PIF  



Peliasun värit: Paita Röd
Housut Svart
Vara-asun värit: Paita Vit
Housut Svart

www.pifhandboll.fi
Yhteyshenkilö:
Jaana Westerlund


Vanhat kaudet
D-pojat 06 kilpasarja
Nro Sarja Pv Pvm Klo Kenttä Koti Vieras Tulos Katsojia Tuomari Tuomari 2
2258 DP-06 Su 05.11 10:15 Paraisten Urheilu- ja Nuorisotalo PIF EIF 18-12 29 Glantz Julia Sjöström Katja
2267 DP-06 La 18.11 13:30 PIF-center PIF SIF 18-8 35 Lundin Eddie Alexandersson Alfons
2272 DP-06 La 25.11 14:50 Varia Atlas PIF 25-25 25 Sjölund Moa Lönnqvist Mariela
2276 DP-06 Su 03.12 14:00 Paraisten Urheilu- ja Nuorisotalo PIF Dicken 10-14 36 Lehtonen Mika Alexandersson Alfons
2285 DP-06 Su 17.12 12:00 Paraisten Urheilu- ja Nuorisotalo PIF HIFK White 25-18 35 Alexandersson Alfons Nylund Rolf
2290 DP-06 Ke 10.01 17:30 Samppalinnan Palloiluhalli ÅIFK PIF 18-14 40 Blomqvist Stefan Lindberg Joni
2299 DP-06 Su 28.01 13:20 PIF-center PIF BK-46 12-20 25 Alexandersson Alfons Lehtonen Mika
2254 DP-06 Su 04.02 12:15 Karjaan Urheiluhalli/Karis idrottshall BK-46 PIF 21-8 25 Reinikainen Oona Wikström Emil
2303 DP-06 Su 04.02 14:30 Tammisaaren Palloiluhalli EIF PIF 18-20 42 Liimatainen Janne ?? ????
2312 DP-06 Su 11.02 15:30 Siuntion Palloiluhalli SIF PIF 23-20 30 Maijala Anna Wessberg Ulf
2317 DP-06 Su 04.03 10:20 Paraisten Urheilu- ja Nuorisotalo PIF Atlas 17-19 32 Blomqvist Stefan Lundin Eddie
2321 DP-06 La 10.03 12:40 Ruskeasuon liikuntahalli 2 Dicken PIF 23-12 32 Voncina Iva Voionmaa Mikael
2326 DP-06 La 17.03 14:10 PIF-center PIF GrIFK 26-26 32 Alexandersson Alfons Nylund Rolf
2281 DP-06 Su 25.03 11:00 Kauniaisten Palloiluhalli 2 GrIFK PIF 16-21 14 Rima Timo Illman Krister
2330 DP-06 Su 25.03 14:30 Ruskeasuon liikuntahalli 2 HIFK White PIF 14-13 32 Pavlics Krisztian Wessberg Alexander
2335 DP-06 Ti 03.04 18:00 PIF-center PIF ÅIFK 17-24 32 Lindberg Joni Leandersson Samuel
2294 DP-06 Su 15.04 09:30 Paraisten Urheilu- ja Nuorisotalo PIF Cocks 24-24 27 Leandersson Samuel Lindberg Joni
2339 DP-06 Su 15.04 11:50 Paraisten Urheilu- ja Nuorisotalo Cocks PIF 27-22 37 Leandersson Samuel Alexandersson Alfons

D-pojat 06 kilpasarja

0 Joel Hermansson
0 Matias Laaksonen
0 Leevi Lajunen
0 Otto Pohjanheimo
0 Atte Rantanen
0 Noa Toriseva
0 Tobias Tuomaala
0 Isak Westerlund
0 Oskar Kraappa
0 Isak Åberg
K1 Kiinnitys kilpasarjaan, kun seuralla on joukkue myös haastajasarjassa
K2 Kiinnitys joukkueeseen, kun seuralla (B-F) on kaksi joukkuetta samassa sarjassa
IP Käyttää ikärajaisten kilpailujen poikkeussääntöä
YP Yli-ikäisten poikkeuslupa
KP Kehityspelaaja
AP Ali-ikäisen poikkeuslupa, kiinnitys A tai B-junioreihin

JoukkueenjohtajaJaana Westerlund