HIFK Länsi  



Peliasun värit: Paita Punainen
Housut Valkoinen
Vara-asun värit: Paita Valkoinen
Housut Valkoinen

Yhteyshenkilö:
Stiina Ylikangas

050 966 3072
Vanhat kaudet
E-tytöt 07 kilpasarja
Nro Sarja Pv Pvm Klo Kenttä Koti Vieras Tulos Katsojia Tuomari Tuomari 2
4228 ET Su 29.10 10:50 Helsingin Urheilutalo HIFK Länsi HC HIK 12-18 30 Laitinen Helen Sundqvist Maj
4233 ET La 04.11 13:30 Varia Atlas HIFK Länsi 15-21 53 Larionova Kelli Heiskanen Raita
4238 ET La 18.11 14:15 Ruskeasuon liikuntahalli 2 HIFK Länsi Dicken 11-24 40 Sjölund Moa Sundqvist Maj
4243 ET Su 26.11 12:25 Istuinkiven liikuntahalli Cocks HIFK Länsi 13-24 27 Heinonen Pyry Pilvilä Jimi
4283 ET Ti 28.11 18:30 Kallahden Koulu HIFK Länsi HIFK 12-16 28 Salokivi Jouni Örn Simeon
4248 ET La 02.12 14:15 Ruskeasuon liikuntahalli 1 HIFK Länsi BK-46 16-18 20 Keinänen Kai Keränen Karina
4264 ET Su 17.12 10:50 Latokartanon liikuntahalli HIFK Länsi SIF 20-2 30 Pihlajamaa Akseli Keränen Karina
4349 ET Ti 19.12 18:30 Kallahden Koulu HIFK HIFK Länsi 15-15 30 Keränen Karina Örn Simeon
4271 ET Su 14.01 13:15 PIF-center PIF HIFK Länsi 17-16 32 Alexandersson Alfons Nylund Rolf
4277 ET Su 21.01 09:00 Kirkkonummen halli (väestönsuoja) KyIF HIFK Länsi 17-17 40 Lodenius Oliver Sjöstedt Matilda
4288 ET La 03.02 14:15 Koulukeskus/Skolcentrum GrIFK Grön HIFK Länsi 19-21 29 Örn Joakim Reinikainen Oona
4294 ET Su 11.02 14:00 Hangon Urheilutalo HC HIK HIFK Länsi 16-11 69 Snell Christian Hietaharju Mikko
4304 ET Su 11.03 11:40 Ruskeasuon liikuntahalli 1 Dicken HIFK Länsi 15-14 35 Haka-Taivalmäki Ari Tillan Niko
4309 ET La 17.03 14:15 Ruskeasuon liikuntahalli 1 HIFK Länsi Cocks 31-12 25 Pihlajamaa Akseli Pulliainen Juska
4314 ET Su 25.03 10:30 Karjaan Urheiluhalli/Karis idrottshall BK-46 HIFK Länsi 19-17 35 Pind Jörgen ?? ????
4299 ET La 07.04 14:15 Ruskeasuon liikuntahalli 1 HIFK Länsi Atlas 23-15 37 Pihlajamaa Akseli Keinänen Kai
4330 ET Su 15.04 17:00 Siuntion Palloiluhalli SIF HIFK Länsi 10-23 26 Sjöstedt Ebba Sjöstedt Matilda
4337 ET Su 22.04 12:30 Kallahden Koulu HIFK Länsi PIF 11-21 21 Larionova Kelli Haka-Taivalmäki Ari
4343 ET La 28.04 14:15 Ruskeasuon liikuntahalli 1 HIFK Länsi KyIF 17-13 25 Heiskanen Raita Holopainen Liisa
4354 ET Ti 15.05 18:30 Ruskeasuon liikuntahalli 1 HIFK Länsi GrIFK Grön 11-15 25 Pihlajamaa Akseli Haka-Taivalmäki Ari

E-tytöt 07 kilpasarja

7 Carmina Ringbom
8 Amanda Ertiö
9 Fredrica Forsström
10 Linda Juvala
12 Chloe Kennedy
14 Linnéa Lindholm
15 Isabella Backman
20 Clarissa Opperman
33 Ronja Ylikangas
40 Aino Kostian
K1 Kiinnitys kilpasarjaan, kun seuralla on joukkue myös haastajasarjassa
K2 Kiinnitys joukkueeseen, kun seuralla (B-F) on kaksi joukkuetta samassa sarjassa
IP Käyttää ikärajaisten kilpailujen poikkeussääntöä
YP Yli-ikäisten poikkeuslupa
KP Kehityspelaaja
AP Ali-ikäisen poikkeuslupa, kiinnitys A tai B-junioreihin

JoukkueenjohtajaStiina Ylikangas