HC HIK  



Peliasun värit: Paita keltainen
Housut sininen
Vara-asun värit: Paita sininen
Housut sininen

Yhteyshenkilö:
Malin Enberg

040 674 3707
Vanhat kaudet
B-pojat kilpasarja
Nro Sarja Pv Pvm Klo Kenttä Koti Vieras Tulos Katsojia Tuomari Tuomari 2
451 BP Su 10.09 14:30 Hangon Urheilutalo HC HIK Akilles 24-27 72 Korja Miro Pind Jörgen
457 BP La 16.09 14:30 Karjaan Urheiluhalli/Karis idrottshall BK-46 HC HIK 20-18 63 Tillan Niko Illman Krister
462 BP Pe 22.09 20:00 Hangon Urheilutalo HC HIK Dicken 18-27 50 Snell Christian Skogberg Johan
471 BP La 07.10 13:00 Myyrmäen Urheilutalo Atlas HC HIK 30-25 35 Björkman Jyri Haka-Taivalmäki Ari
475 BP La 14.10 12:00 Hangon Urheilutalo HC HIK EIF 27-29 58 Kinnari Sami Rönnberg Jan
479 BP La 21.10 18:30 Samppalinnan Palloiluhalli ÅIFK HC HIK 25-20 45 Blomqvist Stefan Nurmi Max
483 BP Su 29.10 16:40 Hangon Urheilutalo HC HIK Cocks 23-27 56 Helander Jan Snell Christian
490 BP Su 05.11 17:00 Siuntion Palloiluhalli SIF HC HIK 30-22 56 Helander Jan Korja Miro
501 BP La 25.11 16:45 Kauniaisten Palloiluhalli GrIFK HC HIK 40-24 42 Björkman Jyri Kaulio Teemu
506 BP La 02.12 14:50 Porvoon Urheiluhalli Akilles HC HIK 25-24 38 Nieminen Harri Illman Krister
512 BP La 09.12 12:00 Hangon Urheilutalo HC HIK BK-46 23-25 47 Illman Krister Wessberg Ulf
517 BP La 16.12 12:20 Pirkkolan Palloiluhalli Dicken HC HIK 27-21 25 Björkman Jyri Rima Timo
526 BP Su 21.01 14:30 Hangon Urheilutalo HC HIK Atlas 16-25 58 Snell Christian Järnström Sixten
530 BP Pe 26.01 20:00 Tammisaaren Palloiluhalli EIF HC HIK 28-17 40 Helander Jan Snell Christian
534 BP Su 04.02 14:00 Hangon Urheilutalo HC HIK ÅIFK 22-26 67 Järnström Sixten Snell Christian
589 BP Su 04.02 19:15 Hangon Urheilutalo ÅIFK HC HIK 24-23 83 Järnström Sixten Snell Christian
538 BP La 10.02 16:40 Riihimäen Urheilutalo Cocks HC HIK 34-22 28 Lehto Halina Kaulio Teemu
545 BP Su 04.03 16:30 Hangon Urheilutalo HC HIK SIF 25-32 37 Karlsson Robin Järnström Sixten
593 BP La 10.03 18:00 Hangon Urheilutalo HC HIK Cocks 20-28 65 Skogberg Johan Kinnari Sami
556 BP Su 18.03 15:30 Hangon Urheilutalo HC HIK GrIFK 23-32 50 Tillan Niko Mitrunen Päivi
567 BP La 24.03 13:30 Karjaan Urheiluhalli/Karis idrottshall BK-46 HC HIK 20-23 42 Helander Jan Karlsson Robin
561 BP Su 25.03 14:00 Hangon Urheilutalo HC HIK Akilles 23-21 85 Filonenko Volodymyr Wessberg Ulf
572 BP Ti 10.04 19:15 Hangon Urheilutalo HC HIK Dicken 21-28 82 Snell Christian Hietaharju Mikko
581 BP Su 15.04 14:30 Myyrmäen Urheilutalo Atlas HC HIK 32-12 35 Voionmaa Mikael Voncina Iva
585 BP Pe 20.04 20:00 Hangon Urheilutalo HC HIK EIF 27-27 73 Helander Jan Mitrunen Päivi
611 BP La 21.04 12:00 Kauniaisten Palloiluhalli GrIFK HC HIK - Björkman Jyri Fuhrer Christian
600 BP La 28.04 15:30 Folksam Arena SIF HC HIK - Filonenko Volodymyr Helander Jan

B-pojat kilpasarja

2 Vilma Nordström
4 Rasmus Rantanen
6 Rasmus Roth
7 Emilia Rosenström
8 Fredrik Häggroth C
9 Karl-Edwin Knichter
10 Anton Rejström
11 Luca Österberg
15 Matilda Berndtsson
16 Oscar Puputti
18 Alexander Müller
20 Isac Roth
K1 Kiinnitys kilpasarjaan, kun seuralla on joukkue myös haastajasarjassa
K2 Kiinnitys joukkueeseen, kun seuralla (B-F) on kaksi joukkuetta samassa sarjassa
IP Käyttää ikärajaisten kilpailujen poikkeussääntöä
YP Yli-ikäisten poikkeuslupa
KP Kehityspelaaja
AP Ali-ikäisen poikkeuslupa, kiinnitys A tai B-junioreihin

ValmentajaMagnus Roth
ValmentajaLinus Sandblom
JoukkueenjohtajaMalin Enberg