Atlas  



Peliasun värit: Paita Sininen
Housut Sininen
Vara-asun värit: 

Yhteyshenkilö:
Satu Ollila

040 521 2754
Vanhat kaudet
A-tytöt
Nro Sarja Pv Pvm Klo Kenttä Koti Vieras Tulos Katsojia Tuomari Tuomari 2
1721 AT La 16.09 18:40 Kauniaisten Palloiluhalli GrIFK Atlas 26-27 42 Fuhrer Christian Björkman Jyri
1732 AT La 30.09 14:30 Myyrmäen Urheilutalo Atlas SIF 18-41 58 Helander Jan Skogberg Johan
1736 AT Su 15.10 17:00 Samppalinnan Palloiluhalli ÅIFK Atlas 33-27 35 Nurmi Max Blomqvist Stefan
1750 AT Su 05.11 10:45 Pirkkolan Palloiluhalli Dicken Atlas 23-27 63 Voionmaa Mikael Wessberg Alexander
1768 AT Su 21.01 15:30 Folksam Arena SIF Atlas 27-21 53 Filonenko Volodymyr Tillan Niko
1786 AT Su 04.02 14:30 Myyrmäen Urheilutalo Atlas Dicken 22-38 58 Voncina Iva Hiitola Sofie
1779 AT La 10.02 11:00 Myyrmäen Urheilutalo Atlas HIFK 13-20 47 Voionmaa Mikael Pakarinen Jonna
1793 AT La 03.03 13:30 Kauniaisten Palloiluhalli GrIFK Atlas 26-11 41 Björkman Jyri Fuhrer Christian
1804 AT La 14.04 11:00 Myyrmäen Urheilutalo Atlas SIF 14-32 25 Rima Timo Voncina Iva
1815 AT Su 15.04 10:30 Helsingin Urheilutalo HIFK Atlas 28-33 15 Björkman Jyri Fuhrer Christian
1808 AT Ke 18.04 --:-- Samppalinnan Palloiluhalli ÅIFK Atlas 10-0 lv ?? ???? ?? ????
1772 AT Su 22.04 14:30 Myyrmäen Urheilutalo Atlas ÅIFK - Korja Miro Laaksonen Annika
1743 AT To 26.04 --:-- Ruskeasuon liikuntahalli 1 HIFK Atlas - ?? ???? ?? ????
1757 AT Pe 27.04 20:00 Myyrmäen Urheilutalo Atlas GrIFK - Tillan Niko Nyberg Annette
1822 AT La 28.04 12:30 Pirkkolan Palloiluhalli Dicken Atlas - Wessberg Alexander Pavlics Krisztian

A-tytöt

1 Anna Nerola KP
4 Mariela Lönnqvist KP
5 Julia Lampinen KP
8 Meri Veikkola KP
9 Elli Sopenlehto KP
10 Ida Lökström
17 Kia Hulkkonen KP
18 Wilma Rehnström KP
19 Emma Karvala
21 Adriana Jakimova
22 Petra Levälampi
23 Heddi Raatikainen KP
30 Tia Lehtinen KP
31 Netta Huhtamella KP
35 Susanna Larkimo KP
78 Laura Suomalainen KP
K1 Kiinnitys kilpasarjaan, kun seuralla on joukkue myös haastajasarjassa
K2 Kiinnitys joukkueeseen, kun seuralla (B-F) on kaksi joukkuetta samassa sarjassa
IP Käyttää ikärajaisten kilpailujen poikkeussääntöä
YP Yli-ikäisten poikkeuslupa
KP Kehityspelaaja
AP Ali-ikäisen poikkeuslupa, kiinnitys A tai B-junioreihin

PäävalmentajaJohan Öller
ValmentajaMikaela Lönnqvist
JoukkueenjohtajaSatu Ollila