GrIFK  



Peliasun värit: Paita Vihreä (MV Musta)
Housut Vihreä (MV Musta)
Sukat Valkoinen
Vara-asun värit: Paita Valkoinen
Housut Vihreä
Sukat Valkoinen

www.grifk-handball.com
Yhteyshenkilö:
Bernt Juthström

040 769 8240
Vanhat kaudet
D-tytöt 06 kilpasarja
Nro Sarja Pv Pvm Klo Kenttä Koti Vieras Tulos Katsojia Tuomari Tuomari 2
3815 DT-06 Su 15.10 09:40 Pirkkolan Palloiluhalli Dicken Röd GrIFK 20-6 20 Laaksonen Annika ?? ????
3801 DT-06 Su 29.10 09:30 Latokartanon liikuntahalli HIFK GrIFK 6-10 25 Salokivi Jouni Pulliainen Juska
3811 DT-06 La 18.11 13:15 Koulukeskus/Skolcentrum GrIFK EIF 19-7 26 Itkonen Kira Ankio Christine
3819 DT-06 La 02.12 16:15 Koulukeskus/Skolcentrum GrIFK Dicken Blå 7-25 25 Larionova Kelli Haka-Taivalmäki Ari
3823 DT-06 Su 10.12 13:40 Istuinkiven liikuntahalli Cocks GrIFK 24-10 31 Heinonen Pyry Nieminen Harri
3827 DT-06 La 16.12 14:15 Koulukeskus/Skolcentrum GrIFK BK-46 11-18 20 Örn Simeon Haka-Taivalmäki Ari
3840 DT-06 La 20.01 16:15 Koulukeskus/Skolcentrum GrIFK SIF 19-12 52 Örn Simeon ?? ????
3845 DT-06 La 27.01 13:10 PIF-center PIF GrIFK 9-11 40 Alexandersson Alfons Nylund Rolf
3851 DT-06 La 03.02 13:15 Koulukeskus/Skolcentrum GrIFK KyIF 19-19 28 Reinikainen Oona Örn Joakim
3856 DT-06 Su 11.02 09:30 Kauniaisten Palloiluhalli 2 GrIFK HIFK 11-14 32 Holopainen Liisa Keränen Karina
3866 DT-06 La 10.03 13:15 Tammisaaren Palloiluhalli EIF GrIFK 19-20 45 Järnström Sixten Bobe Andreas
3870 DT-06 La 17.03 13:15 Koulukeskus/Skolcentrum GrIFK Dicken Röd 16-15 30 Keinänen Kai Örn Simeon
3874 DT-06 La 24.03 12:40 Ruskeasuon liikuntahalli 2 Dicken Blå GrIFK 16-9 42 Pakarinen Jonna Sjölund Moa
3878 DT-06 Ke 11.04 18:15 Kauniaisten Palloiluhalli GrIFK Cocks 13-27 27 Haka-Taivalmäki Ari Heiskanen Raita
3882 DT-06 La 14.04 13:45 Karjaan Urheiluhalli/Karis idrottshall BK-46 GrIFK 20-17 47 Järnström Sixten Pind Jörgen
3895 DT-06 La 28.04 14:00 Folksam Arena SIF GrIFK 0-10 lv ?? ???? ?? ????
3900 DT-06 La 05.05 16:15 Koulukeskus/Skolcentrum GrIFK PIF 12-10 30 Holopainen Liisa Heiskanen Raita
3906 DT-06 Su 13.05 09:30 Kirkkonummen halli (väestönsuoja) KyIF GrIFK 11-24 25 Maijala Anna Liimatainen Janne

D-tytöt 06 kilpasarja

2 Sophie Mecklin
3 Chiara Blom
5 Lotta Kuparinen
7 Bianca Ruohomaa
8 Sara Meinander
9 Alexandra Juthström
10 Emilie Skogström
11 Julia Syren
14 Selma Kettunen
15 Lilja Pihlajamaa
16 Liina Taipale
19 Jessica Stolt
23 Emilia Ekholm
36 Isabella Eskelin C
42 Rebecca Ahlblad
K1 Kiinnitys kilpasarjaan, kun seuralla on joukkue myös haastajasarjassa
K2 Kiinnitys joukkueeseen, kun seuralla (B-F) on kaksi joukkuetta samassa sarjassa
IP Käyttää ikärajaisten kilpailujen poikkeussääntöä
YP Yli-ikäisten poikkeuslupa
KP Kehityspelaaja
AP Ali-ikäisen poikkeuslupa, kiinnitys A tai B-junioreihin

JoukkueenjohtajaBernt Juthström