Dicken Röd  



Peliasun värit: Paita Punainen
Housut Sininen
Vara-asun värit: Paita Sininen
Housut Sininen

Yhteyshenkilö:
Peter Sandin

050 599 8847
Vanhat kaudet
D-pojat 05 kilpasarja
Nro Sarja Pv Pvm Klo Kenttä Koti Vieras Tulos Katsojia Tuomari Tuomari 2
2237 DP-05 La 07.10 13:50 Ruskeasuon liikuntahalli 2 Dicken Blå Dicken Röd 13-15 42 Örn Simeon Heiskanen Raita
2241 DP-05 Su 08.10 11:40 Ruskeasuon liikuntahalli 1 Dicken Röd GrIFK 11-21 47 Voionmaa Mikael Keinänen Kai
2246 DP-05 Su 15.10 12:10 Ruskeasuon liikuntahalli 2 HIFK Dicken Röd 24-27 35 Keränen Karina Larionova Kelli
2120 DP-05 Su 29.10 15:45 Istuinkiven liikuntahalli Cocks Dicken Röd 18-18 32 Heinonen Pyry Kivipato Werneri
2124 DP-05 Su 05.11 17:10 Ruskeasuon liikuntahalli 2 Dicken Röd BK-46 24-25 55 Larionova Kelli Örn Joakim
2128 DP-05 Su 19.11 12:00 Lyseopuiston yläaste Akilles Dicken Röd 18-19 45 Backman Bertel Westerlund Christian
2147 DP-05 Su 26.11 12:40 Pirkkolan Palloiluhalli Dicken Blå Dicken Röd 21-17 27 Ankio Christine Heiskanen Raita
2137 DP-05 Su 03.12 14:30 Ruskeasuon liikuntahalli 1 Dicken Röd PIF 18-25 27 Wessberg Ulf Örn Joakim
2151 DP-05 Su 17.12 14:40 Ruskeasuon liikuntahalli 1 Dicken Röd GrIFK 12-29 42 Itkonen Kira Heiskanen Raita
2156 DP-05 Su 14.01 13:10 Ruskeasuon liikuntahalli 2 HIFK Dicken Röd 27-26 108 Nyström Anthon Wessberg Alexander
2160 DP-05 La 27.01 14:50 Ruskeasuon liikuntahalli 2 Dicken Röd ÅIFK 13-21 34 Wessberg Alexander Pavlics Krisztian
2165 DP-05 Su 28.01 11:45 Ruskeasuon liikuntahalli 1 Dicken Röd Cocks 9-23 22 Fuhrer Christian Hiitola Sofie
2169 DP-05 La 03.02 11:45 Karjaan Urheiluhalli/Karis idrottshall BK-46 Dicken Röd 30-26 56 Kinnari Sami Skogberg Johan
2192 DP-05 Su 11.02 17:10 Ruskeasuon liikuntahalli 2 Dicken Röd Dicken Blå 26-24 44 Larionova Kelli Laitinen Helen
2205 DP-05 La 03.03 12:30 Kupittaa 3 ÅIFK Dicken Röd 19-23 23 Leandersson Samuel Leandersson Jan-Erik
2250 DP-05 La 03.03 14:00 Kupittaa 3 Dicken Röd ÅIFK 22-20 16 Leandersson Samuel Leandersson Jan-Erik
2182 DP-05 Su 04.03 12:40 Paraisten Urheilu- ja Nuorisotalo PIF Dicken Röd 27-23 43 Lindberg Joni Lundin Eddie
2227 DP-05 La 10.03 15:40 Ruskeasuon liikuntahalli 2 Dicken Röd PIF 19-23 49 Fuhrer Christian Keinänen Kai
2173 DP-05 Su 11.03 13:40 Ruskeasuon liikuntahalli 1 Dicken Röd Akilles 18-16 22 Tillan Niko Haka-Taivalmäki Ari
2196 DP-05 La 24.03 13:15 Koulukeskus/Skolcentrum GrIFK Dicken Röd 35-28 55 Liimatainen Janne Reinikainen Oona
2201 DP-05 La 07.04 13:45 Ruskeasuon liikuntahalli 2 Dicken Röd HIFK 17-30 24 Örn Joakim Wessberg Ulf
2210 DP-05 La 21.04 13:30 Riihimäen Urheilutalo Cocks Dicken Röd - Heinonen Pyry Pilvilä Jimi
2214 DP-05 La 28.04 12:50 Ruskeasuon liikuntahalli 2 Dicken Röd BK-46 - Örn Joakim Örn Simeon
2218 DP-05 La 05.05 12:00 Porvoon Urheiluhalli Akilles Dicken Röd - Kivipato Elmeri Kivipato Werneri

D-pojat 05 kilpasarja

2 Arne Berglund
5 Robert Hallerskog
7 Edvard Hellman
8 Mikael Tujulin K2
14 Isak Wilkman K2
15 Ragnar Wickström
16 William Nilsson K2
17 Oliver Sandin
18 Frank Behm
22 Rasmus Uusitalo
25 Albert Wilen K2
26 Topias Oinonen
31 Elis Nyberg K2
K1 Kiinnitys kilpasarjaan, kun seuralla on joukkue myös haastajasarjassa
K2 Kiinnitys joukkueeseen, kun seuralla (B-F) on kaksi joukkuetta samassa sarjassa
IP Käyttää ikärajaisten kilpailujen poikkeussääntöä
YP Yli-ikäisten poikkeuslupa
KP Kehityspelaaja
AP Ali-ikäisen poikkeuslupa, kiinnitys A tai B-junioreihin

JoukkueenjohtajaPeter Sandin