Dicken  



Peliasun värit: Paita Punainen
Housut Sininen
Vara-asun värit: Paita Sininen
Housut Sininen

Yhteyshenkilö:
Robert Westerholm

040 523 8606
Vanhat kaudet
D-tytöt 05 kilpasarja
Nro Sarja Pv Pvm Klo Kenttä Koti Vieras Tulos Katsojia Tuomari Tuomari 2
3358 DT-05 Pe 27.10 19:00 Siuntion Palloiluhalli SIF Dicken 7-23 27 Karlsson Kim Liimatainen Janne
3364 DT-05 Su 05.11 16:10 Ruskeasuon liikuntahalli 1 Dicken PIF 19-10 33 Rima Timo Voncina Iva
3508 DT-05 To 09.11 18:10 Ruskeasuon liikuntahalli 2 Dicken Cocks 19-13 39 Heiskanen Raita Lehto Halina
3484 DT-05 Su 19.11 16:00 Ruskeasuon liikuntahalli 1 Dicken HIFK 11-12 35 Rima Timo Rautiainen Otto
3374 DT-05 Su 26.11 09:35 Pirkkolan Palloiluhalli Dicken HIFK 17-9 25 Heiskanen Raita Ankio Christine
3379 DT-05 La 02.12 17:15 Koulukeskus/Skolcentrum GrIFK Dicken 15-33 27 Larionova Kelli Haka-Taivalmäki Ari
3512 DT-05 Su 14.01 15:20 Lyseopuiston yläaste Akilles Dicken 10-20 51 Laaksonen Annika ?? ????
3402 DT-05 Su 28.01 12:10 Porvoon Urheiluhalli Akilles Dicken 7-31 49 Westerlund Christian ?? ????
3518 DT-05 Su 04.02 12:50 Ruskeasuon liikuntahalli 1 Dicken ÅIFK 25-6 22 Sundqvist Maj Laitinen Helen
3408 DT-05 Su 04.02 14:20 Ruskeasuon liikuntahalli 1 Dicken ÅIFK 28-9 26 Sundqvist Maj Laitinen Helen
3413 DT-05 Su 11.02 15:20 Ruskeasuon liikuntahalli 1 Dicken SIF 39-10 62 Haka-Taivalmäki Ari Pihlajamaa Akseli
3419 DT-05 Su 04.03 13:50 Paraisten Urheilu- ja Nuorisotalo PIF Dicken 12-19 30 Blomqvist Stefan Lundin Eddie
3429 DT-05 Su 18.03 10:50 Helsingin Urheilutalo HIFK Dicken 14-11 30 Larionova Kelli Lönnqvist Mariela
3434 DT-05 Su 25.03 09:30 Pirkkolan Palloiluhalli Dicken GrIFK 26-10 24 Hiitola Sofie Lehto Halina
3468 DT-05 Su 15.04 14:00 Siuntion Palloiluhalli SIF Dicken 9-28 34 Wikström Emil Sjöstedt Matilda
3474 DT-05 La 21.04 15:40 Ruskeasuon liikuntahalli 2 Dicken PIF - Voncina Iva Wessberg Alexander
3398 DT-05 Su 22.04 12:10 Pirkkolan Palloiluhalli Dicken Cocks - Sjölund Moa Liimatainen Janne
3453 DT-05 La 28.04 12:30 Riihimäen Urheilutalo Cocks Dicken - Heinonen Pyry Kivipato Elmeri
3463 DT-05 La 05.05 14:30 Peltola ÅIFK Dicken - Lundin Eddie Blomqvist Stefan
3457 DT-05 Su 06.05 10:50 Pirkkolan Palloiluhalli Dicken Akilles - Örn Joakim Pavlics Krisztian
3489 DT-05 La 12.05 13:15 Koulukeskus/Skolcentrum GrIFK Dicken - Haka-Taivalmäki Ari Örn Joakim

D-tytöt 05 kilpasarja

3 Ellinor Åberg
4 Nicole Nerdrum
5 Stella Rosenqvist
6 Heidi Virtanen
7 Maj Lindberg
9 Teresa Haataja
10 Emilia Sundström K1
11 Frida Lyytikäinen K1
12 Kira Elgh
13 Iina Alanen
14 Ida Nordling
15 Leonie Winell
16 Celina Siggberg K1
17 Ellen Järnström
20 Sonja Nars
24 Stella Vihervuori
25 Alisha Potrykus
K1 Kiinnitys kilpasarjaan, kun seuralla on joukkue myös haastajasarjassa
K2 Kiinnitys joukkueeseen, kun seuralla (B-F) on kaksi joukkuetta samassa sarjassa
IP Käyttää ikärajaisten kilpailujen poikkeussääntöä
YP Yli-ikäisten poikkeuslupa
KP Kehityspelaaja
AP Ali-ikäisen poikkeuslupa, kiinnitys A tai B-junioreihin

JoukkueenjohtajaRobert Westerholm