Atlas  



Peliasun värit: Paita Sininen
Housut Sininen
Vara-asun värit: 

Yhteyshenkilö:
Stefan Collin

040 750 6230
Vanhat kaudet
D-pojat 06 kilpasarja
Nro Sarja Pv Pvm Klo Kenttä Koti Vieras Tulos Katsojia Tuomari Tuomari 2
2255 DP-06 Su 29.10 14:30 Istuinkiven liikuntahalli Cocks Atlas 27-9 52 Kivipato Werneri Sankari Tuomas
2259 DP-06 Su 05.11 10:20 Myyrmäen Urheilutalo Atlas BK-46 17-25 25 Holopainen Liisa Keinänen Kai
2263 DP-06 Su 19.11 14:30 Tammisaaren Palloiluhalli EIF Atlas 14-22 80 Hietaharju Mikko Snell Christian
2272 DP-06 La 25.11 14:50 Varia Atlas PIF 25-25 25 Sjölund Moa Lönnqvist Mariela
2277 DP-06 Su 03.12 10:20 Myyrmäen Urheilutalo Atlas SIF 15-12 25 Lönnqvist Mariela Keränen Karina
2282 DP-06 La 09.12 18:10 Ruskeasuon liikuntahalli 2 Dicken Atlas 31-16 35 Sjölund Moa Sundqvist Maj
2286 DP-06 Su 17.12 10:20 Myyrmäen Urheilutalo Atlas GrIFK 22-18 42 Keinänen Kai Pavlics Krisztian
2291 DP-06 Su 14.01 14:10 Ruskeasuon liikuntahalli 2 HIFK White Atlas 21-14 93 Heiskanen Raita Wessberg Alexander
2300 DP-06 La 27.01 13:20 Varia Atlas Cocks 25-18 20 Haka-Taivalmäki Ari Larionova Kelli
2304 DP-06 Su 04.02 10:45 Karjaan Urheiluhalli/Karis idrottshall BK-46 Atlas 23-13 30 Reinikainen Oona Wikström Emil
2308 DP-06 La 10.02 14:50 Varia Atlas EIF 17-16 Heiskanen Raita ?? ????
2317 DP-06 Su 04.03 10:20 Paraisten Urheilu- ja Nuorisotalo PIF Atlas 17-19 32 Blomqvist Stefan Lundin Eddie
2322 DP-06 La 10.03 13:50 Siuntion Palloiluhalli SIF Atlas 18-29 Reinikainen Oona Sjöstedt Matilda
2327 DP-06 Ma 12.03 17:20 Energia Areena Atlas Dicken 8-19 49 Fuhrer Christian Keränen Karina
2331 DP-06 La 24.03 16:15 Koulukeskus/Skolcentrum GrIFK Atlas 24-38 55 Liimatainen Janne Reinikainen Oona
2336 DP-06 Su 08.04 10:20 Myyrmäen Urheilutalo Atlas HIFK White 8-19 32 Voionmaa Mikael ?? ????
2340 DP-06 Su 15.04 11:00 Samppalinnan Palloiluhalli ÅIFK Atlas 20-13 32 Maijala Anna Leandersson Jan-Erik
2295 DP-06 Su 15.04 13:00 Samppalinnan Palloiluhalli Atlas ÅIFK 18-26 44 Maijala Anna Leandersson Jan-Erik

D-pojat 06 kilpasarja

2 Oliver Aalto
4 Markus Niiranen
5 Aron Sivonen
7 Ilari Purojärvi
10 William Sontag
14 Tony Collin
17 Theo Kojo
19 Lucas Westerlund
22 Akira Kuroda
25 Oscar Eklund
55 Aku Sylvestersson
65 Jimi Salonen
96 Frank Berghäll
0 Juuso Syrjänen
K1 Kiinnitys kilpasarjaan, kun seuralla on joukkue myös haastajasarjassa
K2 Kiinnitys joukkueeseen, kun seuralla (B-F) on kaksi joukkuetta samassa sarjassa
IP Käyttää ikärajaisten kilpailujen poikkeussääntöä
YP Yli-ikäisten poikkeuslupa
KP Kehityspelaaja
AP Ali-ikäisen poikkeuslupa, kiinnitys A tai B-junioreihin

JoukkueenjohtajaStefan Collin