Dicken  



Peliasun värit: Paita punainen
Housut siniset
Sukat valkoiset
Vara-asun värit: Paita sininen
Housut siniset
Sukat valkoiset

Yhteyshenkilö:
Daniela Lindqvist

040 548 4169
Vanhat kaudet
E-tytöt 07 kilpasarja
Nro Sarja Pv Pvm Klo Kenttä Koti Vieras Tulos Katsojia Tuomari Tuomari 2
4244 ET La 07.10 14:55 Ruskeasuon liikuntahalli 2 Dicken HIFK Itä 23-10 55 Örn Simeon Heiskanen Raita
4273 ET Su 08.10 13:40 Ruskeasuon liikuntahalli 1 Dicken Cocks 36-14 49 Sjölund Moa Pavlics Krisztian
4226 ET Su 29.10 12:30 Siuntion Palloiluhalli SIF Dicken 9-30 45 Maijala Anna Lindroos Henrik
4232 ET Su 05.11 15:10 Ruskeasuon liikuntahalli 1 Dicken PIF 19-16 49 Rima Timo Voncina Iva
4238 ET La 18.11 14:15 Ruskeasuon liikuntahalli 2 HIFK Länsi Dicken 11-24 40 Sjölund Moa Sundqvist Maj
4250 ET Su 03.12 12:10 Kauniaisten Palloiluhalli 2 GrIFK Dicken 15-17 42 Nevala-Lehtonen Mikkel Holopainen Liisa
4256 ET Su 10.12 17:10 Pirkkolan Palloiluhalli Dicken HC HIK 19-21 33 Nevala-Lehtonen Mikkel Sundqvist Maj
4262 ET La 16.12 13:20 Varia Atlas Dicken 24-24 37 Keränen Karina Larionova Kelli
4268 ET Su 14.01 18:05 Ruskeasuon liikuntahalli 1 Dicken KyIF 19-20 43 Björkman Jyri Örn Joakim
4278 ET Su 28.01 11:45 Karjaan Urheiluhalli/Karis idrottshall BK-46 Dicken 22-19 43 Järnström Sixten ?? ????
4292 ET Su 11.02 14:10 Ruskeasuon liikuntahalli 1 Dicken SIF 25-12 37 Haka-Taivalmäki Ari Örn Joakim
4298 ET Su 04.03 15:10 PIF-center PIF Dicken 12-21 30 Nieminen Terese Lundin Eddie
4304 ET Su 11.03 11:40 Ruskeasuon liikuntahalli 1 Dicken HIFK Länsi 15-14 35 Haka-Taivalmäki Ari Tillan Niko
4310 ET Su 18.03 14:00 Kallahden Koulu HIFK Itä Dicken 21-25 37 Pihlajamaa Akseli Penttinen Hannu
4316 ET Su 25.03 13:00 Ruskeasuon liikuntahalli 1 Dicken GrIFK 20-21 43 Lönnqvist Mariela ?? ????
4322 ET La 14.04 12:00 Hangon Urheilutalo HC HIK Dicken 21-13 54 Snell Christian Hietaharju Mikko
4328 ET Su 15.04 11:45 Ruskeasuon liikuntahalli 1 Dicken Atlas 28-16 25 Örn Joakim Pihlajamaa Akseli
4334 ET Su 22.04 15:00 Kirkkonummen halli (väestönsuoja) KyIF Dicken - Nyberg Anna Pennanen My
4339 ET La 28.04 19:15 Istuinkiven liikuntahalli Cocks Dicken - Pilvilä Jimi Sankari Tuomas
4344 ET Su 06.05 17:00 Ruskeasuon liikuntahalli 1 Dicken BK-46 - Lönnqvist Mariela Keinänen Kai

E-tytöt 07 kilpasarja

2 Clara Nygård
3 Elsa Amper
4 Louisa Talasmäki
5 Karin Lindberg
6 Stephanie Lindqvist
7 Vivian Kemppainen
8 Stella Stedt
9 Ada Puolanne
10 Sara Feiring
11 Amanda Wiik
12 Emilia Siggberg
13 Ellinor Länsisalmi
14 Catharina Ståhlberg
15 Emma Eroma
16 Venla Nilsson
17 Alexandra Thibblin
22 Amanda Höckerstedt
23 Isaelle Riska
30 Anja Lehtinen
31 Saga Lindberg
K1 Kiinnitys kilpasarjaan, kun seuralla on joukkue myös haastajasarjassa
K2 Kiinnitys joukkueeseen, kun seuralla (B-F) on kaksi joukkuetta samassa sarjassa
IP Käyttää ikärajaisten kilpailujen poikkeussääntöä
YP Yli-ikäisten poikkeuslupa
KP Kehityspelaaja
AP Ali-ikäisen poikkeuslupa, kiinnitys A tai B-junioreihin

JoukkueenjohtajaDaniela Lindqvist