HIFK  



Peliasun värit: Paita Punainen
Housut Punainen
Vara-asun värit: Paita Valkoinen
Housut Punainen

Yhteyshenkilö:
Markus Juvala

050 373 7540
Vanhat kaudet
C-tytöt 04 haastajasarja
Nro Sarja Pv Pvm Klo Kenttä Koti Vieras Tulos Katsojia Tuomari Tuomari 2
3127 CT-04H Su 15.10 12:20 Lyseopuiston yläaste Akilles HIFK 25-18 27 Backman Bertel Kuri Tapani
3137 CT-04H La 28.10 09:50 Myyrmäen Urheilutalo Atlas HIFK 21-5 20 Holopainen Liisa Lönnqvist Mariela
3146 CT-04H Su 19.11 10:50 Latokartanon liikuntahalli HIFK Sparta 24-14 15 Kaulio Teemu Örn Simeon
3154 CT-04H Ti 28.11 20:00 Kallahden Koulu HIFK HIFK Itä 20-31 14 Voionmaa Mikael Pavlics Krisztian
3157 CT-04H To 07.12 17:00 Ruskeasuon liikuntahalli 2 HIFK Dicken 22-34 13 Fuhrer Christian Keränen Karina
3163 CT-04H La 20.01 09:30 Latokartanon liikuntahalli HIFK Akilles 23-23 41 Heiskanen Raita Holopainen Liisa
3110 CT-04H Su 11.02 09:30 Ruskeasuon liikuntahalli 2 Sparta HIFK 9-27 13 Örn Joakim Örn Simeon
3182 CT-04H Ma 26.02 16:55 Ruskeasuon liikuntahalli 2 Sparta HIFK 11-23 12 Fuhrer Christian Björkman Jyri
3173 CT-04H Su 04.03 11:00 Latokartanon liikuntahalli HIFK Atlas 9-16 14 Holopainen Liisa Wessberg Alexander
3190 CT-04H Su 18.03 09:30 Latokartanon liikuntahalli HIFK HIFK Itä 25-17 Ankio Christine Keränen Karina
3193 CT-04H La 24.03 15:40 Ruskeasuon liikuntahalli 2 Dicken HIFK 37-25 15 Pakarinen Jonna Björkman Jyri
3121 CT-04H La 14.04 14:55 Ruskeasuon liikuntahalli 2 Dicken HIFK 34-16 45 Lönnqvist Mariela Fuhrer Christian
3199 CT-04H Su 15.04 11:00 Porvoon Urheiluhalli Akilles HIFK 30-22 42 Illman Krister Haka-Taivalmäki Ari
3209 CT-04H La 28.04 14:20 Myyrmäen Urheilutalo Atlas HIFK - Tillan Niko Kaulio Teemu
3118 CT-04H Su 13.05 09:30 Latokartanon liikuntahalli HIFK HIFK Itä - Fuhrer Christian Holopainen Liisa

C-tytöt 04 haastajasarja

3 Clara Burmeister
4 Eveliina Granroth
6 Aino Iivonen
7 Nelly Huhtamaa K2
8 Ronja Lundberg
9 Annina Nieminen
11 Seidi Jönsas
12 Serafima Parland
13 Annika Juvala
15 Emilie Kennedy K2
17 My Ölander
25 Stella Strömberg K2
26 Ella Ahlin K2
27 Ada Wenman K2
29 Malva Ljungberg
0 Lotta Kumenius
0 Cilla Talus
K1 Kiinnitys kilpasarjaan, kun seuralla on joukkue myös haastajasarjassa
K2 Kiinnitys joukkueeseen, kun seuralla (B-F) on kaksi joukkuetta samassa sarjassa
IP Käyttää ikärajaisten kilpailujen poikkeussääntöä
YP Yli-ikäisten poikkeuslupa
KP Kehityspelaaja
AP Ali-ikäisen poikkeuslupa, kiinnitys A tai B-junioreihin

JoukkueenjohtajaMarkus Juvala