PIF  



Peliasun värit: Paita Röd
Housut Svart
Vara-asun värit: Paita Vit
Housut Svart

www.pifhandboll.fi
Yhteyshenkilö:
Peter Mattjus

0400 787 292
Vanhat kaudet
E-tytöt 07 kilpasarja
Nro Sarja Pv Pvm Klo Kenttä Koti Vieras Tulos Katsojia Tuomari Tuomari 2
4227 ET Su 29.10 11:00 Paraisten Urheilu- ja Nuorisotalo PIF Atlas 20-8 68 Nurmi Max Lindberg Joni
4232 ET Su 05.11 15:10 Ruskeasuon liikuntahalli 1 Dicken PIF 19-16 49 Rima Timo Voncina Iva
4242 ET Su 26.11 11:45 Karjaan Urheiluhalli/Karis idrottshall BK-46 PIF 10-15 66 Roth Magnus Illman Krister
4259 ET Su 26.11 15:30 Folksam Arena SIF PIF 3-22 38 Maijala Anna ?? ????
4265 ET Su 17.12 11:10 Kirkkonummen halli (väestönsuoja) KyIF PIF 11-17 Wikström Emil Reinikainen Oona
4271 ET Su 14.01 13:15 PIF-center PIF HIFK Länsi 17-16 32 Alexandersson Alfons Nylund Rolf
4276 ET Su 21.01 14:00 Kallahden Koulu HIFK PIF 21-24 36 Holopainen Liisa Larionova Kelli
4282 ET La 27.01 14:10 PIF-center PIF GrIFK Grön 10-18 43 Alexandersson Alfons Nylund Rolf
4287 ET Su 04.02 16:55 Hangon Urheilutalo HC HIK PIF 20-14 73 Hietaharju Mikko Snell Christian
4293 ET La 10.02 13:20 Varia Atlas PIF 22-26 Heiskanen Raita ?? ????
4298 ET Su 04.03 15:10 PIF-center PIF Dicken 12-21 30 Nieminen Terese Lundin Eddie
4237 ET La 10.03 12:15 PIF-center PIF Cocks 24-14 35 Lehtonen Mika Nylund Rolf
4303 ET La 10.03 13:30 PIF-center Cocks PIF 16-32 35 Lehtonen Mika Nylund Rolf
4308 ET La 17.03 13:10 PIF-center PIF BK-46 14-20 26 Alexandersson Alfons Nylund Rolf
4325 ET La 07.04 11:10 Paraisten Urheilu- ja Nuorisotalo PIF SIF 26-8 34 Alexandersson Alfons Nylund Rolf
4331 ET La 14.04 12:30 Paraisten Urheilu- ja Nuorisotalo PIF KyIF 19-14 45 Alexandersson Alfons Leandersson Samuel
4337 ET Su 22.04 12:30 Kallahden Koulu HIFK Länsi PIF 11-21 21 Larionova Kelli Haka-Taivalmäki Ari
4342 ET La 28.04 13:30 PIF-center PIF HIFK 30-18 23 Nieminen Terese Alexandersson Alfons
4353 ET Su 29.04 15:15 PIF-center PIF HC HIK 14-16 32 Alexandersson Alfons Nieminen Terese
4348 ET La 05.05 13:15 Koulukeskus/Skolcentrum GrIFK Grön PIF 19-10 32 Sadojevic-Jelacik Dina Mannila Ida

E-tytöt 07 kilpasarja

2 Milja Laaksonen
3 Julia Lauren
5 Nella Paju
6 Tindra Gustafsson
7 Lina Koivisto
8 Nelly Laakkonen
9 Engla Lehtinen
10 Sara Mattjus
11 Lena Blomqvist
12 Matilda Ström
13 Melina Markkula
14 Meya Heikel
16 Vanessa Luukkonen
19 Rebecca Nyberg
20 Freja Siivonen
24 Nelly Suojanen
28 Alice Nylund
K1 Kiinnitys kilpasarjaan, kun seuralla on joukkue myös haastajasarjassa
K2 Kiinnitys joukkueeseen, kun seuralla (B-F) on kaksi joukkuetta samassa sarjassa
IP Käyttää ikärajaisten kilpailujen poikkeussääntöä
YP Yli-ikäisten poikkeuslupa
KP Kehityspelaaja
AP Ali-ikäisen poikkeuslupa, kiinnitys A tai B-junioreihin

JoukkueenjohtajaPeter Mattjus