SIF  



Peliasun värit: Paita Keltainen
Housut Vihreä
Vara-asun värit: Paita Vihreä
Housut Vihreä

Yhteyshenkilö:
Richard Wunsch

040 555 9016
Vanhat kaudet
E-tytöt 07 kilpasarja
Nro Sarja Pv Pvm Klo Kenttä Koti Vieras Tulos Katsojia Tuomari Tuomari 2
4226 ET Su 29.10 12:30 Siuntion Palloiluhalli SIF Dicken 9-30 45 Maijala Anna Lindroos Henrik
4231 ET Su 05.11 15:40 Istuinkiven liikuntahalli Cocks SIF 18-15 26 Heinonen Pyry Kivipato Werneri
4236 ET La 18.11 12:30 Siuntion Palloiluhalli SIF BK-46 13-32 25 Karlsson Kim ?? ????
4259 ET Su 26.11 15:30 Folksam Arena SIF PIF 3-22 38 Maijala Anna ?? ????
4253 ET Su 03.12 09:30 Kirkkonummen halli (väestönsuoja) KyIF SIF 24-5 52 Liimatainen Janne Reinikainen Oona
4264 ET Su 17.12 10:50 Latokartanon liikuntahalli HIFK Länsi SIF 20-2 30 Pihlajamaa Akseli Keränen Karina
4270 ET Su 14.01 15:30 Folksam Arena SIF HIFK Itä 12-23 51 Wessberg Ulf ?? ????
4275 ET La 20.01 14:15 Koulukeskus/Skolcentrum GrIFK SIF 27-9 22 Keinänen Kai Pihlajamaa Akseli
4281 ET Su 28.01 12:30 Siuntion Palloiluhalli SIF HC HIK 5-20 38 Lodenius Oliver Sjöstedt Ebba
4286 ET La 03.02 13:20 Varia Atlas SIF 33-11 21 Pavlics Krisztian Larionova Kelli
4292 ET Su 11.02 14:10 Ruskeasuon liikuntahalli 1 Dicken SIF 25-12 37 Haka-Taivalmäki Ari Örn Joakim
4297 ET Su 04.03 12:30 Siuntion Palloiluhalli SIF Cocks 7-14 Sjöstedt Matilda Sjöstedt Ebba
4302 ET Su 11.03 11:45 Karjaan Urheiluhalli/Karis idrottshall BK-46 SIF 29-9 51 Pind Jörgen Järnström Sixten
4319 ET Su 25.03 12:30 Siuntion Palloiluhalli SIF KyIF 18-29 60 Karlsson Kim ?? ????
4325 ET La 07.04 11:10 Paraisten Urheilu- ja Nuorisotalo PIF SIF 26-8 34 Alexandersson Alfons Nylund Rolf
4330 ET Su 15.04 17:00 Siuntion Palloiluhalli SIF HIFK Länsi 10-23 26 Sjöstedt Ebba Sjöstedt Matilda
4336 ET Su 22.04 14:00 Kallahden Koulu HIFK Itä SIF - Larionova Kelli Haka-Taivalmäki Ari
4341 ET La 28.04 15:30 Siuntion Palloiluhalli SIF GrIFK - Sjöstedt Ebba Westerlund Anna
4347 ET Su 06.05 15:10 Hangon Urheilutalo HC HIK SIF - Hietaharju Mikko Roth Magnus
4352 ET La 12.05 14:00 Siuntion Palloiluhalli SIF Atlas - Järvinen Robin Lodenius Oliver

E-tytöt 07 kilpasarja

3 Lina Tolvanen
4 Siiri Miettinen
8 Aino-Maija Holmström
11 Lumia Holopainen
12 Malin Nordström
14 Ida Kallioniemi
15 Laura Andberg
16 Emilia Rantanen
17 Sira Sotamaa
18 Hilda Lindbom
21 Sara Oravakangas
22 Lovisa Lindbom
24 Nella Wunsch
30 Ida Kanerva
33 Emma Urpilainen
43 Isla Sotamaa
57 Astrid Klefström
68 Ida Tötterman
87 Olivia Roukala
0 Silva Rönkä
K1 Kiinnitys kilpasarjaan, kun seuralla on joukkue myös haastajasarjassa
K2 Kiinnitys joukkueeseen, kun seuralla (B-F) on kaksi joukkuetta samassa sarjassa
IP Käyttää ikärajaisten kilpailujen poikkeussääntöä
YP Yli-ikäisten poikkeuslupa
KP Kehityspelaaja
AP Ali-ikäisen poikkeuslupa, kiinnitys A tai B-junioreihin

ValmentajaSanni Miettinen
ValmentajaMika Tolvanen
JoukkueenjohtajaRichard Wunsch