BK-46  



Peliasun värit: Paita Puna-valkoraitainen
Housut Siniset
Vara-asun värit: Paita Sininen
Housut Sinset

Yhteyshenkilö:
Roger Roos

0400 471 260
Vanhat kaudet
D-pojat 05 kilpasarja
Nro Sarja Pv Pvm Klo Kenttä Koti Vieras Tulos Katsojia Tuomari Tuomari 2
2248 DP-05 La 21.10 16:30 Porvoon Urheiluhalli Akilles BK-46 11-19 40 Karlsson Robin Rönnberg Jan
2124 DP-05 Su 05.11 17:10 Ruskeasuon liikuntahalli 2 Dicken BK-46 24-25 55 Larionova Kelli Örn Joakim
2129 DP-05 Su 19.11 11:45 Karjaan Urheiluhalli/Karis idrottshall BK-46 Dicken 26-12 27 Roth Magnus Helander Jan
2139 DP-05 La 02.12 19:30 Karjaan Urheiluhalli/Karis idrottshall BK-46 HIFK 27-19 51 Helander Jan Wikström Emil
2149 DP-05 La 09.12 10:45 Karjaan Urheiluhalli/Karis idrottshall BK-46 Cocks 25-16 52 Järnström Sixten Hietaharju Mikko
2239 DP-05 La 09.12 13:30 Karjaan Urheiluhalli/Karis idrottshall BK-46 Cocks 20-15 27 Järnström Sixten Hietaharju Mikko
2144 DP-05 Su 10.12 15:40 Samppalinnan Palloiluhalli ÅIFK BK-46 15-25 65 Lundin Eddie Lehtonen Mika
2119 DP-05 La 16.12 10:15 Karjaan Urheiluhalli/Karis idrottshall BK-46 PIF 25-22 47 Järnström Sixten Roth Magnus
2158 DP-05 La 20.01 12:20 Porvoon Urheiluhalli Akilles BK-46 16-28 50 Voncina Iva Voionmaa Mikael
2179 DP-05 Su 21.01 12:15 Karjaan Urheiluhalli/Karis idrottshall BK-46 GrIFK 27-23 57 Helander Jan Karlsson Robin
2164 DP-05 Su 28.01 12:40 Paraisten Urheilu- ja Nuorisotalo PIF BK-46 14-24 67 Blomqvist Stefan Nylund Rolf
2169 DP-05 La 03.02 11:45 Karjaan Urheiluhalli/Karis idrottshall BK-46 Dicken 30-26 56 Kinnari Sami Skogberg Johan
2224 DP-05 Su 04.03 12:15 Kauniaisten Palloiluhalli 2 GrIFK BK-46 22-24 25 Sundqvist Maj Örn Simeon
2184 DP-05 Su 11.03 12:10 Ruskeasuon liikuntahalli 2 HIFK BK-46 21-26 25 Lehto Halina Hiitola Sofie
2189 DP-05 La 17.03 12:45 Karjaan Urheiluhalli/Karis idrottshall BK-46 ÅIFK 30-16 27 Bobe Andreas Pind Jörgen
2174 DP-05 Su 18.03 15:10 Ruskeasuon liikuntahalli 1 Dicken BK-46 14-29 38 Örn Simeon Holopainen Liisa
2194 DP-05 Su 25.03 16:00 Riihimäen Urheilutalo Cocks BK-46 18-34 25 Heinonen Pyry Pilvilä Jimi
2203 DP-05 La 14.04 11:15 Karjaan Urheiluhalli/Karis idrottshall BK-46 Akilles 31-20 45 Järnström Sixten Pind Jörgen
2234 DP-05 Ke 25.04 18:30 Samppalinnan Palloiluhalli ÅIFK BK-46 13-35 36 Lehtonen Mika Lindberg Joni
2214 DP-05 La 28.04 12:50 Ruskeasuon liikuntahalli 2 Dicken BK-46 16-32 37 Örn Joakim Örn Simeon
2209 DP-05 Su 29.04 12:00 Karjaan Urheiluhalli/Karis idrottshall BK-46 PIF 26-16 31 Bobe Andreas Roos Jonathan
2219 DP-05 Ke 09.05 18:00 Karjaan Urheiluhalli/Karis idrottshall BK-46 Dicken 23-15 44 Bobe Andreas Järnström Sixten
2134 DP-05 Pe 11.05 18:30 Kauniaisten Palloiluhalli GrIFK BK-46 18-21 55 Rima Timo ?? ????
2229 DP-05 Ke 16.05 19:00 Karjaan Urheiluhalli/Karis idrottshall BK-46 HIFK 26-21 36 Helander Jan Bobe Andreas

D-pojat 05 kilpasarja

2 Melwin Gabrielsson
3 Liam Hagman
4 Axel Savolainen
5 Kevin Lindell
6 Matias Lindholm
7 William Grönblom
9 Jooa Knaapinen
14 Linus Lundqvist
15 Simon Holmlund
16 Vilho Wuorenrinne
17 Ivan Roos
19 Axel Osterlund
K1 Kiinnitys kilpasarjaan, kun seuralla on joukkue myös haastajasarjassa
K2 Kiinnitys joukkueeseen, kun seuralla (B-F) on kaksi joukkuetta samassa sarjassa
IP Käyttää ikärajaisten kilpailujen poikkeussääntöä
YP Yli-ikäisten poikkeuslupa
KP Kehityspelaaja
AP Ali-ikäisen poikkeuslupa, kiinnitys A tai B-junioreihin

ValmentajaJan Hagman
JoukkueenjohtajaRoger Roos