HIFK  



Peliasun värit: Paita punainen
Housut valkoinen
Vara-asun värit: Paita valkoinen
Housut valkoinen

Yhteyshenkilö:
Markus Ånäs

040 529 7939
Vanhat kaudet
D-pojat 05 kilpasarja
Nro Sarja Pv Pvm Klo Kenttä Koti Vieras Tulos Katsojia Tuomari Tuomari 2
2246 DP-05 Su 15.10 12:10 Ruskeasuon liikuntahalli 2 HIFK Dicken Röd 24-27 35 Keränen Karina Larionova Kelli
2122 DP-05 Ma 23.10 18:10 Ruskeasuon liikuntahalli 1 HIFK GrIFK 21-25 20 Ankio Christine Örn Simeon
2233 DP-05 Ma 06.11 18:10 Ruskeasuon liikuntahalli 1 HIFK Akilles 20-17 47 Illman Krister Wessberg Alexander
2131 DP-05 La 18.11 17:45 Peltola ÅIFK HIFK 35-26 31 Nurmi Max Nylund Rolf
2135 DP-05 La 25.11 10:40 Helsingin Urheilutalo HIFK Cocks 13-21 47 Voionmaa Mikael Pavlics Krisztian
2139 DP-05 La 02.12 19:30 Karjaan Urheiluhalli/Karis idrottshall BK-46 HIFK 27-19 51 Helander Jan Wikström Emil
2143 DP-05 La 09.12 10:45 Herttoniemenrannan Liikuntahalli HIFK Akilles 21-17 29 Haka-Taivalmäki Ari Heiskanen Raita
2240 DP-05 Su 17.12 13:15 Paraisten Urheilu- ja Nuorisotalo PIF HIFK 26-17 25 Nylund Rolf Lundin Eddie
2150 DP-05 Su 17.12 15:45 Paraisten Urheilu- ja Nuorisotalo PIF HIFK 25-18 50 Lehtonen Mika Lundin Eddie
2156 DP-05 Su 14.01 13:10 Ruskeasuon liikuntahalli 2 HIFK Dicken Röd 27-26 108 Nyström Anthon Wessberg Alexander
2161 DP-05 Su 21.01 15:40 Ruskeasuon liikuntahalli 1 Dicken Blå HIFK 17-27 53 Haka-Taivalmäki Ari Voncina Iva
2176 DP-05 La 10.02 10:40 Helsingin Urheilutalo HIFK ÅIFK 20-20 15 Pavlics Krisztian Wessberg Alexander
2184 DP-05 Su 11.03 12:10 Ruskeasuon liikuntahalli 2 HIFK BK-46 21-26 25 Lehto Halina Hiitola Sofie
2251 DP-05 Ti 13.03 19:10 Ruskeasuon liikuntahalli 2 Dicken Blå HIFK 16-22 24 Fuhrer Christian Örn Simeon
2188 DP-05 La 17.03 12:10 Porvoon Urheiluhalli Akilles HIFK 25-8 21 Kuri Tapani ?? ????
2195 DP-05 La 24.03 10:40 Helsingin Urheilutalo HIFK PIF 20-22 30 Voncina Iva ?? ????
2167 DP-05 Ke 04.04 18:15 Kauniaisten Palloiluhalli GrIFK HIFK 28-20 39 Rima Timo Salokivi Jouni
2201 DP-05 La 07.04 13:45 Ruskeasuon liikuntahalli 2 Dicken Röd HIFK 17-30 24 Örn Joakim Wessberg Ulf
2206 DP-05 Ma 09.04 18:10 Ruskeasuon liikuntahalli 1 HIFK Dicken Blå 32-19 15 Keinänen Kai Keränen Karina
2180 DP-05 La 14.04 15:30 Riihimäen Urheilutalo Cocks HIFK 15-21 60 Heinonen Pyry Kivipato Werneri
2225 DP-05 Ma 16.04 18:10 Ruskeasuon liikuntahalli 1 HIFK Cocks 14-21 24 Wessberg Alexander Keränen Karina
2212 DP-05 Ma 23.04 18:10 Ruskeasuon liikuntahalli 1 HIFK GrIFK - Pavlics Krisztian Wessberg Alexander
2229 DP-05 La 05.05 12:45 Karjaan Urheiluhalli/Karis idrottshall BK-46 HIFK - Helander Jan Roos Jonathan
2221 DP-05 Su 06.05 18:30 Samppalinnan Palloiluhalli ÅIFK HIFK - Blomqvist Stefan Lehtonen Mika

D-pojat 05 kilpasarja

1 Pontus Ånäs K1
3 Altti Kolkki IP
5 Konsta Inha
6 Rufus Ekström
7 Rasmus Kari
11 Pablo Jorge Ruiz Martinez
15 Rikhard Österlund
20 Melvin Rignell
21 Jasper Vorotinski
22 Cristian Petsola
27 Henri Jungner
33 Joel Laakkonen
37 Oliver Holmlund
55 Eetu Ehrstedt
60 Vili Leppänen K1
64 Jakob Valdemar Meinander K1
72 Totti Antikainen
K1 Kiinnitys kilpasarjaan, kun seuralla on joukkue myös haastajasarjassa
K2 Kiinnitys joukkueeseen, kun seuralla (B-F) on kaksi joukkuetta samassa sarjassa
IP Käyttää ikärajaisten kilpailujen poikkeussääntöä
YP Yli-ikäisten poikkeuslupa
KP Kehityspelaaja
AP Ali-ikäisen poikkeuslupa, kiinnitys A tai B-junioreihin

JoukkueenjohtajaMarkus Ånäs