KyIF  



Peliasun värit: Paita keltainen
Housut sininen
Vara-asun värit: Paita sininen
Housut sininen

Yhteyshenkilö:
Sabina Dalin



F-pojat 08 kilpasarja
Nro Sarja Pv Pvm Klo Kenttä Koti Vieras Tulos Katsojia Tuomari Tuomari 2
2707 FP Su 29.10 10:00 Kirkkonummen halli (väestönsuoja) KyIF GrIFK 13-18 Reinikainen Oona ?? ????
2741 FP Su 05.11 09:20 Kirkkonummen halli (väestönsuoja) KyIF Dicken Röd 20-17 28 Reinikainen Oona ?? ????
2716 FP La 18.11 10:50 Kivimäen koulu Atlas KyIF 31-25 Wessberg Ulf ?? ????
2720 FP Su 26.11 12:10 Kirkkonummen halli (väestönsuoja) KyIF Cocks 15-12 63 Wessberg Ulf ?? ????
2735 FP Su 17.12 10:00 Paraisten Urheilu- ja Nuorisotalo PIF KyIF 12-12 37 Alexandersson Alfons ?? ????
2757 FP Su 21.01 10:10 Kirkkonummen halli (väestönsuoja) KyIF Dicken Vit 21-23 18 Lodenius Oliver Sjöstedt Matilda
2752 FP La 27.01 11:15 Koulukeskus/Skolcentrum GrIFK KyIF 24-17 25 Pihlajamaa Akseli ?? ????
2761 FP Su 11.02 12:40 Kirkkonummen halli (väestönsuoja) KyIF Atlas 14-14 37 Sadojevic-Jelacik Dina Pennanen My
2765 FP La 03.03 10:00 Hyria Cocks KyIF 14-19 Sankari Tuomas ?? ????
2769 FP Su 11.03 13:20 Kirkkonummen halli (väestönsuoja) KyIF ÅIFK 21-9 32 Kanninen Ciia Sadojevic-Jelacik Dina
2746 FP Su 18.03 11:50 Ruskeasuon liikuntahalli 1 Dicken Blå KyIF 4-29 32 Sjölund Moa Sundqvist Maj
2780 FP Su 25.03 12:10 Kirkkonummen halli (väestönsuoja) KyIF PIF 12-13 27 Broman Fanny Ekman Malena
2786 FP Su 08.04 11:50 Ruskeasuon liikuntahalli 1 Dicken Röd KyIF 25-14 37 Salokivi Jouni ?? ????
2712 FP Su 08.04 14:10 Ruskeasuon liikuntahalli 1 Dicken Vit KyIF 15-23 32 Lönnqvist Mariela ?? ????
2724 FP La 14.04 14:30 Ilpoisten palloiluhalli ÅIFK KyIF 23-16 20 Nieminen Terese ?? ????
2791 FP Su 06.05 11:10 Kirkkonummen halli (väestönsuoja) KyIF Dicken Blå - Sadojevic-Jelacik Dina Broman Fanny


F-pojat pieni kenttä kilpasarja
Nro Sarja Pv Pvm Klo Kenttä Koti Vieras Tulos Katsojia Tuomari Tuomari 2
5498 FPtesti La 02.12 10:00 Paraisten Urheilu- ja Nuorisotalo KyIF PIF 12-22 ?? ???? ?? ????
5500 FPtesti La 02.12 11:00 Paraisten Urheilu- ja Nuorisotalo Atlas KyIF 22-18 ?? ???? ?? ????
5503 FPtesti Su 04.02 12:20 Myyrmäen Urheilutalo KyIF Atlas 15-19 ?? ???? ?? ????
5501 FPtesti Su 04.02 13:35 Myyrmäen Urheilutalo PIF KyIF 24-16 ?? ???? ?? ????
5506 FPtesti La 21.04 09:00 Folksam Arena Atlas KyIF - ?? ???? ?? ????
5504 FPtesti La 21.04 11:00 Folksam Arena KyIF PIF - ?? ???? ?? ????

F-pojat 08 kilpasarja

3 Oliver Aspegren
16 Oliver Ruisniemi
21 Roni Kanninen YP
22 Alex Westerlund
23 Alexander Björkqvist
32 Jonatan Lodenius
36 Valeri Petäjäjärvi
39 Alexander Dalin
40 Adrian Nordkvist YP
41 Leo Rosqvist
44 Ellen Moberg
48 Adam Ant-Wuorinen
52 Aaro Vainiotalo YP
55 Axel Nordström
57 Samuel Sääskilahti YP
0 Noel Fagerström
0 Max Riihinen
K1 Kiinnitys kilpasarjaan, kun seuralla on joukkue myös haastajasarjassa
K2 Kiinnitys joukkueeseen, kun seuralla (B-F) on kaksi joukkuetta samassa sarjassa
IP Käyttää ikärajaisten kilpailujen poikkeussääntöä
YP Yli-ikäisten poikkeuslupa
KP Kehityspelaaja
AP Ali-ikäisen poikkeuslupa, kiinnitys A tai B-junioreihin

JoukkueenjohtajaSabina Dalin