GrIFK  



Peliasun värit: Paita Vihreä
Housut Vihreät
Sukat Valkoiset
Vara-asun värit: Paita Valkoinen
Housut Vihreät
Sukat vihreät

www.grifk-handball.com
Yhteyshenkilö:
Elisabet Horsma-Strang

040 577 3675

C-tytöt 03 haastajasarja
Nro Sarja Pv Pvm Klo Kenttä Koti Vieras Tulos Katsojia Tuomari Tuomari 2
3269 CT-03H La 07.10 18:45 Kauniaisten Palloiluhalli GrIFK Dicken 20-12 26 Holopainen Liisa Voncina Iva
3280 CT-03H Su 29.10 15:00 Samppalinnan Palloiluhalli ÅIFK GrIFK 12-22 43 Lindberg Joni Nylund Rolf
3294 CT-03H Ma 20.11 16:55 Ruskeasuon liikuntahalli 2 Sparta GrIFK 14-22 23 Fuhrer Christian Holopainen Liisa
3298 CT-03H La 02.12 --:-- Kauniaisten Palloiluhalli GrIFK HIFK - ?? ???? ?? ????
3275 CT-03H Su 10.12 11:30 Kauniaisten Palloiluhalli 2 GrIFK Cocks 36-8 25 Haka-Taivalmäki Ari Rima Timo
3305 CT-03H La 16.12 16:25 Ruskeasuon liikuntahalli 2 Dicken GrIFK 25-19 43 Liimatainen Janne Maijala Anna
3311 CT-03H Su 28.01 15:35 Riihimäen Urheilutalo Cocks GrIFK 14-22 48 Nieminen Harri Ojapalo Pasi
3316 CT-03H Su 04.02 11:15 Kauniaisten Palloiluhalli 2 GrIFK ÅIFK 26-13 15 Lönnqvist Mariela Keränen Karina
3330 CT-03H La 10.03 10:40 Kauniaisten Palloiluhalli GrIFK Sparta 19-16 11 Pavlics Krisztian Haka-Taivalmäki Ari
3334 CT-03H Su 18.03 10:50 Latokartanon liikuntahalli HIFK GrIFK 23-8 20 Ankio Christine Pavlics Krisztian
3341 CT-03H Su 08.04 11:20 Kauniaisten Palloiluhalli 2 GrIFK Dicken 22-14 15 Haka-Taivalmäki Ari Kaulio Teemu
3347 CT-03H La 21.04 10:30 Kauniaisten Palloiluhalli GrIFK Cocks - Björkman Jyri Fuhrer Christian
3352 CT-03H La 21.04 17:45 Samppalinnan Palloiluhalli ÅIFK GrIFK - Blomqvist Stefan Nylund Rolf
3262 CT-03H Su 06.05 10:50 Latokartanon liikuntahalli HIFK GrIFK - Rima Timo Wessberg Alexander
3258 CT-03H La 12.05 17:45 Kauniaisten Palloiluhalli GrIFK Sparta - Haka-Taivalmäki Ari Örn Joakim

C-tytöt 03 haastajasarja

2 Ella Westerholm
7 Nicole Backman
8 Jannika Renvall
10 Anna Virtanen
11 Fredrika Af Hällström
12 Hanna Melkas
13 Mathilda Borg
15 Stella Maria Mildh
17 Amanda Olsson
19 Mona Maria Seppälä
22 Katri Kallio
24 Silva Janasik
29 Louise Heinonen
41 Petronella Nordman
56 Ella Suoninen
71 Wilma Vasara
76 Cecilia Risikko
115 Hertta Pihlajamaa
117 Christine Sundholm
K1 Kiinnitys kilpasarjaan, kun seuralla on joukkue myös haastajasarjassa
K2 Kiinnitys joukkueeseen, kun seuralla (B-F) on kaksi joukkuetta samassa sarjassa
IP Käyttää ikärajaisten kilpailujen poikkeussääntöä
YP Yli-ikäisten poikkeuslupa
KP Kehityspelaaja
AP Ali-ikäisen poikkeuslupa, kiinnitys A tai B-junioreihin

JoukkueenjohtajaElisabet Horsma-Strang