Cocks  



Peliasun värit: Paita Keltainen
Housut Punainen
Vara-asun värit: Paita Punainen
Housut Punainen

Yhteyshenkilö:
Tomi Nurminen

050 511 4422
Vanhat kaudet
D-pojat 05 kilpasarja
Nro Sarja Pv Pvm Klo Kenttä Koti Vieras Tulos Katsojia Tuomari Tuomari 2
2243 DP-05 Su 15.10 12:50 Istuinkiven liikuntahalli Cocks Akilles 13-13 35 Heinonen Pyry Sankari Tuomas
2120 DP-05 Su 29.10 15:45 Istuinkiven liikuntahalli Cocks Dicken Röd 18-18 32 Heinonen Pyry Kivipato Werneri
2125 DP-05 Su 05.11 18:10 Ruskeasuon liikuntahalli 2 Dicken Blå Cocks 17-24 30 Larionova Kelli Örn Joakim
2130 DP-05 Su 19.11 15:40 Istuinkiven liikuntahalli Cocks GrIFK 18-27 32 Kivipato Werneri Heinonen Pyry
2135 DP-05 La 25.11 10:40 Helsingin Urheilutalo HIFK Cocks 13-21 47 Voionmaa Mikael Pavlics Krisztian
2230 DP-05 Su 03.12 13:10 Istuinkiven liikuntahalli Cocks ÅIFK 20-23 33 Kivipato Elmeri Kivipato Werneri
2140 DP-05 Su 03.12 15:40 Istuinkiven liikuntahalli Cocks ÅIFK 15-22 34 Heinonen Pyry Pilvilä Jimi
2149 DP-05 La 09.12 10:45 Karjaan Urheiluhalli/Karis idrottshall BK-46 Cocks 25-16 52 Järnström Sixten Hietaharju Mikko
2239 DP-05 La 09.12 13:30 Karjaan Urheiluhalli/Karis idrottshall BK-46 Cocks 20-15 27 Järnström Sixten Hietaharju Mikko
2153 DP-05 Su 14.01 13:25 Istuinkiven liikuntahalli Cocks Akilles 16-15 60 Sankari Tuomas Kivipato Elmeri
2159 DP-05 Su 21.01 12:30 Paraisten Urheilu- ja Nuorisotalo PIF Cocks 20-13 25 Leandersson Samuel Lindberg Joni
2249 DP-05 Su 21.01 15:00 Paraisten Urheilu- ja Nuorisotalo PIF Cocks 19-17 26 Lindberg Joni Leandersson Samuel
2165 DP-05 Su 28.01 11:45 Ruskeasuon liikuntahalli 1 Dicken Röd Cocks 9-23 22 Fuhrer Christian Hiitola Sofie
2170 DP-05 Su 04.02 10:00 Istuinkiven liikuntahalli Cocks Dicken Blå 19-16 30 Heinonen Pyry Sankari Tuomas
2175 DP-05 La 10.02 18:15 Koulukeskus/Skolcentrum GrIFK Cocks 20-15 25 Rots Hugo Haka-Taivalmäki Ari
2198 DP-05 Su 04.03 11:00 Porvoon Urheiluhalli Akilles Cocks 8-18 21 Haka-Taivalmäki Ari ?? ????
2185 DP-05 La 10.03 16:30 Peltola ÅIFK Cocks 27-29 35 Blomqvist Stefan Lundin Eddie
2194 DP-05 Su 25.03 16:00 Riihimäen Urheilutalo Cocks BK-46 18-34 25 Heinonen Pyry Pilvilä Jimi
2180 DP-05 La 14.04 15:30 Riihimäen Urheilutalo Cocks HIFK 15-21 60 Heinonen Pyry Kivipato Werneri
2204 DP-05 Su 15.04 10:40 Paraisten Urheilu- ja Nuorisotalo Cocks PIF 15-24 30 Leandersson Samuel Lindberg Joni
2225 DP-05 Ma 16.04 18:10 Ruskeasuon liikuntahalli 1 HIFK Cocks 14-21 24 Wessberg Alexander Keränen Karina
2210 DP-05 La 21.04 13:30 Riihimäen Urheilutalo Cocks Dicken Röd - Heinonen Pyry Pilvilä Jimi
2215 DP-05 La 28.04 14:00 Ruskeasuon liikuntahalli 2 Dicken Blå Cocks - Örn Joakim Örn Simeon
2220 DP-05 Su 29.04 12:15 Istuinkiven liikuntahalli Cocks GrIFK - Kivipato Elmeri Heinonen Pyry

D-pojat 05 kilpasarja

1 Eemeli Laitaharju
2 Joona Jauhiainen K1
4 Joona Aalto K1
5 Aatu Maltolahti
7 Luca Viitamäki
9 Julius Eronen
10 Juuso Tuominen
14 Valtteri Viren K1
17 Axel Ingman
18 Juho Nurminen
22 Urho Jari Iisakki Viita
23 Miika Mäenpää
27 Kalle Jari Jalmari Viita
33 Mikael Paavo Ilmari Vuori
37 Jesse Hatanpää
73 Kaapo Helander
0 Denali Antinsalo
0 Venne Kallionalusta
0 Oskari Vainionpää
K1 Kiinnitys kilpasarjaan, kun seuralla on joukkue myös haastajasarjassa
K2 Kiinnitys joukkueeseen, kun seuralla (B-F) on kaksi joukkuetta samassa sarjassa
IP Käyttää ikärajaisten kilpailujen poikkeussääntöä
YP Yli-ikäisten poikkeuslupa
KP Kehityspelaaja
AP Ali-ikäisen poikkeuslupa, kiinnitys A tai B-junioreihin

JoukkueenjohtajaTomi Nurminen
JoukkueenjohtajaVille Laitaharju