ÅIFK  



Peliasun värit: Paita Musta
Housut Musta
Vara-asun värit: Paita Keltainen
Housut Musta

Yhteyshenkilö:
Pia Ahonen


Vanhat kaudet
B-pojat kilpasarja
Nro Sarja Pv Pvm Klo Kenttä Koti Vieras Tulos Katsojia Tuomari Tuomari 2
448 BP La 09.09 18:15 Samppalinnan Palloiluhalli ÅIFK SIF 23-27 47 Leandersson Samuel Blomqvist Stefan
459 BP La 23.09 16:15 Samppalinnan Palloiluhalli ÅIFK GrIFK 18-33 42 Nylund Rolf Leandersson Jan-Erik
464 BP La 30.09 11:45 Porvoon Urheiluhalli Akilles ÅIFK 9-29 52 Lehto Halina Pakarinen Jonna
469 BP La 07.10 11:00 Samppalinnan Palloiluhalli ÅIFK BK-46 17-18 37 Glantz Julia Blomqvist Stefan
474 BP La 14.10 12:20 Pirkkolan Palloiluhalli Dicken ÅIFK 28-15 53 Tillan Niko Voionmaa Mikael
479 BP La 21.10 18:30 Samppalinnan Palloiluhalli ÅIFK HC HIK 25-20 45 Blomqvist Stefan Nurmi Max
484 BP La 28.10 13:00 Myyrmäen Urheilutalo Atlas ÅIFK 22-18 33 Voionmaa Mikael Wessberg Alexander
489 BP Su 05.11 12:15 Samppalinnan Palloiluhalli ÅIFK EIF 20-28 25 Kinnari Sami Skogberg Johan
574 BP La 11.11 15:50 Porvoon Urheiluhalli Akilles ÅIFK 21-32 49 Backman Bertel Voionmaa Mikael
553 BP Su 26.11 15:00 Samppalinnan Palloiluhalli ÅIFK Cocks 32-11 52 Metsämäki Christopher Leandersson Samuel
503 BP La 02.12 15:30 Siuntion Palloiluhalli SIF ÅIFK 16-21 20 Filonenko Volodymyr Rima Timo
514 BP La 16.12 16:45 Kauniaisten Palloiluhalli GrIFK ÅIFK 25-21 42 Voncina Iva Illman Krister
519 BP Su 14.01 15:00 Samppalinnan Palloiluhalli ÅIFK Akilles 36-25 28 Metsämäki Christopher Nurmi Max
529 BP Ke 17.01 19:00 Samppalinnan Palloiluhalli ÅIFK Dicken 17-10 42 Nurmi Max Leandersson Samuel
524 BP La 20.01 15:30 Karjaan Urheiluhalli/Karis idrottshall BK-46 ÅIFK 20-18 63 Illman Krister Wikström Emil
534 BP Su 04.02 14:00 Hangon Urheilutalo HC HIK ÅIFK 22-26 67 Järnström Sixten Snell Christian
589 BP Su 04.02 19:15 Hangon Urheilutalo ÅIFK HC HIK 24-23 83 Järnström Sixten Snell Christian
539 BP Pe 09.02 20:00 Samppalinnan Palloiluhalli ÅIFK Atlas 16-23 55 Leandersson Samuel Lindberg Joni
544 BP Pe 02.03 20:00 Tammisaaren Palloiluhalli EIF ÅIFK 20-16 26 Karlsson Robin Järnström Sixten
599 BP Pe 09.03 20:00 Samppalinnan Palloiluhalli ÅIFK EIF 22-28 45 Nurmi Max Blomqvist Stefan
498 BP La 17.03 18:30 Riihimäen Urheilutalo Cocks ÅIFK 22-21 48 Laaksonen Annika Korja Miro
558 BP Su 25.03 15:00 Samppalinnan Palloiluhalli ÅIFK SIF 26-32 47 Leandersson Samuel Nurmi Max
579 BP La 07.04 12:30 Samppalinnan Palloiluhalli ÅIFK BK-46 25-17 32 Leandersson Samuel Metsämäki Christopher
569 BP Su 08.04 12:30 Samppalinnan Palloiluhalli ÅIFK GrIFK 32-36 48 Nurmi Max Blomqvist Stefan
584 BP La 21.04 12:20 Pirkkolan Palloiluhalli Dicken ÅIFK - Laaksonen Annika Nyberg Annette
594 BP La 28.04 12:30 Myyrmäen Urheilutalo Atlas ÅIFK - Tillan Niko Kaulio Teemu
608 BP Su 29.04 12:40 Riihimäen Urheilutalo Cocks ÅIFK - Nieminen Harri Ojapalo Pasi

B-pojat kilpasarja

1 Oliver Kallionpää
2 Niko Heinonen 0 - - - - - - - -
3 Leevi Riihelä
5 Paavo Kaartinen
6 Samuel Edberg 0 - - - - - - - -
7 Mikael Pesonen 0 - - - - - - - -
8 Kalle Helminen 0 - - - - - - - -
9 Vidar Lepola 0 - - - - - - - -
10 Mikael Talka 0 - - - - - - - -
12 Eero Virtanen 0 - - - - - - - -
19 Jonne Karttunen 0 - - - - - - - -
20 Benjamin Fellman 0 - - - - - - - -
22 Emil Långstedt 0 - - - - - - - -
24 Saska Soini 0 - - - - - - - -
27 Rasmus Norström
28 Eero Laine 0 - - - - - - - -
0 Filip Jansén IP
0 Ben Schäfer
K1 Kiinnitys kilpasarjaan, kun seuralla on joukkue myös haastajasarjassa
K2 Kiinnitys joukkueeseen, kun seuralla (B-F) on kaksi joukkuetta samassa sarjassa
IP Käyttää ikärajaisten kilpailujen poikkeussääntöä
YP Yli-ikäisten poikkeuslupa
KP Kehityspelaaja
AP Ali-ikäisen poikkeuslupa, kiinnitys A tai B-junioreihin

JoukkueenjohtajaPia Ahonen