GrIFK Grön  



Peliasun värit: Paita Vihreä
Housut Vihreä
Sukat Valkoinen
Vara-asun värit: Paita Valkoinen
Housut Vihreä
Sukat Valkoinen

www.grifk-handball.com
Yhteyshenkilö:
Fredric Dahlberg

0400 442 089
Vanhat kaudet
E-tytöt 07 kilpasarja
Nro Sarja Pv Pvm Klo Kenttä Koti Vieras Tulos Katsojia Tuomari Tuomari 2
4301 ET Su 01.10 12:20 Kirkkonummen halli (väestönsuoja) KyIF GrIFK Grön 6-15 42 Reinikainen Oona Liimatainen Janne
4229 ET Su 29.10 14:00 Kallahden Koulu HIFK GrIFK Grön 7-13 51 Keinänen Kai Heiskanen Raita
4235 ET La 04.11 15:15 Granhults skolan GrIFK Grön KyIF 19-12 40 Sundqvist Maj Keinänen Kai
4245 ET Ti 21.11 18:15 Kivimäen koulu Atlas GrIFK Grön 21-34 35 Sundqvist Maj Laitinen Helen
4250 ET Su 03.12 12:10 Kauniaisten Palloiluhalli 2 GrIFK Grön Dicken 15-17 42 Nevala-Lehtonen Mikkel Holopainen Liisa
4255 ET Su 10.12 14:55 Istuinkiven liikuntahalli Cocks GrIFK Grön 11-16 26 Nieminen Harri Heinonen Pyry
4260 ET La 16.12 13:15 Koulukeskus/Skolcentrum GrIFK Grön BK-46 19-21 38 Örn Simeon Haka-Taivalmäki Ari
4275 ET La 20.01 14:15 Koulukeskus/Skolcentrum GrIFK Grön SIF 27-9 22 Keinänen Kai Pihlajamaa Akseli
4240 ET Su 21.01 12:15 Kauniaisten Palloiluhalli 2 GrIFK Grön HC HIK 14-20 34 Sundqvist Maj Sjölund Moa
4282 ET La 27.01 14:10 PIF-center PIF GrIFK Grön 10-18 43 Alexandersson Alfons Nylund Rolf
4288 ET La 03.02 14:15 Koulukeskus/Skolcentrum GrIFK Grön HIFK Länsi 19-21 29 Örn Joakim Reinikainen Oona
4295 ET La 10.02 16:15 Koulukeskus/Skolcentrum GrIFK Grön HIFK 27-21 45 Örn Simeon Haka-Taivalmäki Ari
4306 ET Su 11.03 16:40 Hangon Urheilutalo HC HIK GrIFK Grön 14-14 87 Hietaharju Mikko Snell Christian
4311 ET La 17.03 14:15 Koulukeskus/Skolcentrum GrIFK Grön Atlas 20-18 20 Keinänen Kai Örn Simeon
4316 ET Su 25.03 13:00 Ruskeasuon liikuntahalli 1 Dicken GrIFK Grön 20-21 43 Lönnqvist Mariela ?? ????
4321 ET Ke 04.04 18:30 Granhults skolan GrIFK Grön Cocks 15-15 18 Sadojevic-Jelacik Dina Örn Joakim
4326 ET Su 15.04 14:00 Karjaan Urheiluhalli/Karis idrottshall BK-46 GrIFK Grön 20-21 61 Bobe Andreas Reinikainen Oona
4341 ET La 28.04 15:30 Siuntion Palloiluhalli SIF GrIFK Grön 8-30 20 Sjöstedt Ebba Westerlund Anna
4348 ET La 05.05 13:15 Koulukeskus/Skolcentrum GrIFK Grön PIF 19-10 32 Sadojevic-Jelacik Dina Mannila Ida
4354 ET Ti 15.05 18:30 Ruskeasuon liikuntahalli 1 HIFK Länsi GrIFK Grön 11-15 25 Pihlajamaa Akseli Haka-Taivalmäki Ari

E-tytöt 07 kilpasarja

3 Rebecca Lundström
4 Jennie Nerdrum
5 Sandra Lindfors
7 Fanny Vaenerberg
9 Elin Storsjö
10 Jenny Uusitalo
11 Jeanette Degerth
12 Ceci Lostedt
13 Isabel Fant
14 Marie Von Bonsdorff
15 Melanie Mérus
16 Liina Taipale
17 Como Clara
18 Taika Rieger
19 Livia Günsberg
20 Lumi Nykvist
21 Elsa Bäckström
22 Nea Sairanen
23 Eva Sundberg
24 Isabel Karvonen
25 Isabella Spranger
26 Alva Eskelin
28 Emelie Dahlberg
30 Ia Immonen
33 Saga Sederholm
35 Louise Silfverberg
37 Jonna Uusimäki
39 Emma Hyppönen
53 Emilia Grannas
K1 Kiinnitys kilpasarjaan, kun seuralla on joukkue myös haastajasarjassa
K2 Kiinnitys joukkueeseen, kun seuralla (B-F) on kaksi joukkuetta samassa sarjassa
IP Käyttää ikärajaisten kilpailujen poikkeussääntöä
YP Yli-ikäisten poikkeuslupa
KP Kehityspelaaja
AP Ali-ikäisen poikkeuslupa, kiinnitys A tai B-junioreihin

JoukkueenjohtajaFredric Dahlberg