HIFK  



Peliasun värit: Paita Punainen
Vara-asun värit: 

Yhteyshenkilö:
Harri Hagner

0400 739 680
Vanhat kaudet
D-tytöt 06 kilpasarja
Nro Sarja Pv Pvm Klo Kenttä Koti Vieras Tulos Katsojia Tuomari Tuomari 2
3801 DT-06 Su 29.10 09:30 Latokartanon liikuntahalli HIFK GrIFK 6-10 25 Salokivi Jouni Pulliainen Juska
3806 DT-06 Su 05.11 13:00 Tammisaaren Palloiluhalli EIF HIFK 13-15 48 Järnström Sixten Pind Jörgen
3810 DT-06 La 18.11 16:10 Ruskeasuon liikuntahalli 1 HIFK Dicken Röd 9-32 40 Sundqvist Maj Laitinen Helen
3814 DT-06 Su 26.11 19:10 Ruskeasuon liikuntahalli 2 Dicken Blå HIFK 9-20 35 Hiitola Sofie Rima Timo
3818 DT-06 La 02.12 15:10 Ruskeasuon liikuntahalli 1 HIFK Cocks 12-35 20 Keränen Karina Keinänen Kai
3822 DT-06 La 09.12 12:00 Karjaan Urheiluhalli/Karis idrottshall BK-46 HIFK 29-9 53 Järnström Sixten Hietaharju Mikko
3835 DT-06 Su 14.01 14:00 Folksam Arena SIF HIFK 15-18 50 Wessberg Ulf ?? ????
3841 DT-06 Su 21.01 10:50 Helsingin Urheilutalo HIFK PIF 11-7 26 Örn Simeon Rima Timo
3846 DT-06 Su 28.01 09:50 Kirkkonummen halli (väestönsuoja) KyIF HIFK 10-19 37 Filonenko Volodymyr Wikström Emil
3856 DT-06 Su 11.02 09:30 Kauniaisten Palloiluhalli 2 GrIFK HIFK 11-14 32 Holopainen Liisa Keränen Karina
3877 DT-06 Su 04.03 10:50 Helsingin Urheilutalo HIFK BK-46 17-23 20 Pavlics Krisztian ?? ????
3865 DT-06 La 10.03 12:10 Pirkkolan Palloiluhalli Dicken Röd HIFK 17-7 28 Holopainen Liisa Keränen Karina
3869 DT-06 La 17.03 16:10 Ruskeasuon liikuntahalli 1 HIFK Dicken Blå 17-13 35 Pihlajamaa Akseli Pulliainen Juska
3873 DT-06 Su 08.04 13:30 Istuinkiven liikuntahalli Cocks HIFK 26-4 30 Wessberg Ulf Heinonen Pyry
3861 DT-06 La 21.04 10:50 Latokartanon liikuntahalli HIFK EIF 23-8 22 Haka-Taivalmäki Ari ?? ????
3890 DT-06 Su 22.04 09:30 Helsingin Urheilutalo HIFK SIF 9-12 40 Örn Joakim Örn Simeon
3901 DT-06 La 05.05 16:10 Ruskeasuon liikuntahalli 1 HIFK KyIF 17-11 30 Keinänen Kai Larionova Kelli
3896 DT-06 Su 06.05 12:40 Paraisten Urheilu- ja Nuorisotalo PIF HIFK 5-17 47 Alexandersson Alfons Lundin Eddie

D-tytöt 06 kilpasarja

3 Ester Anttila
5 Vera Saunamäki
8 Izabel Fox
10 Ellen Hagner
11 Emmi Lumio
12 Ingrid Maula
14 Kajsa Salorinne
16 Astrid Moshagen
18 Malin Kyynäräinen
20 Rafaela Marschan
21 Sophie Albert
25 Inna Siltanen
28 Benita Westerlund
0 Ellen Haakana
K1 Kiinnitys kilpasarjaan, kun seuralla on joukkue myös haastajasarjassa
K2 Kiinnitys joukkueeseen, kun seuralla (B-F) on kaksi joukkuetta samassa sarjassa
IP Käyttää ikärajaisten kilpailujen poikkeussääntöä
YP Yli-ikäisten poikkeuslupa
KP Kehityspelaaja
AP Ali-ikäisen poikkeuslupa, kiinnitys A tai B-junioreihin

JoukkueenjohtajaHarri Hagner