GrIFK  



Peliasun värit: Paita Vihreä
Vara-asun värit: Paita Valkoinen

www.grifk-handball.com
Yhteyshenkilö:
Peter Nyman

040 545 4555
Vanhat kaudet
C-pojat 03 kilpasarja
Nro Sarja Pv Pvm Klo Kenttä Koti Vieras Tulos Katsojia Tuomari Tuomari 2
1689 CP-03 La 16.09 12:15 Kauniaisten Palloiluhalli GrIFK HIFK 34-21 31 Backman Bertel Lehto Halina
1521 CP-03 La 30.09 16:30 Kauniaisten Palloiluhalli GrIFK KyIF Pink 34-22 40 Voionmaa Mikael Voncina Iva
1533 CP-03 La 14.10 12:15 Kauniaisten Palloiluhalli GrIFK Akilles 42-4 20 Wessberg Alexander Heiskanen Raita
1545 CP-03 La 28.10 12:15 Kauniaisten Palloiluhalli GrIFK Dicken 39-25 30 Voncina Iva Laaksonen Annika
1539 CP-03 La 11.11 13:30 Karjaan Urheiluhalli/Karis idrottshall BK-46 GrIFK 34-38 69 Pind Jörgen Helander Jan
1563 CP-03 Su 26.11 12:15 Paraisten Urheilu- ja Nuorisotalo PIF GrIFK 21-32 60 Blomqvist Stefan Lindberg Joni
1568 CP-03 La 02.12 18:30 Samppalinnan Palloiluhalli ÅIFK GrIFK 21-33 26 Leandersson Samuel ?? ????
1573 CP-03 La 09.12 17:45 Kauniaisten Palloiluhalli GrIFK Cocks 31-36 42 Haka-Taivalmäki Ari Rima Timo
1527 CP-03 Su 17.12 15:50 Kirkkonummen halli (väestönsuoja) KyIF GrIFK 27-27 51 Wikström Emil Reinikainen Oona
1695 CP-03 Su 14.01 18:40 Paraisten Urheilu- ja Nuorisotalo PIF GrIFK 26-37 37 Leandersson Samuel Nylund Rolf
1593 CP-03 La 20.01 19:25 Kauniaisten Palloiluhalli GrIFK KyIF 28-32 30 Haka-Taivalmäki Ari Örn Joakim
1599 CP-03 La 27.01 14:50 Porvoon Urheiluhalli Akilles GrIFK 26-43 Kivipato Werneri Ojapalo Pasi
1557 CP-03 To 01.02 19:30 Kauniaisten Palloiluhalli GrIFK HIFK 42-27 29 Haka-Taivalmäki Ari Rima Timo
1605 CP-03 La 03.02 19:15 Kauniaisten Palloiluhalli GrIFK BK-46 31-23 21 Kaulio Teemu Fuhrer Christian
1611 CP-03 Su 11.02 09:30 Pirkkolan Palloiluhalli Dicken GrIFK 20-37 26 Heiskanen Raita Björkman Jyri
1659 CP-03 Su 04.03 15:30 Kirkkonummen halli (väestönsuoja) KyIF GrIFK 30-29 50 Nieminen Harri Illman Krister
1623 CP-03 La 10.03 10:45 Herttoniemenrannan Liikuntahalli HIFK GrIFK 23-36 16 Björkman Jyri Fuhrer Christian
1629 CP-03 La 17.03 17:45 Kauniaisten Palloiluhalli GrIFK PIF 28-16 54 Lönnqvist Mariela Kaulio Teemu
1653 CP-03 La 24.03 12:15 Kauniaisten Palloiluhalli GrIFK KyIF Pink 38-19 25 Laaksonen Annika Holopainen Liisa
1665 CP-03 To 29.03 19:30 Kauniaisten Palloiluhalli GrIFK Akilles 37-23 15 Heiskanen Raita Kaulio Teemu
1705 CP-03 Ke 04.04 19:30 Kauniaisten Palloiluhalli GrIFK Cocks 35-39 40 Rima Timo Salokivi Jouni
1677 CP-03 La 07.04 16:45 Kauniaisten Palloiluhalli GrIFK Dicken 32-22 15 Kaulio Teemu Nyberg Annette
1639 CP-03 Su 08.04 15:00 Istuinkiven liikuntahalli Cocks GrIFK 31-23 38 Heinonen Pyry Wessberg Ulf
1634 CP-03 La 14.04 13:00 Samppalinnan Palloiluhalli GrIFK ÅIFK 39-10 20 Blomqvist Stefan Lindberg Joni
1700 CP-03 La 14.04 15:00 Samppalinnan Palloiluhalli ÅIFK GrIFK 16-33 9 Blomqvist Stefan Lindberg Joni
1671 CP-03 Su 15.04 10:00 Karjaan Urheiluhalli/Karis idrottshall BK-46 GrIFK 34-31 39 Reinikainen Oona Karlsson Robin
1587 CP-03 Su 22.04 09:50 Kirkkonummen halli (väestönsuoja) KyIF Pink GrIFK - Reinikainen Oona Wikström Emil

C-pojat 03 kilpasarja

1 Felix Nyman
2 Aron Gumpler
5 Oscar Af Forselles
7 Arthur Nyström
8 Mikkel Nevala-Lehtonen K1
9 Robin Holmström
11 Aksel Lukander K1
12 Mattias Joutsimo
13 Robin Wegelius
19 Sten Fredrik Von Troil
20 Zacharias Tallqvist
21 Victor Nilsson
22 Sebastian Hernelahti
23 Anton Olin K1
28 Jesper Seppäläinen
30 Elias Pöntinen
64 Andreas Weckström
K1 Kiinnitys kilpasarjaan, kun seuralla on joukkue myös haastajasarjassa
K2 Kiinnitys joukkueeseen, kun seuralla (B-F) on kaksi joukkuetta samassa sarjassa
IP Käyttää ikärajaisten kilpailujen poikkeussääntöä
YP Yli-ikäisten poikkeuslupa
KP Kehityspelaaja
AP Ali-ikäisen poikkeuslupa, kiinnitys A tai B-junioreihin

JoukkueenjohtajaPeter Nyman