BK-46  



Peliasun värit: Paita Puna-valkoraitainen
Housut Siniset
Vara-asun värit: Paita sininen
Housut siniset

Yhteyshenkilö:
Jenny Löf

040 509 4953
Vanhat kaudet
B-tytöt kilpasarja Final Four
Nro Sarja Pv Pvm Klo Kenttä Koti Vieras Tulos Katsojia Tuomari Tuomari 2
6103 BT La 05.05 14:30 Kauniaisten Palloiluhalli Dicken BK-46 32-22 216 Björkman Jyri Fuhrer Christian
6105 BT Su 06.05 11:00 Kauniaisten Palloiluhalli Atlas BK-46 13-14 95 Nyberg Annette Lehto Halina


B-tytöt kilpasarja
Nro Sarja Pv Pvm Klo Kenttä Koti Vieras Tulos Katsojia Tuomari Tuomari 2
1861 BT La 09.09 18:30 Myyrmäen Urheilutalo Atlas BK-46 23-18 45 Lehto Halina Voionmaa Mikael
1866 BT La 16.09 13:15 Karjaan Urheiluhalli/Karis idrottshall BK-46 SIF 18-21 70 Lindroos Henrik Pind Jörgen
1874 BT La 30.09 12:45 Karjaan Urheiluhalli/Karis idrottshall BK-46 KyIF 19-16 65 Kinnari Sami Järnström Sixten
1878 BT Su 08.10 10:40 Helsingin Urheilutalo HIFK BK-46 23-27 40 Pavlics Krisztian Björkman Jyri
1893 BT La 04.11 19:30 Karjaan Urheiluhalli/Karis idrottshall BK-46 GrIFK 18-14 56 Roth Magnus Tillan Niko
1897 BT La 18.11 19:30 Karjaan Urheiluhalli/Karis idrottshall BK-46 Atlas 25-17 73 Järnström Sixten Helander Jan
1902 BT Su 26.11 17:00 Siuntion Palloiluhalli SIF BK-46 26-18 95 Karlsson Robin Tillan Niko
1906 BT La 02.12 16:45 Karjaan Urheiluhalli/Karis idrottshall BK-46 PIF 22-15 57 Helander Jan Järnström Sixten
1910 BT Su 10.12 16:20 Kirkkonummen halli (väestönsuoja) KyIF BK-46 30-22 62 Wikström Emil Maijala Anna
1914 BT Su 17.12 11:45 Karjaan Urheiluhalli/Karis idrottshall BK-46 HIFK 26-9 Mitrunen Päivi Helander Jan
1922 BT La 20.01 11:00 Karjaan Urheiluhalli/Karis idrottshall BK-46 Dicken 19-21 58 Helander Jan Mitrunen Päivi
1929 BT La 03.02 10:45 Kauniaisten Palloiluhalli GrIFK BK-46 18-19 38 Nyström Anthon Haka-Taivalmäki Ari
1933 BT Su 11.02 14:30 Myyrmäen Urheilutalo Atlas BK-46 24-27 41 Voncina Iva Rima Timo
1886 BT Ke 14.02 19:00 Pirkkolan Palloiluhalli Dicken BK-46 18-16 51 Björkman Jyri Fuhrer Christian
1870 BT Su 11.03 13:50 Paraisten Urheilu- ja Nuorisotalo PIF BK-46 7-31 48 Leandersson Samuel Nurmi Max
1942 BT Su 11.03 17:30 Paraisten Urheilu- ja Nuorisotalo PIF BK-46 22-35 37 Leandersson Samuel Nurmi Max
1946 BT La 17.03 19:15 Karjaan Urheiluhalli/Karis idrottshall BK-46 KyIF 26-16 66 Filonenko Volodymyr Helander Jan
1938 BT La 24.03 15:00 Karjaan Urheiluhalli/Karis idrottshall BK-46 SIF 21-29 58 Helander Jan Karlsson Robin
1950 BT Su 25.03 10:40 Helsingin Urheilutalo HIFK BK-46 24-26 27 Voncina Iva Voionmaa Mikael
1958 BT Su 08.04 10:50 Pirkkolan Palloiluhalli Dicken BK-46 16-24 53 Lehto Halina Pakarinen Jonna
1965 BT La 28.04 11:30 Karjaan Urheiluhalli/Karis idrottshall BK-46 GrIFK 24-17 46 Mitrunen Päivi Karlsson Robin

B-tytöt kilpasarja

1 Essi Weckström AP B
2 Ellen Löfgren
3 Evelina Wiberg
4 Sara Baarman
5 Ida Adamsson
6 Viktoria Ingman
7 Elin Westerlund
8 Ada Laaksonen
9 Nicolina Fredriksson C KP
10 Emmi Lindholm
11 Ronja Kemi
14 Jenna Laukkanen A
15 Elin Strandberg IP
16 Jill Högberg
17 Rebecka Mannström
18 Cajsa Lönnberg
19 Eelin Seger
71 Aurora Aitio
0 Nea Rossi
K1 Kiinnitys kilpasarjaan, kun seuralla on joukkue myös haastajasarjassa
K2 Kiinnitys joukkueeseen, kun seuralla (B-F) on kaksi joukkuetta samassa sarjassa
IP Käyttää ikärajaisten kilpailujen poikkeussääntöä
YP Yli-ikäisten poikkeuslupa
KP Kehityspelaaja
AP Ali-ikäisen poikkeuslupa, kiinnitys A tai B-junioreihin

ValmentajaAnette Lindberg
ValmentajaJenny Löf
ValmentajaFredrika Åkerö
JoukkueenjohtajaAnders Wiberg