SIF  



Peliasun värit: Paita Keltainen
Vara-asun värit: 

Yhteyshenkilö:
Pasi Liimatainen

050 511 3504
Vanhat kaudet
D-tytöt 06 kilpasarja
Nro Sarja Pv Pvm Klo Kenttä Koti Vieras Tulos Katsojia Tuomari Tuomari 2
3798 DT-06 Su 29.10 14:00 Siuntion Palloiluhalli SIF Dicken Blå 12-17 20 Maijala Anna Lindroos Henrik
3803 DT-06 Su 05.11 13:10 Istuinkiven liikuntahalli Cocks SIF 27-10 33 Sankari Tuomas Heinonen Pyry
3807 DT-06 La 18.11 14:00 Siuntion Palloiluhalli SIF BK-46 15-25 40 Maijala Anna Reinikainen Oona
3831 DT-06 La 02.12 12:20 Kirkkonummen halli (väestönsuoja) KyIF SIF 18-17 21 Liimatainen Janne Tillan Niko
3826 DT-06 Su 10.12 14:15 Folksam Arena SIF PIF 3-17 35 Filonenko Volodymyr Wessberg Ulf
3835 DT-06 Su 14.01 14:00 Folksam Arena SIF HIFK 15-18 50 Wessberg Ulf ?? ????
3840 DT-06 La 20.01 16:15 Koulukeskus/Skolcentrum GrIFK SIF 19-12 52 Örn Simeon ?? ????
3844 DT-06 Su 28.01 15:30 Siuntion Palloiluhalli SIF EIF 12-17 22 Wessberg Ulf Reinikainen Oona
3853 DT-06 Su 11.02 16:30 Ruskeasuon liikuntahalli 1 Dicken Blå SIF 14-19 42 Haka-Taivalmäki Ari Pihlajamaa Akseli
3858 DT-06 Su 04.03 14:00 Siuntion Palloiluhalli SIF Cocks 14-25 35 Bobe Andreas Wessberg Ulf
3862 DT-06 La 10.03 12:00 Karjaan Urheiluhalli/Karis idrottshall BK-46 SIF 29-13 51 Liimatainen Janne Wessberg Ulf
3881 DT-06 La 07.04 13:30 Paraisten Urheilu- ja Nuorisotalo PIF SIF 10-11 57 Alexandersson Alfons Nylund Rolf
3886 DT-06 Su 15.04 15:30 Siuntion Palloiluhalli SIF KyIF 16-8 30 Wikström Emil Lodenius Oliver
3890 DT-06 Su 22.04 09:30 Helsingin Urheilutalo HIFK SIF - Örn Joakim Örn Simeon
3895 DT-06 La 28.04 14:00 Siuntion Palloiluhalli SIF GrIFK - Wikström Emil Maijala Anna
3849 DT-06 La 05.05 12:50 Ruskeasuon liikuntahalli 2 Dicken Röd SIF - Larionova Kelli Keinänen Kai
3899 DT-06 Su 06.05 13:00 Tammisaaren Palloiluhalli EIF SIF - Bobe Andreas Pind Jörgen
3904 DT-06 La 12.05 12:30 Siuntion Palloiluhalli SIF Dicken Röd - Wikström Emil Maijala Anna

D-tytöt 06 kilpasarja

2 Enni Ekebom
6 Iina Kajasviita
7 Senja Sopukki
8 Wilma Holmberg
12 Tara Narkiniemi
18 Hilda Puumalainen
22 Siiri Johansson
51 Linda Bollström
64 Daniela Wasström
K1 Kiinnitys kilpasarjaan, kun seuralla on joukkue myös haastajasarjassa
K2 Kiinnitys joukkueeseen, kun seuralla (B-F) on kaksi joukkuetta samassa sarjassa
IP Käyttää ikärajaisten kilpailujen poikkeussääntöä
YP Yli-ikäisten poikkeuslupa
KP Kehityspelaaja
AP Ali-ikäisen poikkeuslupa, kiinnitys A tai B-junioreihin

PäävalmentajaPasi Liimatainen
ValmentajaNiklas Holmberg
JoukkueenjohtajaLena Bollström