raita Wessberg Alexander
2296 DP-06 Su 21.01 16:40 Ruskeasuon liikuntahalli 1 Dicken HIFK 20-10 64 Itkonen Kira Haka-Taivalmäki Ari
2302 DP-06 La 27.01 16:15 Koulukeskus/Skolcentrum GrIFK HIFK 23-17 25 Keränen Karina Örn Simeon
2307 DP-06 Su 04.02 14:10 Ruskeasuon liikuntahalli 2 HIFK SIF 21-13 Heiskanen Raita Örn Simeon
2311 DP-06 La 10.02 12:10 Herttoniemenrannan Liikuntahalli HIFK ÅIFK 14-17 15 Salokivi Jouni ?? ????
2315 DP-06 Ti 27.02 18:15 Istuinkiven liikuntahalli Cocks HIFK 23-18 Heinonen Pyry Kivipato Werneri
2319 DP-06 Su 11.03 14:10 Ruskeasuon liikuntahalli 2 HIFK BK-46 16-29 52 Lehto Halina Hiitola Sofie
2323 DP-06 Su 18.03 14:30 Tammisaaren Palloiluhalli EIF HIFK 11-16 45 Järnström Sixten Hietaharju Mikko
2330 DP-06 Su 25.03 14:30 Ruskeasuon liikuntahalli 2 HIFK PIF 14-13 32 Pavlics Krisztian Wessberg Alexander
2336 DP-06 Su 08.04 10:20 Myyrmäen Urheilutalo Atlas HIFK 8-19 32 Voionmaa Mikael ?? ????
2341 DP-06 Su 15.04 14:10 Ruskeasuon liikuntahalli 2 HIFK Dicken 19-18 35 Liimatainen Janne Larionova Kelli

D-pojat 06 kilpasarja

3 Henrik Grenner
4 Anton Sjöholm
5 Viktor Växby
6 Rufus Ekström A
9 Alexander Aalto
10 Zacharias Wikström
12 Edward Flinck
13 Sebastian Bärlund
14 Lucas Kavander C
15 Aleksi Vähämäki
17 Maxim Hartikainen
21 Jasper Vorotinski K1
24 Viljo Ukkonen
28 Luukas Thomé
36 Joona Gardziella
37 Edvard Grönholm K1
60 Vili Leppänen K1
0 Vilho Määttänen
K1 Kiinnitys kilpasarjaan, kun seuralla on joukkue myös haastajasarjassa
K2 Kiinnitys joukkueeseen, kun seuralla (B-F) on kaksi joukkuetta samassa sarjassa
IP Käyttää ikärajaisten kilpailujen poikkeussääntöä
YP Yli-ikäisten poikkeuslupa
KP Kehityspelaaja
AP Ali-ikäisen poikkeuslupa, kiinnitys A tai B-junioreihin

PäävalmentajaAnton Ekström
ValmentajaMarkus Thomé
JoukkueenjohtajaTeemu Kavander