PIF  



Peliasun värit: Paita Röd
Housut Svart
Vara-asun värit: Paita Vit
Housut Svart

www.pifhandboll.fi
Yhteyshenkilö:
Jessica Ranta-aho

045 631 9081
Vanhat kaudet
D-pojat 05 kilpasarja
Nro Sarja Pv Pvm Klo Kenttä Koti Vieras Tulos Katsojia Tuomari Tuomari 2
2245 DP-05 To 12.10 18:00 Peltola ÅIFK PIF 17-24 32 Nurmi Max Nylund Rolf
2123 DP-05 La 04.11 14:15 Paraisten Urheilu- ja Nuorisotalo PIF Akilles 31-18 47 Lundin Eddie Lehtonen Mika
2141 DP-05 La 02.12 17:00 Paraisten Urheilu- ja Nuorisotalo PIF Dicken Blå 27-13 30 Alexandersson Alfons ?? ????
2137 DP-05 Su 03.12 14:30 Ruskeasuon liikuntahalli 1 Dicken Röd PIF 18-25 27 Wessberg Ulf Örn Joakim
2146 DP-05 La 09.12 14:15 Koulukeskus/Skolcentrum GrIFK PIF 22-21 37 Örn Simeon Rots Hugo
2119 DP-05 La 16.12 10:15 Karjaan Urheiluhalli/Karis idrottshall BK-46 PIF 25-22 47 Järnström Sixten Roth Magnus
2240 DP-05 Su 17.12 13:15 Paraisten Urheilu- ja Nuorisotalo PIF HIFK 26-17 25 Nylund Rolf Lundin Eddie
2150 DP-05 Su 17.12 15:45 Paraisten Urheilu- ja Nuorisotalo PIF HIFK 25-18 50 Lehtonen Mika Lundin Eddie
2155 DP-05 Ke 10.01 18:45 Samppalinnan Palloiluhalli ÅIFK PIF 12-24 42 Blomqvist Stefan Lindberg Joni
2159 DP-05 Su 21.01 12:30 Paraisten Urheilu- ja Nuorisotalo PIF Cocks 20-13 25 Leandersson Samuel Lindberg Joni
2249 DP-05 Su 21.01 15:00 Paraisten Urheilu- ja Nuorisotalo PIF Cocks 19-17 26 Lindberg Joni Leandersson Samuel
2164 DP-05 Su 28.01 12:40 Paraisten Urheilu- ja Nuorisotalo PIF BK-46 14-24 67 Blomqvist Stefan Nylund Rolf
2168 DP-05 Su 04.02 13:20 Lyseopuiston yläaste Akilles PIF 24-30 48 Wessberg Ulf ?? ????
2182 DP-05 Su 04.03 12:40 Paraisten Urheilu- ja Nuorisotalo PIF Dicken Röd 27-23 43 Lindberg Joni Lundin Eddie
2186 DP-05 La 10.03 13:40 Ruskeasuon liikuntahalli 2 Dicken Blå PIF 16-23 43 Voionmaa Mikael Voncina Iva
2227 DP-05 La 10.03 15:40 Ruskeasuon liikuntahalli 2 Dicken Röd PIF 19-23 49 Fuhrer Christian Keinänen Kai
2236 DP-05 La 17.03 17:15 Koulukeskus/Skolcentrum GrIFK PIF 28-23 25 Örn Simeon ?? ????
2195 DP-05 La 24.03 10:40 Helsingin Urheilutalo HIFK PIF 20-22 30 Voncina Iva ?? ????
2191 DP-05 Su 25.03 15:20 Paraisten Urheilu- ja Nuorisotalo PIF GrIFK 25-16 53 Leandersson Jan-Erik Lehtonen Mika
2200 DP-05 La 14.04 16:00 Paraisten Urheilu- ja Nuorisotalo PIF ÅIFK 23-11 55 Alexandersson Alfons Leandersson Jan-Erik
2204 DP-05 Su 15.04 10:40 Paraisten Urheilu- ja Nuorisotalo Cocks PIF 15-24 30 Leandersson Samuel Lindberg Joni
2213 DP-05 Su 22.04 14:50 Paraisten Urheilu- ja Nuorisotalo PIF Akilles - Nylund Rolf Alexandersson Alfons
2209 DP-05 Su 29.04 12:30 Karjaan Urheiluhalli/Karis idrottshall BK-46 PIF - Bobe Andreas Roos Jonathan
2231 DP-05 Su 06.05 15:00 Paraisten Urheilu- ja Nuorisotalo PIF Dicken Blå - Alexandersson Alfons Lundin Eddie

D-pojat 05 kilpasarja

2 Aaron Westerlund
3 Casper Lindberg
4 Wilhelm Von Schoultz
5 Amos Björkroth
6 Aaron Kronberg K1
7 Benjamin Furu
10 Vilhelm Suojanen
11 Liam Ranta-Aho K1
13 Adrian Engroos
15 Robin Wikman
17 Emil Sviberg K1
18 Vilhelm Rosenlund
22 Adam Aspegren
45 Vincent Drugg
70 Rasmus Henriksson
98 John Blomqvist
K1 Kiinnitys kilpasarjaan, kun seuralla on joukkue myös haastajasarjassa
K2 Kiinnitys joukkueeseen, kun seuralla (B-F) on kaksi joukkuetta samassa sarjassa
IP Käyttää ikärajaisten kilpailujen poikkeussääntöä
YP Yli-ikäisten poikkeuslupa
KP Kehityspelaaja
AP Ali-ikäisen poikkeuslupa, kiinnitys A tai B-junioreihin

PäävalmentajaJessica Ranta-Aho
JoukkueenjohtajaAnnica Suojanen