Dicken  



Peliasun värit: Paita Punainen
Housut Sininen
Vara-asun värit: 

Yhteyshenkilö:
Linda Lohela-Rots

040 661 3585
Vanhat kaudet
C-tytöt 04 kilpasarja Final Four
Nro Sarja Pv Pvm Klo Kenttä Koti Vieras Tulos Katsojia Tuomari Tuomari 2
6072 CT-04 La 21.04 12:30 Karjaan Urheiluhalli/Karis idrottshall HIFK Dicken 24-19 91 Helander Jan Illman Krister
6075 CT-04 Su 22.04 12:00 Karjaan Urheiluhalli/Karis idrottshall Dicken BK-46 24-17 117 Roth Magnus Tillan Niko


C-tytöt 04 kilpasarja
Nro Sarja Pv Pvm Klo Kenttä Koti Vieras Tulos Katsojia Tuomari Tuomari 2
727 CT-04 La 16.09 14:20 Ruskeasuon liikuntahalli 2 Dicken PIF 20-18 47 Kuri Tapani Ankio Christine
731 CT-04 Ma 25.09 17:00 Ruskeasuon liikuntahalli 2 Sparta Dicken 24-38 16 Ankio Christine Haka-Taivalmäki Ari
739 CT-04 La 07.10 17:00 Kauniaisten Palloiluhalli GrIFK Dicken 13-20 40 Holopainen Liisa Voncina Iva
746 CT-04 Su 29.10 16:00 Ruskeasuon liikuntahalli 1 Dicken BK-46 25-25 50 Pavlics Krisztian Wessberg Alexander
854 CT-04 La 11.11 15:00 Karjaan Urheiluhalli/Karis idrottshall BK-46 Dicken 33-17 60 Pind Jörgen Helander Jan
735 CT-04 Su 19.11 14:40 Ruskeasuon liikuntahalli 1 Dicken HIFK 27-31 30 Ankio Christine Örn Joakim
835 CT-04 La 25.11 13:30 Paraisten Urheilu- ja Nuorisotalo PIF Dicken 18-17 47 Nurmi Max Nylund Rolf
763 CT-04 La 25.11 16:00 Paraisten Urheilu- ja Nuorisotalo PIF Dicken 30-21 47 Nurmi Max Nylund Rolf
767 CT-04 La 02.12 15:10 Ruskeasuon liikuntahalli 2 Dicken Sparta 29-13 30 Itkonen Kira Örn Simeon
771 CT-04 Su 10.12 09:30 Latokartanon liikuntahalli HIFK Dicken 18-21 34 Hiitola Sofie Heiskanen Raita
775 CT-04 La 16.12 12:40 Ruskeasuon liikuntahalli 2 Dicken GrIFK 34-10 40 Liimatainen Janne Maijala Anna
843 CT-04 To 11.01 17:00 Ruskeasuon liikuntahalli 2 HIFK Dicken 23-25 35 Pavlics Krisztian Örn Simeon
839 CT-04 Ke 17.01 17:30 Pirkkolan Palloiluhalli Dicken Sparta - Pavlics Krisztian Pakarinen Jonna
782 CT-04 La 20.01 14:00 Karjaan Urheiluhalli/Karis idrottshall BK-46 Dicken 26-22 37 Illman Krister Wikström Emil
847 CT-04 La 27.01 15:55 Ruskeasuon liikuntahalli 2 Dicken GrIFK 27-20 43 Pavlics Krisztian Wessberg Alexander
799 CT-04 Su 04.03 10:00 Pirkkolan Palloiluhalli Dicken PIF 20-19 35 Björkman Jyri Fuhrer Christian
803 CT-04 Su 11.03 10:50 Ruskeasuon liikuntahalli 2 Sparta Dicken 15-46 42 Lehto Halina Hiitola Sofie
807 CT-04 La 17.03 12:50 Ruskeasuon liikuntahalli 2 Dicken HIFK 12-30 Heiskanen Raita Holopainen Liisa
811 CT-04 La 24.03 09:00 Kauniaisten Palloiluhalli GrIFK Dicken 18-39 53 Laaksonen Annika Holopainen Liisa
839 CT-04 Su 08.04 17:50 Ruskeasuon liikuntahalli 1 Dicken Sparta 56-27 Liimatainen Janne Haka-Taivalmäki Ari
818 CT-04 La 14.04 12:40 Ruskeasuon liikuntahalli 2 Dicken BK-46 29-21 25 Heiskanen Raita Rots Hugo

C-tytöt 04 kilpasarja

4 Melinda Viljanen
8 Andrea Bäckström
12 Sofia Ruth
14 Sofia Slotte
16 Elin Räihä
18 Minea Hudd
20 Emmy Kivikoski
28 Ellen Rönnqvist
30 Erica Ervamaa
32 Sandra Bygglin
34 Melissa Sandvik
36 Noa Rots
38 Emma Saxberg
K1 Kiinnitys kilpasarjaan, kun seuralla on joukkue myös haastajasarjassa
K2 Kiinnitys joukkueeseen, kun seuralla (B-F) on kaksi joukkuetta samassa sarjassa
IP Käyttää ikärajaisten kilpailujen poikkeussääntöä
YP Yli-ikäisten poikkeuslupa
KP Kehityspelaaja
AP Ali-ikäisen poikkeuslupa, kiinnitys A tai B-junioreihin

JoukkueenjohtajaLinda Lohela-Rots