PIF  



Peliasun värit: Paita Röd
Housut Svart
Vara-asun värit: Paita Vit
Housut Svart

www.pifhandboll.fi
Yhteyshenkilö:
Mårten Sviberg

040 567 6453
Vanhat kaudet
C-tytöt 04 kilpasarja Final Four
Nro Sarja Pv Pvm Klo Kenttä Koti Vieras Tulos Katsojia Tuomari Tuomari 2
6073 CT-04 La 21.04 11:00 Karjaan Urheiluhalli/Karis idrottshall PIF BK-46 - Helander Jan Illman Krister


C-tytöt 04 kilpasarja
Nro Sarja Pv Pvm Klo Kenttä Koti Vieras Tulos Katsojia Tuomari Tuomari 2
727 CT-04 La 16.09 14:20 Ruskeasuon liikuntahalli 2 Dicken PIF 20-18 47 Kuri Tapani Ankio Christine
752 CT-04 Su 29.10 13:15 Paraisten Urheilu- ja Nuorisotalo PIF Sparta 51-19 42 Nurmi Max Sjöström Katja
756 CT-04 Su 05.11 10:50 Latokartanon liikuntahalli HIFK Länsi PIF 15-17 20 Björkman Jyri Fuhrer Christian
759 CT-04 La 18.11 19:15 Kauniaisten Palloiluhalli GrIFK PIF 13-24 30 Pavlics Krisztian Wessberg Alexander
835 CT-04 La 25.11 13:30 Paraisten Urheilu- ja Nuorisotalo PIF Dicken 18-17 47 Nurmi Max Nylund Rolf
763 CT-04 La 25.11 16:00 Paraisten Urheilu- ja Nuorisotalo PIF Dicken 30-21 47 Nurmi Max Nylund Rolf
766 CT-04 La 02.12 12:45 Karjaan Urheiluhalli/Karis idrottshall BK-46 PIF 26-31 58 Järnström Sixten Helander Jan
838 CT-04 La 02.12 15:15 Karjaan Urheiluhalli/Karis idrottshall BK-46 PIF 28-27 52 Wikström Emil Järnström Sixten
864 CT-04 La 20.01 14:10 Paraisten Urheilu- ja Nuorisotalo PIF HIFK Länsi 28-22 38 Lindberg Joni Nurmi Max
788 CT-04 Su 28.01 10:50 Ruskeasuon liikuntahalli 2 Sparta PIF 16-32 25 Örn Joakim Voncina Iva
792 CT-04 La 03.02 14:00 Paraisten Urheilu- ja Nuorisotalo PIF HIFK Länsi 16-25 39 Lindberg Joni Nurmi Max
723 CT-04 Su 04.02 18:30 Paraisten Urheilu- ja Nuorisotalo PIF GrIFK 31-15 19 Lindberg Joni ?? ????
795 CT-04 Su 11.02 13:00 Paraisten Urheilu- ja Nuorisotalo PIF GrIFK 22-10 53 Blomqvist Stefan Lindberg Joni
799 CT-04 Su 04.03 10:00 Pirkkolan Palloiluhalli Dicken PIF 20-19 35 Björkman Jyri Fuhrer Christian
860 CT-04 Su 04.03 14:50 Herttoniemenrannan Liikuntahalli Sparta PIF 23-29 Örn Joakim Heiskanen Raita
730 CT-04 Su 11.03 11:20 Paraisten Urheilu- ja Nuorisotalo PIF BK-46 25-14 52 Maijala Anna Blomqvist Stefan
802 CT-04 Su 11.03 15:00 Paraisten Urheilu- ja Nuorisotalo PIF BK-46 19-23 58 Leandersson Samuel Nurmi Max
828 CT-04 La 24.03 10:45 Latokartanon liikuntahalli HIFK Länsi PIF 31-18 10 Wessberg Alexander Pavlics Krisztian
824 CT-04 Su 25.03 11:40 Paraisten Urheilu- ja Nuorisotalo PIF Sparta 40-15 36 Leandersson Jan-Erik Blomqvist Stefan
831 CT-04 La 14.04 17:45 Kauniaisten Palloiluhalli GrIFK PIF 11-28 37 Illman Krister ?? ????

C-tytöt 04 kilpasarja

2 Sophie Lehtonen
4 Erika Bergman
6 Freja Karlsson
8 Annette Palomäki
9 Lina Hermansson
10 Emma Le Grand
11 Bea Gerkman
12 Elin Kamlin
13 Frida Dahlberg
14 Säde Engblom
17 Julia Sviberg
24 Freja Söderlund
K1 Kiinnitys kilpasarjaan, kun seuralla on joukkue myös haastajasarjassa
K2 Kiinnitys joukkueeseen, kun seuralla (B-F) on kaksi joukkuetta samassa sarjassa
IP Käyttää ikärajaisten kilpailujen poikkeussääntöä
YP Yli-ikäisten poikkeuslupa
KP Kehityspelaaja
AP Ali-ikäisen poikkeuslupa, kiinnitys A tai B-junioreihin

PäävalmentajaPeter Söderlund
JoukkueenjohtajaMårten Sviberg