KyIF  



Peliasun värit: Paita keltainen
Housut sininen
Vara-asun värit: Paita sininen
Housut sininen

Yhteyshenkilö:
Sabina Dalin

040 740 3316

F-pojat 08 haastajasarja
Nro Sarja Pv Pvm Klo Kenttä Koti Vieras Tulos Katsojia Tuomari Tuomari 2
2932 FPH Su 15.10 11:10 Kirkkonummen halli (väestönsuoja) KyIF GrIFK 8-7 30 Wikström Emil Maijala Anna
2842 FPH Su 29.10 12:00 Kirkkonummen halli (väestönsuoja) KyIF GrIFK 7-19 56 Liimatainen Janne ?? ????
2926 FPH Su 05.11 11:00 Kirkkonummen halli (väestönsuoja) KyIF HIFK 16-11 20 Reinikainen Oona ?? ????
2855 FPH Su 26.11 14:30 Kirkkonummen halli (väestönsuoja) KyIF Cocks 19-4 53 Liimatainen Janne ?? ????
2836 FPH Su 10.12 12:40 Kirkkonummen halli (väestönsuoja) KyIF HIFK 11-6 52 Reinikainen Oona ?? ????
2881 FPH Su 21.01 13:10 Ruskeasuon liikuntahalli 2 HIFK KyIF 9-16 32 Voionmaa Mikael ?? ????
2887 FPH La 27.01 12:15 Koulukeskus/Skolcentrum GrIFK KyIF 8-18 25 Pihlajamaa Akseli ?? ????
2900 FPH La 03.03 11:00 Hyria Cocks KyIF 13-22 Sankari Tuomas ?? ????
2810 FPH La 14.04 11:00 Hyria Cocks KyIF 25-17 27 Kivipato Elmeri ?? ????
2971 FPH Su 15.04 13:10 Ruskeasuon liikuntahalli 2 HIFK KyIF 7-13 32 Liimatainen Janne ?? ????
2797 FPH La 05.05 12:15 Koulukeskus/Skolcentrum GrIFK KyIF - Sadojevic-Jelacik Dina Broman Fanny
2945 FPH Su 06.05 09:30 Kirkkonummen halli (väestönsuoja) KyIF Cocks - Sadojevic-Jelacik Dina Broman Fanny


F-pojat pieni kenttä haastajasarja
Nro Sarja Pv Pvm Klo Kenttä Koti Vieras Tulos Katsojia Tuomari Tuomari 2
5549 FPHtesti La 02.12 11:30 Paraisten Urheilu- ja Nuorisotalo KyIF PIF 27-12 ?? ???? ?? ????
5551 FPHtesti La 02.12 12:30 Paraisten Urheilu- ja Nuorisotalo Atlas KyIF 10-22 ?? ???? ?? ????
5554 FPHtesti Su 04.02 09:50 Myyrmäen Urheilutalo KyIF Atlas 7-8 ?? ???? ?? ????
5552 FPHtesti Su 04.02 11:30 Myyrmäen Urheilutalo PIF KyIF 8-21 ?? ???? ?? ????
5555 FPHtesti La 21.04 09:30 Folksam Arena KyIF PIF - ?? ???? ?? ????
5557 FPHtesti La 21.04 10:30 Folksam Arena Atlas KyIF - ?? ???? ?? ????

F-pojat 08 haastajasarja

3 Oliver Aspegren
16 Oliver Ruisniemi
21 Roni Kanninen
22 Alex Westerlund
23 Alexander Björkqvist
32 Jonatan Lodenius
36 Valeri Petäjäjärvi
39 Alexander Dalin
40 Adrian Nordkvist
41 Leo Rosqvist
44 Ellen Moberg
48 Adam Ant-Wuorinen
52 Aaro Vainiotalo
55 Axel Nordström
57 Samuel Sääskilahti
0 Noel Fagerström
0 Max Riihinen
K1 Kiinnitys kilpasarjaan, kun seuralla on joukkue myös haastajasarjassa
K2 Kiinnitys joukkueeseen, kun seuralla (B-F) on kaksi joukkuetta samassa sarjassa
IP Käyttää ikärajaisten kilpailujen poikkeussääntöä
YP Yli-ikäisten poikkeuslupa
KP Kehityspelaaja
AP Ali-ikäisen poikkeuslupa, kiinnitys A tai B-junioreihin

JoukkueenjohtajaSabina Dalin