HIFK Itä  



Peliasun värit: Paita Punainen
Housut Valkoinen
Vara-asun värit: Paita Valkoinen
Housut Valkoinen

Yhteyshenkilö:
Jan-Michael Valtonen

050 520 5889
Vanhat kaudet
C-tytöt 04 haastajasarja
Nro Sarja Pv Pvm Klo Kenttä Koti Vieras Tulos Katsojia Tuomari Tuomari 2
3125 CT-04H Ti 03.10 20:00 Kallahden Koulu HIFK Itä Dicken 9-27 21 Lehto Halina Keinänen Kai
3131 CT-04H Ti 24.10 19:50 Kallahden Koulu HIFK Itä Akilles 21-12 15 Pavlics Krisztian Wessberg Alexander
3141 CT-04H Ti 31.10 20:00 Kallahden Koulu HIFK Itä Atlas 13-18 11 Björkman Jyri Holopainen Liisa
3150 CT-04H Ma 27.11 16:55 Ruskeasuon liikuntahalli 2 Sparta HIFK Itä 20-30 19 Ankio Christine Fuhrer Christian
3154 CT-04H Ti 28.11 20:00 Kallahden Koulu HIFK HIFK Itä 20-31 14 Voionmaa Mikael Pavlics Krisztian
3161 CT-04H La 16.12 15:10 Ruskeasuon liikuntahalli 2 Dicken HIFK Itä 44-20 25 Liimatainen Janne Maijala Anna
3167 CT-04H Su 28.01 10:50 Porvoon Urheiluhalli Akilles HIFK Itä 26-20 22 Haka-Taivalmäki Ari Westerlund Christian
3177 CT-04H La 10.02 09:50 Myyrmäen Urheilutalo Atlas HIFK Itä 25-16 30 Voncina Iva Pakarinen Jonna
3186 CT-04H Ti 06.03 20:00 Kallahden Koulu HIFK Itä Sparta 43-12 21 Björkman Jyri Fuhrer Christian
3190 CT-04H Su 18.03 09:30 Latokartanon liikuntahalli HIFK HIFK Itä 25-17 Ankio Christine Keränen Karina
3197 CT-04H Ti 03.04 20:00 Kallahden Koulu HIFK Itä Dicken 32-40 25 Rima Timo Fuhrer Christian
3203 CT-04H Ti 17.04 20:00 Kallahden Koulu HIFK Itä Akilles 17-23 20 Fuhrer Christian Keränen Karina
3213 CT-04H Su 06.05 14:00 Kallahden Koulu HIFK Itä Atlas - Hiitola Sofie Wessberg Alexander
3118 CT-04H Su 13.05 09:30 Latokartanon liikuntahalli HIFK HIFK Itä - Fuhrer Christian Holopainen Liisa
3114 CT-04H Ti 15.05 20:00 Kallahden Koulu HIFK Itä Sparta - Keränen Karina Holopainen Liisa

C-tytöt 04 haastajasarja

3 Isa Pulliainen
4 Sara Kunnas K2
5 Hilda Ruotanen K2
6 Siru Juuri-Oja
7 Hilla Juuti
8 Yasmin Bettaieb A
10 Kira Karolina Valtonen
11 Saga Uddström
13 Sofia Varakas
14 Ida-Maria Manelius C
16 Milla Mäki-Kahma K2
18 Alisa Ruusula K2
20 Ida-Annika Lindholm YP
99 Julia Keränen K2
K1 Kiinnitys kilpasarjaan, kun seuralla on joukkue myös haastajasarjassa
K2 Kiinnitys joukkueeseen, kun seuralla (B-F) on kaksi joukkuetta samassa sarjassa
IP Käyttää ikärajaisten kilpailujen poikkeussääntöä
YP Yli-ikäisten poikkeuslupa
KP Kehityspelaaja
AP Ali-ikäisen poikkeuslupa, kiinnitys A tai B-junioreihin

ValmentajaRoy Myrberg
JoukkueenjohtajaJan-Michael Valtonen