Akilles  



Peliasun värit: Paita Vihreä
Housut Valkoinen
Vara-asun värit: Paita Valkoinen
Housut Valkoinen

Yhteyshenkilö:
Johan Järvinen

0400 816 837
Vanhat kaudet
C-pojat 03-04 haastajasarja
Nro Sarja Pv Pvm Klo Kenttä Koti Vieras Tulos Katsojia Tuomari Tuomari 2
1996 CP-03H La 07.10 14:10 Porvoon Urheiluhalli Akilles HIFK 31-9 69 Westerlund Christian Backman Bertel
2001 CP-03H La 14.10 13:40 Kauniaisten Palloiluhalli GrIFK Akilles 30-13 22 Wessberg Alexander Heiskanen Raita
2011 CP-03H La 28.10 13:00 Riihimäen Urheilutalo Cocks Akilles 27-21 25 Kivipato Werneri Nieminen Harri
2021 CP-03H Su 05.11 15:10 Lyseopuiston yläaste Akilles Atlas 26-16 54 Backman Bertel Ojapalo Pasi
2027 CP-03H Su 19.11 17:00 Istuinkiven liikuntahalli Cocks Punainen 04 Akilles 15-41 35 Kivipato Werneri Heinonen Pyry
2051 CP-03H La 16.12 16:10 Porvoon Urheiluhalli Akilles Dicken 04 32-16 38 Helander Jan Westerlund Christian
2034 CP-03H La 30.12 14:30 Porvoon Urheiluhalli Akilles Cocks Keltainen 04 24-22 41 Voionmaa Mikael Fuhrer Christian
2062 CP-03H La 20.01 11:55 Herttoniemenrannan Liikuntahalli HIFK Akilles 19-30 11 Björkman Jyri Fuhrer Christian
2067 CP-03H La 27.01 16:10 Porvoon Urheiluhalli Akilles GrIFK 23-33 Kivipato Werneri Ojapalo Pasi
2077 CP-03H Su 11.02 11:00 Porvoon Urheiluhalli Akilles Cocks 17-29 42 Westerlund Christian ?? ????
2046 CP-03H Su 25.02 10:10 Ruskeasuon liikuntahalli 1 HC Kiffen 04 Akilles 18-20 31 Björkman Jyri Fuhrer Christian
2087 CP-03H Ti 27.02 19:20 Energia Areena Atlas Akilles 22-25 32 Fuhrer Christian Wessberg Alexander
2093 CP-03H Su 11.03 10:50 Porvoon Urheiluhalli Akilles Cocks Punainen 04 28-22 45 Björkman Jyri Fuhrer Christian
2100 CP-03H La 31.03 14:50 Istuinkiven liikuntahalli Cocks Keltainen 04 Akilles 24-24 15 Heinonen Pyry Kivipato Werneri
2112 CP-03H Su 08.04 13:30 Porvoon Urheiluhalli Akilles HC Kiffen 04 24-16 42 Westerlund Christian Kuri Tapani
2117 CP-03H Su 15.04 17:40 Ruskeasuon liikuntahalli 1 Dicken 04 Akilles 28-33 20 Björkman Jyri Fuhrer Christian

C-pojat 03-04 haastajasarja

3 Tero Kaukoaho
4 Daniel Kepenek C
6 Lukas Fagerholm
7 Jan Ricardo Neira Floman
8 Wille Grönman A
9 Leith Albosalih
11 Nicolas Salminen
12 Robin Högström
13 Oscar Laiho
15 Benjamin Höglund
18 Erik Wahlström
19 Erik Lökström
20 Niko Nenonen
22 Juuso Halonen
26 Anton Holmström
27 Ken Sarkala
29 Anton Frejborg
40 Kassu Holmström
54 Jacob Boström
K1 Kiinnitys kilpasarjaan, kun seuralla on joukkue myös haastajasarjassa
K2 Kiinnitys joukkueeseen, kun seuralla (B-F) on kaksi joukkuetta samassa sarjassa
IP Käyttää ikärajaisten kilpailujen poikkeussääntöä
YP Yli-ikäisten poikkeuslupa
KP Kehityspelaaja
AP Ali-ikäisen poikkeuslupa, kiinnitys A tai B-junioreihin

ValmentajaMikaela Neira
ValmentajaGina Rask
JoukkueenjohtajaJohan Järvinen
ManageriAndreas Frejborg