Cocks  



Peliasun värit: Paita Keltainen
Housut Punainen
Vara-asun värit: Paita Punainen
Housut punainen

Yhteyshenkilö:
Marjo Hartikainen

0400 991 991
Vanhat kaudet
C-pojat 03-04 haastajasarja
Nro Sarja Pv Pvm Klo Kenttä Koti Vieras Tulos Katsojia Tuomari Tuomari 2
1993 CP-03H Ti 03.10 19:20 Energia Areena Atlas Cocks 14-35 40 Voionmaa Mikael Pakarinen Jonna
1999 CP-03H Ti 10.10 19:00 Istuinkiven liikuntahalli Cocks Cocks Punainen 04 52-4 39 Pilvilä Jimi Kivipato Werneri
2011 CP-03H La 28.10 13:00 Riihimäen Urheilutalo Cocks Akilles 27-21 25 Kivipato Werneri Nieminen Harri
2041 CP-03H La 09.12 19:15 Kauniaisten Palloiluhalli GrIFK Cocks 33-27 16 Haka-Taivalmäki Ari Rima Timo
2023 CP-03H La 20.01 11:00 Riihimäen Urheilutalo Cocks Dicken 04 43-18 28 Heinonen Pyry Kivipato Elmeri
2059 CP-03H Su 21.01 17:30 Riihimäen Urheilutalo Cocks Atlas 46-18 70 Kivipato Elmeri Kivipato Werneri
2065 CP-03H La 27.01 14:50 Istuinkiven liikuntahalli Cocks Punainen 04 Cocks 22-44 34 Heinonen Pyry Mallenius Joona
2071 CP-03H La 03.02 19:00 Istuinkiven liikuntahalli Cocks Cocks Keltainen 04 52-28 Kivipato Elmeri Heinonen Pyry
2077 CP-03H Su 11.02 11:00 Porvoon Urheiluhalli Akilles Cocks 17-29 42 Westerlund Christian ?? ????
2083 CP-03H Su 04.03 09:55 Istuinkiven liikuntahalli Cocks HC Kiffen 04 39-13 Heinonen Pyry Kivipato Elmeri
2089 CP-03H Su 11.03 09:30 Pirkkolan Palloiluhalli Dicken 04 Cocks 9-40 17 Voncina Iva Voionmaa Mikael
2101 CP-03H Su 25.03 13:20 Ruskeasuon liikuntahalli 2 HIFK Cocks 18-47 25 Pavlics Krisztian Wessberg Alexander
2005 CP-03H To 29.03 19:30 Istuinkiven liikuntahalli Cocks Keltainen 04 Cocks 22-51 27 Heinonen Pyry Kivipato Werneri
2107 CP-03H Su 08.04 16:30 Istuinkiven liikuntahalli Cocks GrIFK 28-36 47 Heinonen Pyry Wessberg Ulf
2017 CP-03H Su 15.04 --:-- Ruskeasuon liikuntahalli 1 HC Kiffen 04 Cocks - ?? ???? ?? ????
2035 CP-03H Ti 17.04 20:00 Istuinkiven liikuntahalli Cocks HIFK 51-21 55 Heinonen Pyry Kivipato Elmeri

C-pojat 03-04 haastajasarja

1 Eetu Nokkala
4 Teemu Karjalainen
5 Marcus Hannov
9 Jussi Ropponen
12 Tatu Tuomi
15 Joni Haakana
17 Daniel Antinsalo
18 Elias Hartikainen
20 Verneri Vasku
21 Anselmi Koskela
22 Juuso Kangasniemi
24 Otto Salonen
30 Tuukka Launonen
31 Joona Tamminen
K1 Kiinnitys kilpasarjaan, kun seuralla on joukkue myös haastajasarjassa
K2 Kiinnitys joukkueeseen, kun seuralla (B-F) on kaksi joukkuetta samassa sarjassa
IP Käyttää ikärajaisten kilpailujen poikkeussääntöä
YP Yli-ikäisten poikkeuslupa
KP Kehityspelaaja
AP Ali-ikäisen poikkeuslupa, kiinnitys A tai B-junioreihin

JoukkueenjohtajaMarjo Hartikainen