Sparta  



Peliasun värit: Paita vihreä
Housut vihreä
Vara-asun värit: 

Yhteyshenkilö:
Anne Orthaber

050 591 8877
Vanhat kaudet
C-tytöt 04 kilpasarja
Nro Sarja Pv Pvm Klo Kenttä Koti Vieras Tulos Katsojia Tuomari Tuomari 2
724 CT-04 Su 10.09 09:30 Ruskeasuon liikuntahalli 2 Sparta HIFK 12-38 25 Voionmaa Mikael Björkman Jyri
728 CT-04 La 16.09 09:15 Kauniaisten Palloiluhalli GrIFK Sparta 17-10 45 Backman Bertel Lehto Halina
731 CT-04 Ma 25.09 17:00 Ruskeasuon liikuntahalli 2 Sparta Dicken 24-38 16 Ankio Christine Haka-Taivalmäki Ari
734 CT-04 La 30.09 14:00 Karjaan Urheiluhalli/Karis idrottshall BK-46 Sparta 35-20 64 Kinnari Sami Järnström Sixten
836 CT-04 Ma 23.10 16:55 Ruskeasuon liikuntahalli 2 Sparta GrIFK 28-17 30 Ankio Christine Örn Simeon
752 CT-04 Su 29.10 13:15 Paraisten Urheilu- ja Nuorisotalo PIF Sparta 51-19 42 Nurmi Max Sjöström Katja
760 CT-04 To 09.11 17:00 Ruskeasuon liikuntahalli 2 HIFK Sparta 26-23 45 Heiskanen Raita Lehto Halina
764 CT-04 La 25.11 10:50 Pirkkolan Palloiluhalli Sparta GrIFK 16-22 15 Ankio Christine Fuhrer Christian
767 CT-04 La 02.12 15:10 Ruskeasuon liikuntahalli 2 Dicken Sparta 29-13 30 Itkonen Kira Örn Simeon
770 CT-04 Su 10.12 10:50 Ruskeasuon liikuntahalli 2 Sparta BK-46 24-30 20 Holopainen Liisa Keinänen Kai
839 CT-04 Ke 17.01 17:30 Pirkkolan Palloiluhalli Dicken Sparta - Pavlics Krisztian Pakarinen Jonna
788 CT-04 Su 28.01 10:50 Ruskeasuon liikuntahalli 2 Sparta PIF 16-32 25 Örn Joakim Voncina Iva
842 CT-04 Su 04.02 10:50 Ruskeasuon liikuntahalli 2 Sparta BK-46 17-49 15 Holopainen Liisa Örn Simeon
796 CT-04 Su 11.02 10:50 Ruskeasuon liikuntahalli 2 Sparta HIFK 11-35 27 Örn Joakim Örn Simeon
800 CT-04 La 03.03 09:00 Kauniaisten Palloiluhalli GrIFK Sparta 22-14 30 Björkman Jyri Fuhrer Christian
860 CT-04 Su 04.03 14:50 Herttoniemenrannan Liikuntahalli Sparta PIF 23-29 Örn Joakim Heiskanen Raita
803 CT-04 Su 11.03 10:50 Ruskeasuon liikuntahalli 2 Sparta Dicken 15-46 42 Lehto Halina Hiitola Sofie
806 CT-04 La 17.03 14:00 Karjaan Urheiluhalli/Karis idrottshall BK-46 Sparta 37-8 25 Pind Jörgen Järnström Sixten
824 CT-04 Su 25.03 11:40 Paraisten Urheilu- ja Nuorisotalo PIF Sparta 40-15 36 Leandersson Jan-Erik Blomqvist Stefan
839 CT-04 Su 08.04 17:50 Ruskeasuon liikuntahalli 1 Dicken Sparta 56-27 Liimatainen Janne Haka-Taivalmäki Ari
832 CT-04 Su 15.04 09:30 Latokartanon liikuntahalli HIFK Sparta 27-19 15 Keränen Karina Pavlics Krisztian

C-tytöt 04 kilpasarja

1 Cecilia Serovuo
2 Chiara Orthaber
3 Mea Karvala
4 Bintu Hellman
6 Milla Maristo
8 Kira Ojavuo
11 Helmi Wacklin
12 Hidaya Elguerouahi
13 Elina-Valentina Kris Toiviainen
16 Ilona Kosonen
17 Nora Kinnunen
19 Sophia Vilponen
23 Elina Kuusanmäki
26 Linda Sigwo Sigwo
50 Alisa Salmenkaita
99 Elena Salmenkaita
0 Matilda Grann
0 Makriina Nenola
K1 Kiinnitys kilpasarjaan, kun seuralla on joukkue myös haastajasarjassa
K2 Kiinnitys joukkueeseen, kun seuralla (B-F) on kaksi joukkuetta samassa sarjassa
IP Käyttää ikärajaisten kilpailujen poikkeussääntöä
YP Yli-ikäisten poikkeuslupa
KP Kehityspelaaja
AP Ali-ikäisen poikkeuslupa, kiinnitys A tai B-junioreihin

PäävalmentajaNiina Elf
ValmentajaKatri Koskela
JoukkueenjohtajaAnne Orthaber