HIFK  



Peliasun värit: Paita Punainen
Housut Punainen
Vara-asun värit: Paita Valkoinen
Housut Punainen

Yhteyshenkilö:
Markus Juvala

050 373 7540
Vanhat kaudet
C-tytöt 04 kilpasarja Final Four
Nro Sarja Pv Pvm Klo Kenttä Koti Vieras Tulos Katsojia Tuomari Tuomari 2
6072 CT-04 La 21.04 12:30 Karjaan Urheiluhalli/Karis idrottshall HIFK Dicken 24-19 91 Helander Jan Illman Krister
6074 CT-04 Su 22.04 13:40 Karjaan Urheiluhalli/Karis idrottshall HIFK PIF 20-10 145 Roth Magnus Tillan Niko


C-tytöt 04 kilpasarja
Nro Sarja Pv Pvm Klo Kenttä Koti Vieras Tulos Katsojia Tuomari Tuomari 2
724 CT-04 Su 10.09 09:30 Ruskeasuon liikuntahalli 2 Sparta HIFK 12-38 25 Voionmaa Mikael Björkman Jyri
846 CT-04 La 16.09 15:45 Karjaan Urheiluhalli/Karis idrottshall BK-46 HIFK 17-25 52 Tillan Niko Illman Krister
732 CT-04 Ti 26.09 19:30 Ruskeasuon liikuntahalli 1 HIFK GrIFK 20-12 27 Pavlics Krisztian Voionmaa Mikael
738 CT-04 Su 08.10 09:30 Latokartanon liikuntahalli HIFK BK-46 18-26 30 Rima Timo Sjölund Roger
840 CT-04 La 28.10 09:05 Kauniaisten Palloiluhalli GrIFK HIFK 13-20 12 Voncina Iva Laaksonen Annika
756 CT-04 Su 05.11 10:50 Latokartanon liikuntahalli HIFK PIF 15-17 20 Björkman Jyri Fuhrer Christian
760 CT-04 To 09.11 17:00 Ruskeasuon liikuntahalli 2 HIFK Sparta 26-23 45 Heiskanen Raita Lehto Halina
735 CT-04 Su 19.11 14:40 Ruskeasuon liikuntahalli 1 Dicken HIFK 27-31 30 Ankio Christine Örn Joakim
771 CT-04 Su 10.12 09:30 Latokartanon liikuntahalli HIFK Dicken 18-21 34 Hiitola Sofie Heiskanen Raita
774 CT-04 La 16.12 11:30 Karjaan Urheiluhalli/Karis idrottshall BK-46 HIFK 23-19 33 Wessberg Ulf Järnström Sixten
843 CT-04 To 11.01 17:00 Ruskeasuon liikuntahalli 2 HIFK Dicken 23-25 35 Pavlics Krisztian Örn Simeon
864 CT-04 La 20.01 14:10 Paraisten Urheilu- ja Nuorisotalo PIF HIFK 28-22 38 Lindberg Joni Nurmi Max
792 CT-04 La 03.02 14:00 Paraisten Urheilu- ja Nuorisotalo PIF HIFK 16-25 39 Lindberg Joni Nurmi Max
796 CT-04 Su 11.02 10:50 Ruskeasuon liikuntahalli 2 Sparta HIFK 11-35 27 Örn Joakim Örn Simeon
768 CT-04 Pe 02.03 19:30 Kauniaisten Palloiluhalli GrIFK HIFK 8-27 25 Wessberg Alexander Pavlics Krisztian
804 CT-04 Su 11.03 --:-- Latokartanon liikuntahalli HIFK GrIFK 10-0 lv ?? ???? ?? ????
807 CT-04 La 17.03 12:50 Ruskeasuon liikuntahalli 2 Dicken HIFK 12-30 Heiskanen Raita Holopainen Liisa
828 CT-04 La 24.03 10:45 Latokartanon liikuntahalli HIFK PIF 31-18 10 Wessberg Alexander Pavlics Krisztian
810 CT-04 Su 25.03 09:30 Latokartanon liikuntahalli HIFK BK-46 28-21 27 Örn Simeon Laaksonen Annika
832 CT-04 Su 15.04 09:30 Latokartanon liikuntahalli HIFK Sparta 27-19 15 Keränen Karina Pavlics Krisztian

C-tytöt 04 kilpasarja

3 Clara Burmeister
4 Eveliina Granroth
5 Maj Rignell
6 Aino Iivonen
7 Nelly Huhtamaa C
8 Ronja Lundberg
9 Annina Nieminen
10 Jannie Grönmark
11 Seidi Jönsas
12 Serafima Parland
13 Annika Juvala
14 Isabel Larsson
15 Emilie Kennedy
17 My Ölander
18 Cilla Talus
25 Stella Strömberg
26 Ella Ahlin
27 Ada Wenman
29 Malva Ljungberg
0 Lotta Kumenius
K1 Kiinnitys kilpasarjaan, kun seuralla on joukkue myös haastajasarjassa
K2 Kiinnitys joukkueeseen, kun seuralla (B-F) on kaksi joukkuetta samassa sarjassa
IP Käyttää ikärajaisten kilpailujen poikkeussääntöä
YP Yli-ikäisten poikkeuslupa
KP Kehityspelaaja
AP Ali-ikäisen poikkeuslupa, kiinnitys A tai B-junioreihin

JoukkueenjohtajaMarkus Juvala